@Safrani Niedobrze, bo oszukał wyborców. Gdyby zmienił zdanie przed wyborami i startował z takimi poglądami to ok - ludzie by wiedzieli na kogo głosują. Sytuacja wtedy i teraz jest taka sama - nie zaszły na granicy żadne zmiany które by uzasadniały tak radykalną zmianę poglądów.
@draxidox A to nie jest też tak,że przyjmując rolę w jakiej ustawił go Nawrocki wyszedłby na cieniasa? Cokolwiek by zrobił w takiej sytuacji to ktoś by go krytykował. Ciężko wybrnąć z takiej zagrywki
@Bykunn Bo dobrze mu powiedział, że jako marszałek może zrobić więcej niż prezydent. Jako istotny koalicjant może postawić ich przed murem aby przepchnąć swoje pewne pomysły. No ale wiadomo - stołki ważniejsze....
@nwchades To jasne,że nie zagłosują na trzaskowskiego,ale myślę,że jednak część zwolenników PIS może się zawahać i zostać w domach niz oddac głos na Mentzena. Chodzi mi o tych niezbyt przekonanych a nie beton.
@Destroyer_of_Worlds No spoko. Hołownia nawet dobrze wypadł,tylko co z tego jak on jedno gada a co innego robi. Jego ludzie obsadzają państwowe spółki, wczoraj gadał o szczelnych granicach a jednocześnie zapraszał do Sejmu i robił zdjęcia m.in z osoba która publicznie szczyci się ze kilka razy przekraczała nielegalnie granicę. Jak mu ufać?
@trolownik Kpisz sobie? Choćby samo to że nie chcieli zaprosić innych kandydatów, a potem utrudniali im wejście, wytrącili z równowagi. Albo pytanie o języki czy tez takie debilne pytanie o alkohol na stacjach. Przecież to jakaś parodia. Jak mozna tego bronić skoro nawet osoby z koalicji rządzącej nie zostawiają na tym suchej nitki
0
@Safrani Niedobrze, bo oszukał wyborców. Gdyby zmienił zdanie przed wyborami i startował z takimi poglądami to ok - ludzie by wiedzieli na kogo głosują. Sytuacja wtedy i teraz jest taka sama - nie zaszły na granicy żadne zmiany które by uzasadniały tak radykalną zmianę poglądów.
24
@Kgorecki2500 trzaskowski spękał? No coś niesamowitego.
0
@arasz1819 Racja - całe szczęście że fanatyków jest mniejszość.
0
@arasz1819 Przebija to kilkukrotnie.
0
@barcanawieki Myślę,że przy takich sondazach Trump moze zapomnieć o następnej kadencji.....
0
@Eklerek Ja z tych ujęć w życiu bym jej nie poznał.
0
@Rastafarnianin Tez nie mogę się doczekać kiedy w koncu PO doprowadzi do normalnosci i zlikwiduje do końca te niedziele handlowe.
0
@loswariatofano Niedługo juz żadnego nie naprawisz bo unia nowa dyrektywę wprowadza i wszystko w ASO będzie trzeba robić
https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/to-koniec-tanich-napraw-w-warsztatach-z-kazda-awaria-trzeba-bedzie-jezdzic-do-aso/lqcdfb5
0
@tbas Jak oni to zrobili?
3
@draxidox A to nie jest też tak,że przyjmując rolę w jakiej ustawił go Nawrocki wyszedłby na cieniasa? Cokolwiek by zrobił w takiej sytuacji to ktoś by go krytykował. Ciężko wybrnąć z takiej zagrywki
0
@Eklerek Dostał konkretny opieprz od Donalda i psycha siada.
3
@Hosh Taki młody i juz taka pajacerka. Oby poniósł konsekwencje
5
@Bykunn Bo dobrze mu powiedział, że jako marszałek może zrobić więcej niż prezydent. Jako istotny koalicjant może postawić ich przed murem aby przepchnąć swoje pewne pomysły. No ale wiadomo - stołki ważniejsze....
1
@Bykunn No spękał niestety. A zaczynało się robić ciekawie.....
1
@sergio5 Co za chory łeb wymyśla takie rzeczy. No nie mogę normalnie.
0
@TR3YWAY Taka ironia, czarny humor - czarny wdowiec itp.
0
@Rhaan Kiedyś JKM też tak mówił
1
@TR3YWAY Na urodziny nie, ale w święto zmarłych jakiś znicz im czasem stawiam....
0
@Destroyer_of_Worlds Oj nie wiem czy tak by to wyglądało. Myślę, że tu chodziło raczej o odegranie się za tę ustawkę służb z jego szkołą.
0
@nwchades To jasne,że nie zagłosują na trzaskowskiego,ale myślę,że jednak część zwolenników PIS może się zawahać i zostać w domach niz oddac głos na Mentzena. Chodzi mi o tych niezbyt przekonanych a nie beton.
0
@Destroyer_of_Worlds No spoko. Hołownia nawet dobrze wypadł,tylko co z tego jak on jedno gada a co innego robi. Jego ludzie obsadzają państwowe spółki, wczoraj gadał o szczelnych granicach a jednocześnie zapraszał do Sejmu i robił zdjęcia m.in z osoba która publicznie szczyci się ze kilka razy przekraczała nielegalnie granicę. Jak mu ufać?
0
@macio_944 Juz miałem cię zjechać za to porównanie,ale widzę że się zreflektowałeś. Pozdro.
3
@Faro Tam chyba głównym powodem odejscia byly jego zarobki, a nie względy sportowe.
0
@nwchades No raczej Mentzen ma dużo większy elektorat negatywny niz Nawrocki. I ma wiele gaf które będą mu wytykać.
6
@Comentateiro Wiekopomna chwila dla Harry'ego. W końcu
0
@MesQueUnClub96 Polska bridżit dżons
3
@Tarnowitz Wiadomo że ustanowili wówczas sufit którego nikt długo nie przeskoczy, ale obecnie niestety też dobrze im idzie
0
@Kgorecki2500 Hahaha. Przecież on nie ma palców i to powiększa ten efekt.
1
@trolownik Kpisz sobie? Choćby samo to że nie chcieli zaprosić innych kandydatów, a potem utrudniali im wejście, wytrącili z równowagi. Albo pytanie o języki czy tez takie debilne pytanie o alkohol na stacjach. Przecież to jakaś parodia. Jak mozna tego bronić skoro nawet osoby z koalicji rządzącej nie zostawiają na tym suchej nitki
0
@RosjaninBut Kiedyś chociaż był ten Kukiz który dawał jakieś nadzieje na zmiany. Teraz nie ma nikogo takiego.