0

@Comentateiro Świadczy tylko o jednym - o paranoi pana Piątka. Tudzież o zwykłej chęci zbicia kasy ale też o paranoi jego czytelników.

0

@Hosh Mam nadzieję, że szybko ustalą kto mu ją sprzedał i ten dewiant dostanie co najmniej dożywocie i nie będzie stanowił zagrożenia dla innych dzieci. To jest chore - jak można w ogóle coś takiego dzieciom podsuwać.

5

@Ojciec5tkidzieci Lokalne referenda powinny o tym decydować i tyle

4

@NeroTFP1 No to w końcu kierowca był pijany czy nie?

1

@Comentateiro Czy coś z tych jego śledztw wynikło? Jakieś służby sie tymi powiązaniami zainteresowały?

0

@Safrani Nie wiem - to pewnie zależy jaki tam jest target wśród odbiorców. Po tym jak na banerach podczas meczów La Ligi ujrzałem wśród reklam producenta opon rolniczych to nic mnie już nie zdziwi.

0

@Safrani Chodziło mi w tej chwili o Anwil.

0

@Safrani To podaj w takim razie źródło, że dostał tę kasę. biedny Stonoga nawet nagrody obiecał ludziom którzy udowodnią te powiązania. Czemu się nie zgłosiłes po odbiór skoro masz takie dowody?

7

@MOLESTA I właśnie dlatego zadał wczoraj trudne pytanie akurat Nawrockiemu. Tak trudne pytanie z którego tamten w ogóle nie wybrnął. No ma sens ta twoja teoria.

1

@Safrani

0

Komentarz usunięty

24

@Arden Żenada. Powinni zaprosić kolejny klub z tamtego kontynentu,a nie kolejny klub europejski.

13

@Rastafarnianin Rozumiesz kasę od pisu? Jaką kasę? Tyle farmazonów o jakiejś mitycznej kasie od pisu to nawet Stonoga nie plecie. Ba nawet sam ostatnio przepraszał go jak go przypadkiem spotkał.

1

@macio_944 Znamienne,że z tych dwóch partii to od razu wiadomo kogo wymienić, a jesli chodzi o PIS to ciężko kogokolwiek wskazać. Szybko się to ugrupowanie rozpadnie po odejściu wodza.

0

@Kozinho. I tak cud,że na kilka lat zawiązali taki projekt jak Konfederacja i trochę w nim tkwili.

0

@Tasde Chyba Stanowski za bardzo zamotał to pytanie i widzowie Republiki nie zajarzyli ,że chodziło o to,że te obietnice Nawrockiego o cenach prądu to nie jest kompetencja prezydenta. A co miał zrobić Nawrocki? Przyznać, że obiecuje jakieś brednie czy dalej brnąć w absurd? Wybrał to drugie, do tego trochę humorystycznie podszedł i myślę,że wielu ludziom sedno tego pytania i odpowiedzi umknęło.

2

@Jackazz W pierwszej za sercem, w drugiej za rozumem czyli przeciwko trzaskowskiemu

4

Jakubiak najlepsza przemowa. Takiej charyzmy chyba nikt z nich nie ma

0

Stanowski piękna przemowa - wyobrażacie sobie takiego Rajmunda Andrzejczaka jak uczestniczy w takim cyrku? Przecież to żenada dla poważnych ludzi

0

@Bobo25 Poprosi Brauna i razem zrobią interwencję prezydencką

0

@Pedri16Future Ja tam bym wolał aby na starcie się wycofali z rozgrywek. Jak odpadać to na własnych warunkach. A co tam

5

Matka przemawia. Proszę wstać

0

Skubańcowi nawet powieka nie drgnie. Mógłby spokojnie odgrywać role w cyrku Monty Pythona

0

@DonAndresFCB Powinni debatę w końskich zrobić. Albo jeszcze lepiej na La Rambli w Barcelonie. Ależ by się ludziska dziwowali co to tam się dzieje

17

Tak sobie teraz myślę, że Mentzen ma największe szanse z Rafałem Trzaskowskim w drugiej turze. A wy jak sądzicie?

4

@RoberDzik Hołownia

0

@Toretto Potulnie jak baranek? Wprost mu wytknął, że te jego obietnice o obniżce cen prądu to se może w buty wsadzić.

0

@wyrek Nie zauważyłem wczesniej, a teraz pisałem posta

0

Szkoda, że nie mają pustej mównicy i minuta ciszy by była. Albo Sławek mógł wnieść figurkę z kartonu tak jak kiedyś miał figurkę Morawieckiego

8

Sławek kreatywnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?