@Comentateiro Nie nie udaję. Nie rozumiem dlaczego posuwasz się do manipulacji i wmawiasz ludziom coś co nie ma miejsca. Pytam jeszcze raz - czy Karol Nawrocki jest albo był członkiem jakiejkolwiek partii politycznej? Konkretnie - tak czy nie?
@Mankind No i takie wpisy na temat to miło się czyta. Jeśli to prawda, to pierwsza naprawdę poważna rysa na jego wizerunku. Dzięki za sygnał - w wolnej chwili poczytam na ten temat. @Comentateiro "Tak Nawrocki to kandydat bezpartyjny" -cieszę się , że się czasem zgadzamy. Tym niemniej nie rozumiem docinków dotyczących mojej osoby.
@Kgorecki2500 "bardzo nie lubi obrażania JE Putina" - a po czym to wywnioskowałeś? Jeśli chodzi o słowa na debacie to on nic takiego nie powiedział, tylko skamlący czihuahua to ludziom wmówił - jak widać skutecznie. A co ciekawe Pan Maciak dopuścił się tylko tego, co wielu ludzi w Polsce już robiło - czyli krytyka słów o wdeptywaniu w ziemię
@Comentateiro " ferajna Nawrockiego w złej wierze obsadzała je swoimi ludźmi," Co ty bredzisz znowu? Jak Nawrocki nie był ani nie jest w żadnej partii to o jakiej ferajnie mowa?
@kpiarz "Art. 257. [Napaść z powodu ksenofobii, rasizmu lub nietolerancji religijnej] Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."
@Starrk Towarzyszka Biejat przecież zrobiła burdę gdy ściągnęła gacie trzaskowskiemu na wizji/odebrała mu tęczową flagę. Co do Zandberga racja - może na prezydenta to go szkoda, ale niech tam w Sejmie jakies swoje idee i pomysły w ogólnej debacie forsuje - tam się akurat przydaje taki głos z lewej strony. Byleby nie był zbyt donośny, ale moze lekko wpływac na kurs w jakim podąża nasz kraj
Takie pytanko, bo widziałem artykuły na głównej, że rzekomo Inter będzie rywalem Barcy w następnej rundzie - a czy w takim razie UEFA widziała wyniki sondy na naszej stronie i dlaczego bez żadnego wyjaśnienia zmielono prawomocnie oddane 423 głosy?
@Comentateiro Rozumiem ,że chciałeś skierować tę idiotyczną dyskusję którą ktoś rozpoczął bez żadnych podstaw merytorycznych, na nieco inne tory - ale wypadałoby założyć nowy wątek.
@FcPortoFan1999 No nie wiem - jeszcze całego nie słuchałem, ale Nawrocki się ślizgał jak piskorz gdy go Stanowski przycisnął pytając o jego sprawczość jako prezydenta, o to jak spełni swoje obietnice czy też wytknął mu że to nie lud go wypromował ,ale Kaczyński. Karol w ogóle nie wybrnął z tych pytań tylko powtarzał te swoje formułki.
@bartekvisca Temat rzeka. Ważne jest aby nie ubywało ale i nie przybywało, bo to też jest możliwe. Kontroluj i sprawdzaj i nie patrz na jakieś normy - każdy silnik w każdym modelu ma swoje cechy pod tym względem. Nie ma ogólnej reguły. Aha - i sprawdzaj zawsze kilka razy po wymianie, bo często się zdarza ,że za dużo się naleje - jak postoi to potem spływa i się okazuje ,że jest nadmiar - trzeba to bezwzględnie wtedy usunąć.
@BorzyKrzys Co za poronione czasy. Chcesz szacunku to na niego zasłuż na boisku. Jak jesteś cienki jak sik pająka i przeciwnik ma na tyle swobody, że może się bawić w różne sztuczki to tylko twój problem
@kuz A jak dla mnie słabo wypadł, jak go Stanowski lekko przycisnął pytając o sprawczość jako prezydent. Gadał te swoje formułki i wyraźnie widać było, że sam w to nie wierzy. Albo jak upierał się że to lud go wyniósł na sztandary,a nie Kaczyński.
0
@Comentateiro Nie nie udaję. Nie rozumiem dlaczego posuwasz się do manipulacji i wmawiasz ludziom coś co nie ma miejsca. Pytam jeszcze raz - czy Karol Nawrocki jest albo był członkiem jakiejkolwiek partii politycznej? Konkretnie - tak czy nie?
0
@Pawlak1992 Myślę, że jednak gorzej - prostytutka sprzedaje się w detalu, a taka aktorka hurtowo.
0
@Mankind No i takie wpisy na temat to miło się czyta. Jeśli to prawda, to pierwsza naprawdę poważna rysa na jego wizerunku. Dzięki za sygnał - w wolnej chwili poczytam na ten temat.
@Comentateiro "Tak Nawrocki to kandydat bezpartyjny" -cieszę się , że się czasem zgadzamy. Tym niemniej nie rozumiem docinków dotyczących mojej osoby.
0
@Kgorecki2500 "bardzo nie lubi obrażania JE Putina" - a po czym to wywnioskowałeś? Jeśli chodzi o słowa na debacie to on nic takiego nie powiedział, tylko skamlący czihuahua to ludziom wmówił - jak widać skutecznie. A co ciekawe Pan Maciak dopuścił się tylko tego, co wielu ludzi w Polsce już robiło - czyli krytyka słów o wdeptywaniu w ziemię
0
@Kgorecki2500 Wypowiadał się na ten temat czy to tylko Twoje domysły? Nadal nie przedstawiłeś argumentów.
0
@GTBTP "Zastanawiam się nad tym czy państwo nie powinno w jakiś sposób utrudnić nabycia zwierzęcia" Xddddd
0
@MessiSuarezNeymar Oczywiście ze są takowe limity - zależne od sieci bankomatów ale też i od banku.
0
@Comentateiro " ferajna Nawrockiego w złej wierze obsadzała je swoimi ludźmi," Co ty bredzisz znowu? Jak Nawrocki nie był ani nie jest w żadnej partii to o jakiej ferajnie mowa?
0
@Kgorecki2500 Dlaczego chcesz deportować Pana Brauna i Pana Maciaka do Białorusi?
1
@Roobo Sondaż parlamentarny a nie prezydencki.
0
@Awtameok_Klana No chyba że tak. Ewentualnie plusk z bobra.
0
@A4ron Grill w Wielki Piątek. No na pewno.
0
@gumaz No i elegancko.
0
@Rastafarnianin Aha.
0
@kpiarz "Art. 257. [Napaść z powodu ksenofobii, rasizmu lub nietolerancji religijnej]
Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."
0
@Starrk Towarzyszka Biejat przecież zrobiła burdę gdy ściągnęła gacie trzaskowskiemu na wizji/odebrała mu tęczową flagę. Co do Zandberga racja - może na prezydenta to go szkoda, ale niech tam w Sejmie jakies swoje idee i pomysły w ogólnej debacie forsuje - tam się akurat przydaje taki głos z lewej strony. Byleby nie był zbyt donośny, ale moze lekko wpływac na kurs w jakim podąża nasz kraj
0
Takie pytanko, bo widziałem artykuły na głównej, że rzekomo Inter będzie rywalem Barcy w następnej rundzie - a czy w takim razie UEFA widziała wyniki sondy na naszej stronie i dlaczego bez żadnego wyjaśnienia zmielono prawomocnie oddane 423 głosy?
0
@Comentateiro Rozumiem ,że chciałeś skierować tę idiotyczną dyskusję którą ktoś rozpoczął bez żadnych podstaw merytorycznych, na nieco inne tory - ale wypadałoby założyć nowy wątek.
1
@Comentateiro A co ma piernik do wiatraka?
0
@th@les Zobaczymy za rok w jakim miejscu będziemy.....
0
@konrad1661 taktyk
0
@Azazel_Pazuzu No był - oczywiście że był. Kto oglądał ten widział.
0
@FcPortoFan1999 No nie wiem - jeszcze całego nie słuchałem, ale Nawrocki się ślizgał jak piskorz gdy go Stanowski przycisnął pytając o jego sprawczość jako prezydenta, o to jak spełni swoje obietnice czy też wytknął mu że to nie lud go wypromował ,ale Kaczyński. Karol w ogóle nie wybrnął z tych pytań tylko powtarzał te swoje formułki.
4
@MesQueUnClub96 Czemu się prujesz akurat do Stanowskiego?
0
@bartekvisca Temat rzeka. Ważne jest aby nie ubywało ale i nie przybywało, bo to też jest możliwe. Kontroluj i sprawdzaj i nie patrz na jakieś normy - każdy silnik w każdym modelu ma swoje cechy pod tym względem. Nie ma ogólnej reguły. Aha - i sprawdzaj zawsze kilka razy po wymianie, bo często się zdarza ,że za dużo się naleje - jak postoi to potem spływa i się okazuje ,że jest nadmiar - trzeba to bezwzględnie wtedy usunąć.
1
@BorzyKrzys Co za poronione czasy. Chcesz szacunku to na niego zasłuż na boisku. Jak jesteś cienki jak sik pająka i przeciwnik ma na tyle swobody, że może się bawić w różne sztuczki to tylko twój problem
0
@Azazel_Pazuzu Bzdury gadasz panie kolego. Nie ma nic lepszego niż rześki poranek, a real to dziady.
1
@kuz A jak dla mnie słabo wypadł, jak go Stanowski lekko przycisnął pytając o sprawczość jako prezydent. Gadał te swoje formułki i wyraźnie widać było, że sam w to nie wierzy. Albo jak upierał się że to lud go wyniósł na sztandary,a nie Kaczyński.
0
@Gaucho Obrzydliwy klub. Ha tfu.
1
@Encore No nie no - aż tak to nie.