0

@Comentateiro Nie nie udaję. Nie rozumiem dlaczego posuwasz się do manipulacji i wmawiasz ludziom coś co nie ma miejsca. Pytam jeszcze raz - czy Karol Nawrocki jest albo był członkiem jakiejkolwiek partii politycznej? Konkretnie - tak czy nie?

0

@Pawlak1992 Myślę, że jednak gorzej - prostytutka sprzedaje się w detalu, a taka aktorka hurtowo.

0

@Mankind No i takie wpisy na temat to miło się czyta. Jeśli to prawda, to pierwsza naprawdę poważna rysa na jego wizerunku. Dzięki za sygnał - w wolnej chwili poczytam na ten temat.
@Comentateiro "Tak Nawrocki to kandydat bezpartyjny" -cieszę się , że się czasem zgadzamy. Tym niemniej nie rozumiem docinków dotyczących mojej osoby.

0

@Kgorecki2500 "bardzo nie lubi obrażania JE Putina" - a po czym to wywnioskowałeś? Jeśli chodzi o słowa na debacie to on nic takiego nie powiedział, tylko skamlący czihuahua to ludziom wmówił - jak widać skutecznie. A co ciekawe Pan Maciak dopuścił się tylko tego, co wielu ludzi w Polsce już robiło - czyli krytyka słów o wdeptywaniu w ziemię

0

@Kgorecki2500 Wypowiadał się na ten temat czy to tylko Twoje domysły? Nadal nie przedstawiłeś argumentów.

0

@GTBTP "Zastanawiam się nad tym czy państwo nie powinno w jakiś sposób utrudnić nabycia zwierzęcia" Xddddd

0

@MessiSuarezNeymar Oczywiście ze są takowe limity - zależne od sieci bankomatów ale też i od banku.

0

@Comentateiro " ferajna Nawrockiego w złej wierze obsadzała je swoimi ludźmi," Co ty bredzisz znowu? Jak Nawrocki nie był ani nie jest w żadnej partii to o jakiej ferajnie mowa?

0

@Kgorecki2500 Dlaczego chcesz deportować Pana Brauna i Pana Maciaka do Białorusi?

1

@Roobo Sondaż parlamentarny a nie prezydencki.

0

@Awtameok_Klana No chyba że tak. Ewentualnie plusk z bobra.

0

@A4ron Grill w Wielki Piątek. No na pewno.

0

@gumaz No i elegancko.

0

0

@kpiarz "Art. 257. [Napaść z powodu ksenofobii, rasizmu lub nietolerancji religijnej]
Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."

0

@Starrk Towarzyszka Biejat przecież zrobiła burdę gdy ściągnęła gacie trzaskowskiemu na wizji/odebrała mu tęczową flagę. Co do Zandberga racja - może na prezydenta to go szkoda, ale niech tam w Sejmie jakies swoje idee i pomysły w ogólnej debacie forsuje - tam się akurat przydaje taki głos z lewej strony. Byleby nie był zbyt donośny, ale moze lekko wpływac na kurs w jakim podąża nasz kraj

0

Takie pytanko, bo widziałem artykuły na głównej, że rzekomo Inter będzie rywalem Barcy w następnej rundzie - a czy w takim razie UEFA widziała wyniki sondy na naszej stronie i dlaczego bez żadnego wyjaśnienia zmielono prawomocnie oddane 423 głosy?

0

@Comentateiro Rozumiem ,że chciałeś skierować tę idiotyczną dyskusję którą ktoś rozpoczął bez żadnych podstaw merytorycznych, na nieco inne tory - ale wypadałoby założyć nowy wątek.

1

@Comentateiro A co ma piernik do wiatraka?

0

@th@les Zobaczymy za rok w jakim miejscu będziemy.....

0

@konrad1661 taktyk

0

@Azazel_Pazuzu No był - oczywiście że był. Kto oglądał ten widział.

0

@FcPortoFan1999 No nie wiem - jeszcze całego nie słuchałem, ale Nawrocki się ślizgał jak piskorz gdy go Stanowski przycisnął pytając o jego sprawczość jako prezydenta, o to jak spełni swoje obietnice czy też wytknął mu że to nie lud go wypromował ,ale Kaczyński. Karol w ogóle nie wybrnął z tych pytań tylko powtarzał te swoje formułki.

4

@MesQueUnClub96 Czemu się prujesz akurat do Stanowskiego?

0

@bartekvisca Temat rzeka. Ważne jest aby nie ubywało ale i nie przybywało, bo to też jest możliwe. Kontroluj i sprawdzaj i nie patrz na jakieś normy - każdy silnik w każdym modelu ma swoje cechy pod tym względem. Nie ma ogólnej reguły. Aha - i sprawdzaj zawsze kilka razy po wymianie, bo często się zdarza ,że za dużo się naleje - jak postoi to potem spływa i się okazuje ,że jest nadmiar - trzeba to bezwzględnie wtedy usunąć.

1

@BorzyKrzys Co za poronione czasy. Chcesz szacunku to na niego zasłuż na boisku. Jak jesteś cienki jak sik pająka i przeciwnik ma na tyle swobody, że może się bawić w różne sztuczki to tylko twój problem

0

@Azazel_Pazuzu Bzdury gadasz panie kolego. Nie ma nic lepszego niż rześki poranek, a real to dziady.

1

@kuz A jak dla mnie słabo wypadł, jak go Stanowski lekko przycisnął pytając o sprawczość jako prezydent. Gadał te swoje formułki i wyraźnie widać było, że sam w to nie wierzy. Albo jak upierał się że to lud go wyniósł na sztandary,a nie Kaczyński.

0

@Gaucho Obrzydliwy klub. Ha tfu.

1

@Encore No nie no - aż tak to nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?