0

@konrad1661 taktyk

0

@Azazel_Pazuzu No był - oczywiście że był. Kto oglądał ten widział.

0

@FcPortoFan1999 No nie wiem - jeszcze całego nie słuchałem, ale Nawrocki się ślizgał jak piskorz gdy go Stanowski przycisnął pytając o jego sprawczość jako prezydenta, o to jak spełni swoje obietnice czy też wytknął mu że to nie lud go wypromował ,ale Kaczyński. Karol w ogóle nie wybrnął z tych pytań tylko powtarzał te swoje formułki.

4

@MesQueUnClub96 Czemu się prujesz akurat do Stanowskiego?

0

@bartekvisca Temat rzeka. Ważne jest aby nie ubywało ale i nie przybywało, bo to też jest możliwe. Kontroluj i sprawdzaj i nie patrz na jakieś normy - każdy silnik w każdym modelu ma swoje cechy pod tym względem. Nie ma ogólnej reguły. Aha - i sprawdzaj zawsze kilka razy po wymianie, bo często się zdarza ,że za dużo się naleje - jak postoi to potem spływa i się okazuje ,że jest nadmiar - trzeba to bezwzględnie wtedy usunąć.

1

@BorzyKrzys Co za poronione czasy. Chcesz szacunku to na niego zasłuż na boisku. Jak jesteś cienki jak sik pająka i przeciwnik ma na tyle swobody, że może się bawić w różne sztuczki to tylko twój problem

0

@Azazel_Pazuzu Bzdury gadasz panie kolego. Nie ma nic lepszego niż rześki poranek, a real to dziady.

1

@kuz A jak dla mnie słabo wypadł, jak go Stanowski lekko przycisnął pytając o sprawczość jako prezydent. Gadał te swoje formułki i wyraźnie widać było, że sam w to nie wierzy. Albo jak upierał się że to lud go wyniósł na sztandary,a nie Kaczyński.

0

@Gaucho Obrzydliwy klub. Ha tfu.

1

@Encore No nie no - aż tak to nie.

0

@Smrodek Oczywiscie,że jest to w pełni zrozumiałe. Czy takie przypadki by się zdarzały? To ciężko powiedzieć na pewno tak jak wszędzie- ciężko określić skalę,bo takich rzeczy raczej nikt nie ujawnia. Z takich słynnych przypadków w Polsce to sa takie domniemania jesli chodzi o śmierć generała Świerczewskiego

0

@RosjaninBut Lata starań PISu w końcu przyniosły jakis efekt. Gdyby nie zbyt mała wygrana w ostatnich wyborach to może dziś doszłyby juz pierwsze przelewy....

1

@RosjaninBut Myślę,że z tego opisu nie wynika aby miał zastosowanie ten wymieniony paragraf. Skoro kasa jest za wstęp,a nie za konkretną czynność seksualną, to raczej nie jest to czerpanie korzyści z nierządu. A już tym bardziej jego ułatwianie.

0

@Joe_Barbaro Bayern bo Inter to obrzydliwy klub i niech odpadaja jak najszybcie

0

@tomek8756 No nie obrażaj Viniciusa. Wiem ze nie da się go lubić,ale jednak sa pewne granice.

0

@heniusss Chodzi mi raczej o tego Belga który to zrobił.

0

@Majkel34 racja. Nawet jak głośno nie wypowiesz to na bank chociaż raz o tym pomyślisz.

0

@BorzyKrzys Jaki jest problem aby zaskarżyć to w trybie wyborczym? Dlaczego pokrzywdzone komitety nie reagują?

0

@Eklerek Co jest z tymi Belgami?

0

@barcanawieki Co to za czarnowidztwo. Za Koemana nikt nie marzył o dzisiejszym położeniu, jeszcze niedawno graliśmy w LE drżąc o wyniki, a w ciągu 10 lat to znowu może się kilka razy odmieniać.

0

@Nazio_87 Nie zarejestrowali go przecież....

0

No pany - mam flashbacki....

0

@Batys Tak. Dokladnie

1

@Kgorecki2500 No tu akurat wielki minus dla tej telewizji. Stanowski tez się nie popisał, ze nie zaprosił go na imprezę,ale on chociaż zapowiedział,że wywiadu z nim nie odwoła.

0

@blakkudium I bardzo dobrze.

0

@Azazel_Pazuzu Zapewne ten który się do niego przygotował.

1

@Mario96w A według mnie oto najlepszy kawałek RHCP -

4

@MesQueUnClub96 Obecnie to chyba Rafał...

0

@QQL5 Bardzo ładna z niej kobieta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?