@Ls0811 Gdyby ta debata obyła się bez cyrku i zamieszania pod wejsciem to może masz rację,ale potem postawili go pod scianą i albo miałby cyrk i ogromne straty wizerunkowe albo musiał ich dopuścić do debaty.
@Nightraider Gdyby ich nie wpuscili to ten cyrk i tak by poszedł w świat i stracilby jeszcze więcej. Tam sam pomysł debaty 1 na 1 był od razu przegrany.
@Szmulek Tam chyba było pytanie o premierów. Ale to było kolejne już takie pytanie szczegółowe, egzaminujące. Wcale nie wiadomo czy on ich nie zna bo w takiej debacie chodzi też o to aby ustawić rywala w jakiejś pozycji. Gdyby Nawrocki na to karnie odpowiadał to byłaby postawa takiego uczniaka który odpowiada na pytanie profesora. Takie zagrywki często są też stosowane w wywiadach i nie zawsze politycy na to odpowiadają, bo potem taka seria pytań się rozpoczyna i w końcu mogą na którymś polec.
0
@Ls0811 Gdyby ta debata obyła się bez cyrku i zamieszania pod wejsciem to może masz rację,ale potem postawili go pod scianą i albo miałby cyrk i ogromne straty wizerunkowe albo musiał ich dopuścić do debaty.
1
@MessiSuarezNeymar Współczuję jej studentom. Serio.
0
@Nightraider Gdyby ich nie wpuscili to ten cyrk i tak by poszedł w świat i stracilby jeszcze więcej. Tam sam pomysł debaty 1 na 1 był od razu przegrany.
5
@Nightraider I właśnie dlatego będę głosował przeciwko trzaskowskiemu. Nawet na seneszyn jesli będzie trzeba
0
@Barca_Big_Moment Wielki szacunek dla Nico gdyby tak zrobił. Dzisiaj juz nie ma takich zawodników.
5
@Michu94 Stano dał mu okazję się przedstawić, bo pewnie każdy by go pomijał, a ten z agresją zareagował. Xd
1
@clyde I to wypowiedź nie na temat dodajmy, bo pytanie dotyczyło alkoholu na stacjach.
5
@Arden Wielka szkoda,że nie ma tu Sikorskiego.
2
@PatrychoO Sędziowie jakie oceny dali,bo nie widziałem jeszcze.
0
@Szmulek Oj tak byq. Jak jestem zagorzałym przeciwnikiem popisu, tak na Radka bym może nawet oddał głos
0
@BydzieQ Gdyby spełnili to co by potem obiecywali?
5
@Bobo25 Nie chce przyjść do niego do programu, to korzysta z okazji. Z innymi porozmawia u siebie
0
@Misiek22 Edyta też startuje?
1
@kamiVeB Znamienne,że nie odebrała polskiej flagi Nawrockiemu, tylko tęczową Rafałowi.
0
@DragonxNF A dlaczego nie? Niech ludzie poznają każdego kandydata.
0
@Szmulek Tam chyba było pytanie o premierów. Ale to było kolejne już takie pytanie szczegółowe, egzaminujące. Wcale nie wiadomo czy on ich nie zna bo w takiej debacie chodzi też o to aby ustawić rywala w jakiejś pozycji. Gdyby Nawrocki na to karnie odpowiadał to byłaby postawa takiego uczniaka który odpowiada na pytanie profesora. Takie zagrywki często są też stosowane w wywiadach i nie zawsze politycy na to odpowiadają, bo potem taka seria pytań się rozpoczyna i w końcu mogą na którymś polec.
0
@Szmulek Ale serio - prezydent ma od tego ludzi.
1
@clyde Polskiego nie pamięta, bo po angielsku oglądał.
0
@Raducioju Zandberg, Braun, Bartoszewicz tak samo
1
@Popitek12 Cristiano? Top.
0
@Xxxbarca4ever Ale i tak nie na temat
0
Pytanie o alko na stacjach - każdy gada o czym innym
6
W Mam talent były reklamy. Rozwala mnie ten facet. A to Stanowski miał trollowac i byc blaznem
4
@fart Holownia by się zawiesil i nie wiedział kogo egzaminować - czy Sławka czy Karola.
1
@tomek8756 Alko na stacjach to ważniejszy temat... Xd
1
@magister97r No nie. Nie tak to odebrałem. Mi tez się na serio spodobała ta odpowiedź.
1
@magister97r Bardzo dobra argumentacja. I pierwszy raz się z nia zgadzam gdy stwierdzila ze nie ma na kogo glosowac w tych wyborach.
0
@Hosh Musiałbym na spokojnie to przesłuchać bo nie zrozumiałem tego wywodu
0
Przedsiębiorcy w prezydenckim samolocie? Co on bredzi?
4
@MOLESTA trzaskowski chyba sam siebie złomuje Przeciez on jest tragiczny. Takie to sztuczne i wykreowane, że az zęby bolą.