0

@Ojciec5tkidzieci Sympatyczny gest.

0

@marcin62 Wiesz, że jak opakujesz zakazane słowo w cudzysłów to ono nadal jest zakazane?

0

@Kgorecki2500 Przecież to coś to koło majonezu nawet nie stało.

1

@Roobo W końcu ktoś ujawni prawdę o Tusku.

0

@Borneo Jak zwyklę xd

1

@Borneo Faktycznie szokujące - brak literówek, poprawna ortografia, i interpunkcja. Tak trzymać chłopie.
Edit - jednak spojrzałem na twoje następne wypociny - przyznaj kto ci napisał ten pierwszy tekst, albo skąd go wkleiłeś?

1

@draxidox To naprawdę trzeba mieć zero poczucia jakiegoś wstydu aby tak odwracać kota ogonem

0

@draxidox No i tak się żyje. Gdyby tylko nie te jak to nazwałeś- "łby" którym to nie pasuje.

0

@draxidox Mieć samochód i jeździć komunikacją miejską? Xd.

1

@BorzyKrzys Zapłaciłeś za bilet,a tu jakies oszołomy zakłócają występ. Nawet nie wiadomo w imię czego.

1

@FCB_dimiC Albo nie jest doładowywany. Zmierz napięcie ładowania. Ewentualnie coś go rozładowuje na postoju.

0

@draxidox Jak nie ma parkingu to co mają robić?

0

@MESSIah16 Piłeś? Nie pisz.

2

Kolejny wariat w BMW co zabił ludzi? Stare - było.

0

@bartekvisca Jak zacznie coś stękać to pewnie nawet na puchary go nie wystawi

0

@KrychaFCB Miał prawko z aliexpress?

1

@Rastafarnianin W TVP to samo - ciągle atakują opozycję.

0

@SnieguPlock Nie rozumiem? To kto płaci te pieniądze - klub czy ten co oszpeca swoje ciało?

0

@Marian_Pazdzioch To znaczy?

0

@Nightraider No i spoko. Każdy ma jakieś swoje pasje. Ważne, że przynosi Ci to satysfakcję.

0

Komentarz usunięty

0

@Nightraider Brawo Ty. Wysyłasz taki filmik i przez moment czujesz się królem życia.

0

@Azazel_Pazuzu Jakich partyjnych kolegów skoro Nawrocki nie jest w żadnej partii? Coś ci się pomerdało kolego.

1

@fart Jeszcze Groclin warto wspomnieć.

0

@Kazragore Jeśli mieszkańcom to pasuje to ich sprawa. My tylko możemy się z tego pośmiać

1

@MOLESTA To żeś przykład podał - Wałęsę który byl internowany w ośrodku wczasowym? Przecież tam było mnóstwo osób do wyboru, to akurat jego? Zresztą to zupełnie inna sprawa od tamtych - no chyba,że cos wiesz i chcesz nam przekazać że Romanowski jest niewinny i rzad chce go represjonować pod wydumanymi zarzutami?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Nie ma opcji na to o czym piszesz- nikt by na to nie pozwolił bez przejścia dodatkowych badań, skompletowania dokumentacji itd. a ten kto chce ze sobą skończyć na pewno by tego nie chciał w ten sposób ciągnąć i się tłumaczyć.

7

@okiemtypera_lucaxx95 Sorry, ale głupotę teraz napisałeś. Serio uważasz, że osoba która najczęściej instynktownie podejmuje taką decyzję, będzie skłonna przechodzić całą tą procedurę?

0

@gaucho104 No to już trochę lepiej - jeśli idzie o utratę wartości najwięcej właśnie się traci przez te pierwsze 2-3 lata. Wszystko też zależy ile jeździsz rocznie
Czasami też w ogłoszeniach ludzie oddają auto w leasingu do spłacania plus odstępne dla nich - może też popatrz na takie oferty

0

@Mitch_Atleta Mój zbój.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?