0

@Kapitan hawk Będąc precyzyjnym, to nie był komentarz w dniu gali, tylko około tydzień przed nią.

0

@Bocheno1 Na szczęście nie doszło to do skutku. I w sumie od tej gali jakoś mniej pojawia się rasistowskich komentarzy dotyczących Viniciusa.

0

@BORO_12 Też tak uważam. Przede wszystkim brakuje jakiegoś oponenta który by ten temat nakręcił. Przynajmniej w mediach takiego nie widać.

0

@karolp1593 A czy to się kłóci jedno z drugim?

0

@BORO_12 On podać to się nie poda. Jak juz to prędzej go odwołają.

0

@barcelonaLM Kiedyś tak mówili o Ballon d'Or.

0

@michaleu Irytują mnie wszystkie zdjęcia na fejsbuku i gdzie indziej zresztą też. Ekshibicjonizm wszem i wobec.

1

@MichuZ44 Kurła - ostrzegaj na drugi raz wrzucając podobne rzeczy.

0

@Arden No to nieźle.

0

@Mezocyklon87 Myślę, że oni jednak patrzą na to długofalowo, a po drugie globalny porządek to jest domino. Zamiast trącać klocek który rozpocznie niekontrolowany proces to lepiej wyjąć ten klocek pomału i bez pośpiechu.

0

@Kgorecki2500 A to już inna sprawa czy mieliśmy. O tym można dyskutować. Ogólnie się odnoszę do natomiast do tego czy państwa powinny stosować się do jakichś zasad moralnych, idei itd. I absolutnie nie - nie powinny. Nie ma czegoś takiego jak przyzwoitość, przyjaźnie, lojalność itd. Tylko realna polityka i i interesy się liczą

0

@Kgorecki2500 "czasem po prostu wypada zachować się przyzwoicie i tyle". Nie nie,nie po stokroć nie i jeszcze raz nie. W kontekście krajów absolutnie nie można się do tego stosować. Liczą się tylko interesy. Owszem - warto dbać przy okazji o PR , ale liczą się tylko interesy. Nie żadna przyzwoitość, nie żadna moralność. Do tego powinni się stosować ludzie, ale nie kraje.

1

@NeroTFP1 Czyli wygląda na to, że z biegiem lat to znaczenie trochę ewoluowało. Ale właśnie wydaje mi się, że w literaturze pojawiało się sformułowanie - "cieszył się zła renomą".

1

@ali3gator @Mezocyklon87 W ostatnich 5 latach dwa kuligi udało się zorganizować,więc czasem warunki jeszcze są. Niezapomniane przeżycie i kij wiadomo gdzie decydentom którzy nam wszystkiego zakazują.

0

@NeroTFP1 To dlaczego Słownik wyrazów obcych Kopalińskiego podaje, że przy haśle renoma można stosować przymiotnik dobra/zła gdyż słowo renoma to opinia,sława.?

1

@Losiex Ciężko się wypowiedzieć, bo to byli nasi gracze, ale zwłaszcza taki Alba mógł irytować innych kibiców.

0

@A4ron Tak jakby to jego kasa była. Na pewno nie będzie żałował,bo nie mogli się dogadać.

0

@Sysia11 Xdddd.

28

@draxidox Niektórzy chyba oczekiwali że zamiast opłatka to sobie z liscia dadzą

0

@RumbleDelivery Mnie to akurat ciekawi.

0

@Rewolucja123 Dzisiaj pewnie trochę ich nazbiera do kolekcji,bo w osłabieniu grają.

0

@FcPortoFan1999 Tak jest.

0

@Criss18Barca Raz w życiu chłop się do uczciwej roboty wziął. Piekło zamarzło

0

@FcPortoFan1999 Otóż to. Jak nie zostaną zdegradowani to niech chociaż wypadną z pucharów w przyszłym sezonie

0

@Rust_Cohle Dokładnie - i najlepsze jest to, że jeszcze dzień wolny w pracy mają.

0

@MOLESTA Pitbull pierwsze dwa sezony to pierwsze miejsce a potem długo nic. Sezon 3 i 4 do zaorania i zapomnienia.

0

@FcPortoFan1999 Oby nie.

0

@messiiiiik Nie. A co się stało pod Legnicą?

0

@norbi77 Tak jak pisałem - po pijaku czasem robi się czy się mówi głupie rzeczy - niekoniecznie to oznacza że na co dzień ktoś jest debilem. Zapłacili za to wysoką cenę i trudno - ich sprawa. Ale też po co od razu generalizować? Może są debilami na co dzień a może nie są - po takim jednym wybryku nieznanych nam osób ciężko powiedzieć.

0

@norbi77 A skąd wiesz że to debile? Alkohol to raz że różne głupie pomysły przychodzą, a dwa to i koordynacja ruchowa zaburzona. Nie ma co od razu generalizować nie znając okoliczności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?