0

@tomek8756 To ciekawa tradycja xd. Taka jeszcze z czasów peerelu.

0

@tomek8756 Składanie życzeń bez wbijania komuś szpili - a w tym samym zdaniu przykład jak wbić komuś szpilę. xd

0

@AxelF Kwestia w tym że nie wiadomo kto tak naprawdę za tym stał.

0

@Borneo Absolutnie nie chodzi mi o porównywanie popularności tej pary, tylko o to że to jest wykreowany konflikt tych dwóch panów. A tak naprawdę to sporo poglądów zwłaszcza na gospodarkę i finanse mają wspólnych.

0

@Borneo Jasne,ale chodzi mi o ten wykreowany kontrastowy wizerunek na zasadzie Tusk- Kaczyński i to, że to są niby tacy dwaj zagorzali antagoniści.

0

@Safrani Hahaha. Śmiechom nie było końca.

1

@Borneo Nie jest przeciwnikiem Mentzena. Był nim podczas kampanii i ten pr się teraz ciągnie. Teraz wrzucają wspólne zdjęcia z prac w komisji i sami mówią,że mają takie same poglądy na wiele spraw.

0

@Azazel_Pazuzu Konfederacja w ogóle popiera wolne wigilie?

1

@macio_944 Aj bo to tak to jest. Niemcom nie można ufać....

0

@Salchent A kto to jest?

1

@DonCarletto Można. Real tak z Moratą chyba zrobił.

4

@norbi77 Póki co to nie był błąd. Kto wie vo by było gdyby został? Skoro jest prawo pierwokupu to w czym problem?

0

@BorzyKrzys Przecież nadal kręcą fajne filmy świąteczne. Rok temu Przesilenie zimowe - rewelacja. A w tym roku liczę,że Jasełka wszechczasów podołają zadaniu. W święta z dziećmi planuję obejrzeć.

1

@Criss18Barca Mają w klubie takie koty jak Antony i Garnacho więc gdzie tu problem?

0

@MesQueUnClub96 Swoją drogą ciekawe kiedy ktoś wpadnie na pomysł aby nagrać na youtube reakcje ludzi gdy zjawia się obcy.

3

@ranger3120 Jak już ją masz, to czytaj - co ci szkodzi? Najwyżej odłożysz

0

@MatBac1991 Kiepska opcja.

2

@barcelonaLM Ciekawy projekt.

0

@Borneo go go przero bio bio no no no. Aha aha ok ok. spo spo koko

1

@Safrani No o tym z którego teraz zrezygnowano. O tym, którywidocznie miał ekspertyzy przeczące ekspertyzom Tuska i zdecydował się zainwestować w projekt.

13

@Safrani Ale jak to? Skoro Tusk ciągle mówi o tym, że wszystkie ekspertyzy jakie zna mówią o tym, że ten projekt to tylko pisowski wymysł bez sensu ekonomicznego, to skąd ten prywatny inwestor chętny wejść w ten projekt? Czyli jednak ktoś wyliczył że ten projekt ma przyszłość?

0

@Coutinho007 A gdzie on teraz w ogóle gra?

0

@MateS 18 lat to takie minimum moim zdaniem

0

@D10SLEO Polska byłaby światowa potęgą gospodarczą gdyby to było możliwe

0

@Comentateiro Po prostu chciałbym się zapoznać ze źródłem. No ale jak płatny dostęp to trudno.

0

@Comentateiro Jakieś żródło ? Bo wpisując w google nie mogę znaleźć

0

@norbi77 Ten pierwszy mi w ogóle nie podszedł. Na tyle,że drugiego nawet nie będę próbował.

1

@Barcafan2020 Pep raczej nie wróci do Barcy. Ewentualnie za 10-15 lat jesli nadal będzie się w to bawił.

1

@Kgorecki2500 Czemu usunąłeś ten komentarz o tym absurdzie w Niemczech?

1

@Filipem Absolutnie nie. Chciałbym natomiast aby podobne kluby były dożywotnio zbanowane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?