1

@Arden Dobrze że nie prosił o możliwość wykąpania.

0

Wiedziałem,że Azjaci mają różne dziwaczne i obrzydliwe pomysły kulinarne,ale żeby robić wino z szerszeni?


Pilibyście?

0

@Salchent A kto poważny w ogóle bierze ten śmieszny turniej pod uwagę?

1

Tusk rozpętał burzę o dwa głosy,a tymczasem mało się mówi o tym,że aż 14 posłów PIS było nieobecnych.

1

@Pawlak1992 Skoro to tak podziałało na Messiego to może niech cały zespół wykąpie Yamala?

2

@misterio Niby śmieszne ale po zastanowieniu to może ona jest uczulona na pestki skoro robi takie coś?

1

@Kgorecki2500 Ten Dawid celnie obalił wszystkie konkretne argumenty Giertycha.

3

@HypeR Pomidory xd. A gdzie nadowoc taki jak malina? Rozumiem,że nie wypada jej zestawiać z tymi innymi pospolitymi z tej listy ale żeby nawet nie wspomnieć?

1

@barcuśl Zgarnia Anglia, a kibicuję Hiszpanii.

9

@Jakchcesz Ty - a ja wczoraj się dowiedziałem, że ludzie jedzą te białe kulki co zostają po wypiciu mozzarelli.

0

@Tasde Ależ oni wymyślą sobie setki innych powodów. Nieraz widziałem jak na reagują na zwrócenie uwagi. Po prostu upór ludzki plus bezmyślność tworzą takie sytuacje. I coraz więcej takich zachowań na co dzień. Każdy czuje się pępkiem świata.

1

@MesQueUnClub96 Tyle wywnioskowałeś z mojego wpisu?

0

@draxidox Ależ tym jednym wpisem przeorał wszystkich którzy głosowali ZA.

1

@Tasde Brak mózgu nie dotyczy z zasady jakiejś określonej grupy użytkowników dróg publicznych. Niedaleko mam trasę turystyczną i po obu stronach drogi są wyznaczone chodniki - po jednej stornie dla pieszych, po drugiej stronie dla rowerzystów. I kiedy tam nie jestem to zawsze się trafi jakiś debil co z niewiadomych przyczyn lezie po ścieżce rowerowej. Po prostu ręce opadają na bezmyślność ludzką.

3

@AssisMoreira Ale super pomysł.

1

@Arden Pycha kroczy przed upadkiem. Niech pogada z Rabiotem dlaczego nie warto wbijać takich szpilek.

7

@NeroTFP1 To tylko @MesQueUnClub96 wrzucił posta o Bearmanie i drepcze w miejscu oczekując z niecierpliwością na reakcje.

0

@arasz1819 Racja - umknęło mi to jakoś. Słuchałem inne nagranie ale teraz i na tamtym słyszę te słowa.

0

@pikass14 Rosyjski pewnie zna bo kiedyś głównie tego uczyli.

0

@ikar34 Tylko kto tam nie jest właśnie taki jak opisałeś?

1

@MesQueUnClub96 Za stary dla niej.

0

@Sulimo Panthenol działa cuda.

0

@arasz1819 Ok. Spoko. W artykułach które czytałem pisali o niej jako o 10-latce.
Edit - na nagraniu z tej sytuacji nigdzie nia pada odpowiedź dziewczynki "Mam 12 lat" jak to opisali w tym źródle które podałeś.

1

@arasz1819 Podobno do 10-letniej. Nie żeby akurat to coś zmieniało w ogółach, ale bądźmy precyzyjni w szczegółach. Poza tym dyskusja dotyczyła tematu aborcji i to nie była bezpośrednia wypowiedź do tego dziecka, tylko odpowiedź na jej słowa. Odpowiedź mocno niezręczna, ale jednak inaczej to wygląda gdy się przyjrzy kontekstowi sytuacji.

0

@Sulimo A gdzie rozłożone ogony? +1000 do efektu.

1

@tomek8756 Poziom żartu na poziomie podstawówki.

0

@barcelonaLM A czy tam też te partie maja taki wodzowski charakter jak u nas?

0

@Comentateiro Jako człowiek to Lewy jest totalnym zerem. Jako piłkarz jest wzorem.

0

@Faro Polityk się pojawił w klubie.

1

@barcelonaLM Patrząc na to jak to wygląda w dzisiejszych szkołach to moze miec tę umiejętność pisania opanowaną lepiej niż niejeden uczeń.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?