0

@Kgorecki2500 Posłowie odpowiadają przed swoimi wyborcami a nie przed wodzem partii. I właśnie dlatego potrzebujemy JOW-ów. A jeśli nie to na cholerę tylu tych posłów skoro maja głosować jak im partia nakaże? Zróbmy po 100 jak w Senacie i będzie chociaż taniej.

1

@Safrani Największa legenda tego sportu.

0

@tristan87 Konfidentów nie brakuje.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Coś mało wystawionych tych kar przez rok pracy panie Areczku. Mam nadzieję że się rozumiemy i oczekujemy poprawy w tym temacie.

1

@macio_944 Powinni wymyślić jakieś antidotum na te drony bo to powoli plaga juz się robi nawet u nas.

0

@macio_944 Problemy pierwszego świata.

0

@Safrani Może ktos jej powiedział co w nich jest. Nie ma ciągu dalszego?

0

@Lucyfffer To zależy od kontekstu,od stopnia zażyłości itd.

1

@NeroTFP1 O swoich tak,ale jak się mówi o czyichś rodzicach to nie jest to tak nacechowane negatywnie. Zresztą to też zawsze zależy od kontekstu wypowiedzi. Można kogoś nazwać w jakiejs wypowiedzi i -ujem co nie zawsze ma na celu jego obrażenie.

0

@draxidox I tak mniej utrudniają życie ludziom niż te ostatnie pokoLENIE.

1

@IronSanHybrid To Leszek Miller na tym wózku?

0

@tristan87 Pewnie tak,ale takie cos powinno być piętnowane publicznie.

0

@tristan87 Ale serio pytam. Przecież takie coś powinno być przykładnie karane. Wiem, że papugi w tym przypadku zrobią cuda , ale jednak jeśli to udowodnią to ktoś kto dopuścił się takiego czynu powinien zostać publicznie zbanowany do końca życia, nawet jeśli uniknie kary.

1

@Jakchcesz Może Yamal zechciałby namaścić także syna Messiego?

1

@pt9 "Z pamiętnika księdza".

0

@korn234 Ile za to grozi?

0

@tomek8756 Żenada.

0

@Faro To nasz Ronald Araujo? Ma teraz niebieskie włosy?

1

@FcPortoFan1999 Bach bach bach Karabach

3

Gool Wisełka. Pierwszy krok na drodze po trofeum Ligi Europy wykonany

0

@Jakchcesz @Kgorecki2500 Jakich wydarzeń?

0

@Sezam A gdzie Murzyn i gej?

0

@Jakchcesz Co jest nie tak w tym wpisie?

0

@Arcybiskup Potencjalni wyborcy Konfederacji maja polecieć na to,że Mentzen zatrudnia Murzyna?

0

@Culer9002 No ale nadal nie widzę powodu aby się tym chwalić. Stąd nie rozumiem przytyku TonyChin.

0

@Azazel_Pazuzu Bez żartów. Szkoda męczyć piłkarzy i kibiców.

0

@Arcybiskup "Pochwalił się dzis murzynem"? A gdzie tu powód do chwały?

0

@tristan87 "Świętej Pamięci x."? Wtf? x.? Co to ma być za skrót?

0

@BorzyKrzys Serio masz taką pewność?

1

@Stinger_ Właśnie to jest najlepsze w Euro. Mecz o trzecie miejsce to głupota. Sami piłkarze niejednokrotnie o tym mówili na mundialu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?