@Sysia11 Mówię o tym,że typ który gra na mundialach jak z nut a na Euro mu nie idzie chyba wie lepiej niż grono ekspertów sprzed ekranu. Z czego to wynika to już inna dyskusja. Edit - a dlaczego od razu lepsze? Po prostu na pewne zespoły gra się trudniej, na inne łatwiej.
@Stinger_ Nie bez powodu stwierdził że Euro jest trudniejsze niz mundial. I to wlasnie on doskonale wie o czym mówi. Ale oczywiscie grono ekspertów wie lepiej.
@Majowy_ Daj im czas. Cały czas wchodza nowi zawodnicy, nowy trener też przyszedł - zobaczymy co z tego będzie. Z wysokich kontraktów też pomału schodzimy
@pt9 Syn jak najbardziej też ma swój talent. Bez porównania z ojcem ale jednak tez cos potrafi. Polecam serię audiobooków z Cormoranem Strike gdzie robi za lektora. Coś wspaniałego. Pomijam to całkowicie jego odpały polityczne.
3
@Sysia11 Mówię o tym,że typ który gra na mundialach jak z nut a na Euro mu nie idzie chyba wie lepiej niż grono ekspertów sprzed ekranu. Z czego to wynika to już inna dyskusja.
Edit - a dlaczego od razu lepsze? Po prostu na pewne zespoły gra się trudniej, na inne łatwiej.
3
@Stinger_ Nie bez powodu stwierdził że Euro jest trudniejsze niz mundial. I to wlasnie on doskonale wie o czym mówi. Ale oczywiscie grono ekspertów wie lepiej.
1
@Arden Kiedyś też takie cyrki były -
1
@Rewolucja123 "Polityka" w ogóle nie szkoda.
0
@NorbiTBOB Nie. Zamykam temat.
1
@Benz Jeszcze bym dorzucił do tej rozkminy gol Shaquiriego. Walnął z pierwszej bez przyjęcia i moim zdaniem najładniejszy z tych wszystkich.
0
@Culer9002 A samobóje to niby z czego jak nie z gry?
1
@AlexDark00 To tak samo jak ty z Lewym czasami.
0
@Lucyfffer No tak. To tylko o nich świadczy. Tym bardziej czlowiek się cieszy z frustracji tych buców
0
@Sulimo W meczu z Niemcami to rezerwowi dali awans
0
@Piotr,1985 Nie patrz tylko na ten turniej.
0
@Lucyfffer Z drugiej strony fajnie to słyszeć. Jak sobie człowiek przypomni ze szwaby odpadli to od razu banan na twarzy.
0
@Kamiloza91 Gdyby dostał to mógłby być dzis całkiem inny. Nie da się przewidzieć czy byłby taki sam jak teraz.
1
@Pinek5 Słychać wycie? Znakomicie
0
Jak myslicie - kacapy ogladają turniej Euro czy bojkotują?
1
@adi7adi8 To nie ma znaczenia. W sumie tam może zapłonąć zarówno z powodu awansu jak i odpadnięcia z turnieju. Dla nich każdy powód dobry
0
@Majowy_ Daj im czas. Cały czas wchodza nowi zawodnicy, nowy trener też przyszedł - zobaczymy co z tego będzie. Z wysokich kontraktów też pomału schodzimy
1
@TheNekro94 Termin porodu córki - zrozumiałem to tak że wnuczka ci się urodzi.
1
Czy to dziś Francja zapłonie po raz trzeci w ostatnich dniach?
0
@Oskar00 Ja bym tam jednak wolał Olmo.
1
@BulaKG Myśmy mieli kolonizować Madagaskar...
0
@agaFCB Bez Carvajala to juz całkiem lipna ta obrona.
0
@Jersi1 Dyskusja i tak bezcelowa bo już po sprawie,ale moim zdaniem fajnie by było aby przyszedł
0
@pt9 Syn jak najbardziej też ma swój talent. Bez porównania z ojcem ale jednak tez cos potrafi. Polecam serię audiobooków z Cormoranem Strike gdzie robi za lektora. Coś wspaniałego. Pomijam to całkowicie jego odpały polityczne.
0
@Jersi1 Warto. Jak najbardziej warto. Ja oddzielam życie prywatne piłkarzy od tego co pokazują na boisku.
0
@Rastafarnianin Ciekawe ilu innych prezesów z nadania politycznego to potrafiło i potrafi.
0
@Encore Za tę cenę trzeba było go brać.
0
@Lucyfffer No i gitara. Teraz wszystko zależy od zawodnika. Oby wrócił stary "młody " Fati.
0
@Jonyx Generalnie w La Liga to Anglicy nie grali zbyt często.
0
@Comentateiro I jak to wyegzekwujesz? Kto zechce to i tak wymyśli sposób aby to obejść.