3

@Sysia11 Mówię o tym,że typ który gra na mundialach jak z nut a na Euro mu nie idzie chyba wie lepiej niż grono ekspertów sprzed ekranu. Z czego to wynika to już inna dyskusja.
Edit - a dlaczego od razu lepsze? Po prostu na pewne zespoły gra się trudniej, na inne łatwiej.

3

@Stinger_ Nie bez powodu stwierdził że Euro jest trudniejsze niz mundial. I to wlasnie on doskonale wie o czym mówi. Ale oczywiscie grono ekspertów wie lepiej.

1

@Arden Kiedyś też takie cyrki były -

1

@Rewolucja123 "Polityka" w ogóle nie szkoda.

0

@NorbiTBOB Nie. Zamykam temat.

1

@Benz Jeszcze bym dorzucił do tej rozkminy gol Shaquiriego. Walnął z pierwszej bez przyjęcia i moim zdaniem najładniejszy z tych wszystkich.

0

@Culer9002 A samobóje to niby z czego jak nie z gry?

1

@AlexDark00 To tak samo jak ty z Lewym czasami.

0

@Lucyfffer No tak. To tylko o nich świadczy. Tym bardziej czlowiek się cieszy z frustracji tych buców

0

@Sulimo W meczu z Niemcami to rezerwowi dali awans

0

@Piotr,1985 Nie patrz tylko na ten turniej.

0

@Lucyfffer Z drugiej strony fajnie to słyszeć. Jak sobie człowiek przypomni ze szwaby odpadli to od razu banan na twarzy.

0

@Kamiloza91 Gdyby dostał to mógłby być dzis całkiem inny. Nie da się przewidzieć czy byłby taki sam jak teraz.

1

@Pinek5 Słychać wycie? Znakomicie

0

Jak myslicie - kacapy ogladają turniej Euro czy bojkotują?

1

@adi7adi8 To nie ma znaczenia. W sumie tam może zapłonąć zarówno z powodu awansu jak i odpadnięcia z turnieju. Dla nich każdy powód dobry

0

@Majowy_ Daj im czas. Cały czas wchodza nowi zawodnicy, nowy trener też przyszedł - zobaczymy co z tego będzie. Z wysokich kontraktów też pomału schodzimy

1

@TheNekro94 Termin porodu córki - zrozumiałem to tak że wnuczka ci się urodzi.

1

Czy to dziś Francja zapłonie po raz trzeci w ostatnich dniach?

0

@Oskar00 Ja bym tam jednak wolał Olmo.

1

@BulaKG Myśmy mieli kolonizować Madagaskar...

0

@agaFCB Bez Carvajala to juz całkiem lipna ta obrona.

0

@Jersi1 Dyskusja i tak bezcelowa bo już po sprawie,ale moim zdaniem fajnie by było aby przyszedł

0

@pt9 Syn jak najbardziej też ma swój talent. Bez porównania z ojcem ale jednak tez cos potrafi. Polecam serię audiobooków z Cormoranem Strike gdzie robi za lektora. Coś wspaniałego. Pomijam to całkowicie jego odpały polityczne.

0

@Jersi1 Warto. Jak najbardziej warto. Ja oddzielam życie prywatne piłkarzy od tego co pokazują na boisku.

0

@Rastafarnianin Ciekawe ilu innych prezesów z nadania politycznego to potrafiło i potrafi.

0

@Encore Za tę cenę trzeba było go brać.

0

@Lucyfffer No i gitara. Teraz wszystko zależy od zawodnika. Oby wrócił stary "młody " Fati.

0

@Jonyx Generalnie w La Liga to Anglicy nie grali zbyt często.

0

@Comentateiro I jak to wyegzekwujesz? Kto zechce to i tak wymyśli sposób aby to obejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?