masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnym to można być śmierci i podatków.
0
@KrychaFCB może nie mamy problemów przez niego, ale fakt odpalić to nie może. xD
1
Ale myło mi szkoda jak odchodził do Monachium. Ale wtedy pakę mieliśmy.
7
@turhiay plus drugie na Coutinho i wtedy zaczęłyśmy zbankrutować.
4
Jak się nie ma miedzi to się na dupie siedzi.
0
@Kismeth wiesz napisali, że Olmo odrzucił propozycję więc Lapcio nie miał nic do gadania.
0
Tak to jest jak się gra wysoką obroną która jest w fatalnej formie i jak się nie ma defensywnego pomocnika na murawie.
9
No bramkarz napawa optymizmem, tylko strach w tym, że był najlepszym naszym zawodnikiem ze średniakiem ligi.
1
@Bogan jak od Rasiaka.
0
@dallas123 tak...........
3
Gavi rozwala kolano a my mamy Fermina sprzedawać za taką cenę? Chyba ich tam powaliło.
0
@Allblacks86 prawie jak Filmowiec
5
@KobeFR może i lepszy ale pół 1/3 sezonu przesiedzi chłop na L4
0
Niech FdJ się pozbędą trochę więcej zarabia a nie wiele więcej daje drużynie.
0
@ShawnC Tyle biorą bo przyciągają widownie. Kto by oglądał takie Getafe vs Levante? A Barca vs Real to już chętny się znajdzie.
1
@Nightraider jeden z bardziej przepłaconych grajków.
0
@Krzysiek723 w którym aspekcie? Pewnie przy swoich powrotach truchtem.
0
Zamiast pozbyć się Pięknego Holendra, który dba o fryzurę bardziej niż drużynę to pozbyć się chcą wychowanka, który zostawia serducho na boisku. Masakra.
0
Nie wiem po co obrońca szedł na raz z Mekambe przecież miał asekurację.
0
@slayer w Anglii dwa albo trzy razy tyle by kosztował.
1
@bartoszek tylko to też może się zemścić, strzelają nam bramkę kontaktową i zaczynają się nerwy.
0
To może niech wprowadzą zakaz grania głową
1
@Comentateiro chyba że byłby to real zD
3
@4Fabregas4 tylko, że on i tak zarabia adekwatnie dużo do tego co daje drużynie. Piłka to biznes nie jesteś wydajny zastępujemy cie kimś innym. A jak MATS potraktował Bravo? Biegał do biura żeby wypchnąć go z klubu a wtedy to Claudio był pierwszym bramkarzem i śmiem twierdzić że lepszym od Marka.
3
@Durzy Troi się ktoś naoglądał
0
0
@vangoor mentalnie starszy brat Dzbana xD
2
@Kapitan hawk to był sparing, poczekajmy na koniec sezonu żeby się cieszyć.
2
@Arekvip Pedri nie jest szklanką i nie był poprostu go zajechali
4
Kupiliśmy szklankę a później jest zdziwienie że chłop kontuzjowany.