0

Pewnym to można być śmierci i podatków.

0

@KrychaFCB może nie mamy problemów przez niego, ale fakt odpalić to nie może. xD

1

Ale myło mi szkoda jak odchodził do Monachium. Ale wtedy pakę mieliśmy.

7

@turhiay plus drugie na Coutinho i wtedy zaczęłyśmy zbankrutować.

4

Jak się nie ma miedzi to się na dupie siedzi.

0

@Kismeth wiesz napisali, że Olmo odrzucił propozycję więc Lapcio nie miał nic do gadania.

0

Tak to jest jak się gra wysoką obroną która jest w fatalnej formie i jak się nie ma defensywnego pomocnika na murawie.

9

No bramkarz napawa optymizmem, tylko strach w tym, że był najlepszym naszym zawodnikiem ze średniakiem ligi.

1

@Bogan jak od Rasiaka.

0

@dallas123 tak...........

3

Gavi rozwala kolano a my mamy Fermina sprzedawać za taką cenę? Chyba ich tam powaliło.

0

@Allblacks86 prawie jak Filmowiec

5

@KobeFR może i lepszy ale pół 1/3 sezonu przesiedzi chłop na L4

0

Niech FdJ się pozbędą trochę więcej zarabia a nie wiele więcej daje drużynie.

0

@ShawnC Tyle biorą bo przyciągają widownie. Kto by oglądał takie Getafe vs Levante? A Barca vs Real to już chętny się znajdzie.

1

@Nightraider jeden z bardziej przepłaconych grajków.

0

@Krzysiek723 w którym aspekcie? Pewnie przy swoich powrotach truchtem.

0

Zamiast pozbyć się Pięknego Holendra, który dba o fryzurę bardziej niż drużynę to pozbyć się chcą wychowanka, który zostawia serducho na boisku. Masakra.

0

Nie wiem po co obrońca szedł na raz z Mekambe przecież miał asekurację.

0

@slayer w Anglii dwa albo trzy razy tyle by kosztował.

1

@bartoszek tylko to też może się zemścić, strzelają nam bramkę kontaktową i zaczynają się nerwy.

0

To może niech wprowadzą zakaz grania głową

1

@Comentateiro chyba że byłby to real zD

3

@4Fabregas4 tylko, że on i tak zarabia adekwatnie dużo do tego co daje drużynie. Piłka to biznes nie jesteś wydajny zastępujemy cie kimś innym. A jak MATS potraktował Bravo? Biegał do biura żeby wypchnąć go z klubu a wtedy to Claudio był pierwszym bramkarzem i śmiem twierdzić że lepszym od Marka.

3

@Durzy Troi się ktoś naoglądał

0

0

@vangoor mentalnie starszy brat Dzbana xD

2

@Kapitan hawk to był sparing, poczekajmy na koniec sezonu żeby się cieszyć.

2

@Arekvip Pedri nie jest szklanką i nie był poprostu go zajechali

4

Kupiliśmy szklankę a później jest zdziwienie że chłop kontuzjowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?