1

@Conradxc zawieść można było się na Messim który od dziecka tu był nie na Robercie który przeszedł przez wile klubów.

1

@Kapitan9 ten z Realu Hujsen czy jak mu tam niby bysoki a z główki to nie umie

0

Niech przywiozą na tym wielbłądzie furę kasy niech zabierają Robercika.

8

@Guillegavira Ferran to o wiele gorszy zawodnik.

20

I jak tego chłopa można nie lubić taki nowy Pinto tylko lepiej gra nogami xD

1

@Guillegavira najpierw nas wydoi a później wielbłądy witają.

3

@sokot jak kretyni zawali podwyżki po jednym sezonie dobrej gry to tek jest.

0

@Rifek to była bujda na resorach wymyślona żeby wybielić Messiego

1

@Meskalina jednak miłość Messiego ma swoją cenę

0

@waldemarzawada A skąd wiesz że nie poszło o kasę? Bo Iniesta poszedł do Azji odrazu a Messi do Paryża to jest różnica. Nie mówię już o Tarzanie bo on poprostu przestał grać.

0

@Zbyszard on już ma długi kontrakt

10

@lithotripter ale Thiago to szkoda było jak odchodził do Bawarii.

3

@Gacek5 właśnie pamiętają bo gimby to mój rocznik

16

Wkońcu mamy bramkarza na miarę Barcelony.

1

@Puziol ale jakby wpadła poprzeczka to łatwiej by było.

2

@tomasthc Rekina też był ściągnął.

3

Za Torresa Rashford gorzej nie zagra.

4

Barcelona ma bardzo wesołą obronę. Masakra dziurawa jak ser szwajcarski. Musimy strzelać bo ciężko żeby nic nie stracić.

13

@Gibbon_FCB taki młodszy Vermalen.

1

@Rifek bo bez niego da się ogarnąć skład a jak wypada Pedri, Yamal albo Raphinha to jesteśmy w dupie.

0

@krefi10 no niby tak ale Casado bardziej zadziorny taki Gavi.

0

Powinniśmy wygrać żółci nie murują się więc lubimy tak grać. Będzie bobrze, choć śniło mi się że przegraliśmy 3-1.

10

Niech dadzą skrzynkę wódki plus kiełbe na grilla i niech go biorą

0

@Who_you_mam ale straciliśmy na nim tyle samo co stracimy na Araujo.

1

@Lanosss albo Umtiti.

2

Jeśli zmniejszył by wypłatę to bym go zostawił.

2

Lepiej na niego wydać tą kasę niż kupić nowego fawelarza.

1

Elegancki trener tylko żeby jakimś cudem polatał tą obronę bo w Europie nie mamy czego szukać.

2

Czyli my jesteśmy bankrutem a Real sra kasą a nie ma mniejszego bardzo długu. Coś to dziwne jest.

11

Ja też interesuję się nowym autem ale mnie nie stać xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?