2

To był mega grajek, pamiętam jak mnie trafiało jak Pep oddał go go City.

0

Jutro zgubimy punkty. Calta potrafi z nami grać a my jesteśmy w kiepskiej formie.

1

Za sto baniek to bym Cubarsíego z pocałowaniem ręki sprzedał i jeszcze bym do odstawił na samolot na miejscu Szwagrów.

2

Chłop może dba o fryzurę i o ciuchy żeby ich nie poniszczyć. Ogólnie to zjazd formy totalny. Trzeba było go sprzedać za dobry hajs bo teraz to bierze kopę siana a nic nie gra.

0

@KaammiilM1206 raczej Ingo brakuje.

1

Nawet jakby serio chciał odchodzić to nie powie tego na początku sezonu.

0

Pedriego zaorał trener to teraz jak zaora Yamala to możemy oddać tytuł Realowi.

0

Wojtek daje radę więc nie ma pośpiechu.

3

Chłop w szoku ora Pedriego od tamtego sezonu i zdziwiony.

4

Ja pierdzielę ale ten czas zaiwania. Wydawało mi się że Ney dłużej u nas grał.

3

@FioletoweOczy Yamala zastąpisz zobaczysz co się będzie działo bez Pedriego.

1

Czyli pierwszy sezon Flicka złoto a teraz zjazd. Żeby do mnie był jego ostatni sezon. Bo coś musi być na rzeczy, że wszyscy kontuzjowani.

0

W wywiady to umie Wojtek nawet Wojewódzkiego zaginał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Carvajala najlepsza akcja w sezonie to będzie ta jak "powstrzymuje" Araujo przed strzeleniem gola. Gość przeją pałeczkę mendy po Casemiro.

0

@Nightraider no tylko ile gra a ile jest na L4?

0

@Hadim ruszył nią w kierunku piłki więc karny

0

@Kamilrl Olmo i Ferran najdroższe transfery na ławę.

1

Flick się uparł na wysoką obronę ale bez Ingo to nie działa. Szczególnie jak gramy wolnymi stoperami. Jeden plus tego meczu jest taki że Pedri odpocznie.

0

@Hadim co do Araujo się zgodzę ale ręka Czułamendiego była nabita i schowana.

1

@JaroCoach szanse 50/50% u nas dziurawa obrona, u nich też. Atak podobny tylko oni mają lepszego bramkarza.

6

Jakie wypożyczenie? Sprzedaż nawet za paczkę fajek żeby tylko zejść z jego wypłaty.

0

@ShawnC ale na prawym lepiej mu szło więc różnica trochę była.

0

@AbelKabel nawet teraz Raphinha gra nie na swoim skrzydle, tak samo było z Dzbanem raz grał na prawym raz na lewym i było.

0

Nie mamy już Ingo, który trzymał obronę. Teraz pasuje grać normalnie bo nie łapiemy już przeciwników na spalone i teraz wychodzą łatwo 1na 1. Ewentualnie Araujo z Christensenem trzeba wystawiać bo mają szansę powalczyć szybkościowo z napastnikiem.

0

@Fake69 wsumie on nigdy się nie rzucał zbytnio.

3

Jeden z z głupszych zawodników, nawet Dzban przy nim to erudyta xD

0

@bary w naszej sytuacji to i pięć baniek było by git. Bierze w uj kasy i teraz byłby trzecim wyborem.

0

Wsumie tossulki już podobne nosi xD

1

I za wolny............

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?