masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Całkiem inne podejście już narcyz MATS.
0
@Guillegavira i sprzedadzą za 50
0
@krol211 jak się nie ma miedzi to się na dupie siedzi. Nie mamy jak zarejestrować zawodników i jeszcze mamy mieć szerszą kadrę?
1
@Keltridge jak to hiszpańska piłka upada. Sevilla parę lat temu wygrywała Puchar UEFA /Ligę Europy. Teraz ledwo wiążą koniec z końcem.
0
@Dankho94isback Pedri będzie grał wszystko.
29
Ludzie krytykują Barce jakbyśmy dostali conajmniej trzy bramki różnicy. Jeden i drugi zespół miał kontuzje i szanse były 50/50% .
0
@MajkiYB Araujo to raczej zawsze coś ostatnio odwala. Już lepiej dać szansę Christensenowi.
1
Jak by to nie było polarne, to faul by był. A w karniaku to boją się szejka obrazić.
0
@Fake69 albo Christensenem na środku
1
@ShawnC thiago to Klauzula taka była. Toure to Pep wypchnąć chciał a co Sancheza to się zgodzę. I fakt jest taki, że nie możemy łapać okazji jak z Umtitim i Rakietą. Dawali za nich niezły hajs a później oddawaliśmy ich za paczkę fajek.
0
@Kilotopy bo my sprzedajemy zawodników którzy są nie sprawdzili, albo takich co już zdziadziali.
1
Judasz wraca. Może ktoś świński łeb przemyci.
1
Hehe chyba paczkę fajek oferuje za niego. Jesteśmy spłukani a on chce z Materacami robić interesy.
8
Ten trener to skarb, jak to mówił mój kumpel, fan Realu. Trafił się trener co z gówna bicz skręcił i to bez kasy. Gramy na orliku chłopakami ze szkółki i dajemy radę.
1
Wojtek da radę niech młody się kuruje.
2
@Dankho94isback albo psychol Pepe.
0
No i znowu Wojtek musi pomęczyć się na bramce.
0
@Cules69 Yamal też jest Hiszpanem więc będzie przed nim no jest napastnikiem. A najczęściej właśnie napastnicy zgarniają tą statuetkę popularności.
2
@Zbyszard uczyli się od najlepszych.
0
No to drukarnia odpalona.
0
Ale urwał...........
0
@David_Martin no że wygra ktoś z Barcy albo PSG
0
@Pablozeusz w PSG też grał R10
2
@BISHBASHBOSH oby bo kasy brak a nie zapowiada się żeby Ferran zaczął strzelać.
3
@krzak82 nie wiem kto bardziej kłamie bo już parę lat nie oglądam tv i dobrze mi z tym. Wiadomości lepiej poszukać w necie.
1
@krzak82 albo TVP I TVN przecież każda władza kłamie pod siebie.
2
@Bolton hybryda Xaviego i Iniesty.
0
@blondasek Gavi bliżej jest zakończenia kariery niż osiągnięcia poziomu Pedriego. Gavi chyba się posypał i niestety już nie osiągnie swojego poziomu.
0
@FiscaelBarca Balde ma chyba kontuzję i powołania też nie dostał więc raczej nie zagra.
0
@tbas to tam lewica rządzi i ludzie są przyzwyczajeni do tego. Rząd na tobą sterować to i w lidze Tebas robi takiego Mao. Co powie to jest święte.