1

Całkiem inne podejście już narcyz MATS.

0

@Guillegavira i sprzedadzą za 50

0

@krol211 jak się nie ma miedzi to się na dupie siedzi. Nie mamy jak zarejestrować zawodników i jeszcze mamy mieć szerszą kadrę?

1

@Keltridge jak to hiszpańska piłka upada. Sevilla parę lat temu wygrywała Puchar UEFA /Ligę Europy. Teraz ledwo wiążą koniec z końcem.

0

@Dankho94isback Pedri będzie grał wszystko.

29

Ludzie krytykują Barce jakbyśmy dostali conajmniej trzy bramki różnicy. Jeden i drugi zespół miał kontuzje i szanse były 50/50% .

0

@MajkiYB Araujo to raczej zawsze coś ostatnio odwala. Już lepiej dać szansę Christensenowi.

1

Jak by to nie było polarne, to faul by był. A w karniaku to boją się szejka obrazić.

0

@Fake69 albo Christensenem na środku

1

@ShawnC thiago to Klauzula taka była. Toure to Pep wypchnąć chciał a co Sancheza to się zgodzę. I fakt jest taki, że nie możemy łapać okazji jak z Umtitim i Rakietą. Dawali za nich niezły hajs a później oddawaliśmy ich za paczkę fajek.

0

@Kilotopy bo my sprzedajemy zawodników którzy są nie sprawdzili, albo takich co już zdziadziali.

1

Judasz wraca. Może ktoś świński łeb przemyci.

1

Hehe chyba paczkę fajek oferuje za niego. Jesteśmy spłukani a on chce z Materacami robić interesy.

8

Ten trener to skarb, jak to mówił mój kumpel, fan Realu. Trafił się trener co z gówna bicz skręcił i to bez kasy. Gramy na orliku chłopakami ze szkółki i dajemy radę.

1

Wojtek da radę niech młody się kuruje.

2

@Dankho94isback albo psychol Pepe.

0

No i znowu Wojtek musi pomęczyć się na bramce.

0

@Cules69 Yamal też jest Hiszpanem więc będzie przed nim no jest napastnikiem. A najczęściej właśnie napastnicy zgarniają tą statuetkę popularności.

2

@Zbyszard uczyli się od najlepszych.

0

No to drukarnia odpalona.

0

Ale urwał...........

0

@David_Martin no że wygra ktoś z Barcy albo PSG

0

@Pablozeusz w PSG też grał R10

2

@BISHBASHBOSH oby bo kasy brak a nie zapowiada się żeby Ferran zaczął strzelać.

3

@krzak82 nie wiem kto bardziej kłamie bo już parę lat nie oglądam tv i dobrze mi z tym. Wiadomości lepiej poszukać w necie.

1

@krzak82 albo TVP I TVN przecież każda władza kłamie pod siebie.

2

@Bolton hybryda Xaviego i Iniesty.

0

@blondasek Gavi bliżej jest zakończenia kariery niż osiągnięcia poziomu Pedriego. Gavi chyba się posypał i niestety już nie osiągnie swojego poziomu.

0

@FiscaelBarca Balde ma chyba kontuzję i powołania też nie dostał więc raczej nie zagra.

0

@tbas to tam lewica rządzi i ludzie są przyzwyczajeni do tego. Rząd na tobą sterować to i w lidze Tebas robi takiego Mao. Co powie to jest święte.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?