0

Jak nic nie udowodnią o Nabierze to Lapcio powinien zaskarżyć realmadryt tv, za nowe nienawiści. Wkońcu Hiszpania lewacki kraj może zrobią coś z tym.

0

@Hasszz może nie zawsze bo jedną bramką to nie tragedia.

0

@ACRAB95 Bussi też biegały jak wóz z węglem ale nadrabiał to ustawianiem się.

0

@PJ777 no tylko trochę dużo zarabia jak na rezerwowego. Lepiej za tą kasę opłacić dwóch zawodników.

4

@DJ6 już dawno powinien odejść tylko trzyma się rękami i nogami. A Barcelona nie chce puścić go za free to jest pat.

2

Dodać pelerynę i Superman wyszedł na obrazku xD

4

W tym roku jakiś wcześnie te mecze, nie było dawniej że zaczynali o 20-21?

1

@Elvisek ktoś musiał przejść pałeczkę po Pepe albo Casemiro.

0

Real to Real uja grają ale w LM przepychają wyniki a u nas odwrotnie.

0

@ote1989 Fermin gra jak Guti, jeden mecz klasa a następny kopie się po czole. Chłop ma maszynę losującą jak Dzban.

1

@prezes757 żeby się nie odkleił jak Męczennik.

0

@rodineusz hehe gorąca czekolada się kłania xD

1

Nie wiem co oni mają jakąś blokadę? Wychodzą na LM i zapominają jak się gra w piłkę. Albo liga Hiszpańska taka słaba albo naprawdę mają coś z głowami nasi zawodnicy.

0

@Katalończyk 99 to samo było z Umtitim, Fatim tylko kto przewidział że się rozkręca.

1

@bartulek98 to już lepiej zachowuje się Christensen bo odrazu mówi że ma sraczkę i nie może zagrać.

0

@turhiay już lepiej tam niż do morderców. Równie dobrze może do Ruskich pojechać.

1

@kaamil1910 lepiej nie bo chłopu się styki przegrzewają w tym sezonie.

0

@kaczy1989 opcja trzecia

3

Rok temu najgorszy obrońca teraz najlepszy. Tylko czy on taki zrobił progres czy reszta zjazd?

12

Piłkarz dobry ale poza tym symulant i cham boiskowy. Nie dało się go lubić, ale szanowało się go jako dobrego piłkarza.

8

Rekin to rekin teraz ukąsił a później przemieni się w płotkę.

1

Kros dostał jeszcze w 90 minucie czyli jak by nie dostał bo pewnie mecz zaraz się skończył.

1

@bulo brakło zera na kontrakcie i tyle. Miłość miłością ale kasa na się zgadzać.

1

@Dankho94isback bo miłość do kasy jest największa dla Leo. Odszedł to odszedł po co drążyć temat.

1

Nie wiem co się stało z Żulem, w tamtym sezonie jeden z lepszych obrońców a teraz wygląda jak junior.

0

@Kilotopy bo jesteśmy Januszami biznesu. Trzeba było przeczekać jak Perez robi a nie wpaść na rynek z hajsem jak Karina po dostaniu alimentów i 500+

1

@Fc112 dlstego piszę o tym. To nasza jedyna dobra sprzedaż bo nie zależała od nas xD

0

@Fc112 Neya bo araby wpłaciły klauzulę

32

Ta wszystkich oddajmy za zasługi. Mam nadzieję, że Szwagry nie są aż tak głupi.

1

@ranger3120 wypluj te słowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?