0

@Rastafarnianin tylne to musi

6

Cuda i dziwy wypisują...

0

@mint nie ma co politykować ale tyle co Tusk naobiecywał i nie zrobił to mało, który polityk potrafi. I jeszcze powie, że tylko 30% głosowało na niego to tylko 30% postulatów zrobił.

7

Na interesach z Materacami dobrze nie wychodzimy.

2

@bartoszek Dro sam odszedł klub nie miał nic do powiedzenia. To tak jak było z Neymarem.

2

@MesQueUnClub_87 To tak jak z Tuskiem jak coś obieca to może to zrobić albo nie hehe

2

@kejdzi A jak ludzie kupują mieszkania? Jeszcze bloków nie ma a już wykupują je u dewelopera. Lapcio uczył się biznesu w Polsce.

0

@ShawnC niestety nie ma kto grać na stoperze.

11

Zawsze można coś dorysować albo linie narysować nie prostopadłą

1

@doc ale co zarobi to jego

0

Poleciał na kasę bo tam w pomocy też jest duża konkurencja. A niech mu się tam nie wiedzie.

0

@Batys to czego go nie wpuszczał na końcówki? To samo może być z Ronnym

2

Czasami nawet Szwagry kupią kogoś taniego a dobrego.

0

@jacek905 niby tak ale dalej chłop ma maszynę losującą w głowie i nigdy nie wiadomo jak zagra. Raz zagra elegancko a też zdąża mu się kopać po czole.

0

@JiXSawjefen@JiXSaw@JiXSawjefen@JiXSaw do zmiany, młody nic nie gra.

0

I szambo wybiło...

6

@Filipem pod koniec kariery ale przyszedł.

0

@LinekMichal bo jest Francuzem i gra w PSG. Ale poza tym Raphinha go wciąga mosem. Dzban miał sezon życia i zgarnął nagrodę.

0

To taki Dembele szybciej biega niż myśli.

4

@MesQueUnClub_87 jak umorzą sprawę powinna Barcelona podawać do sądu tych kretynów za pomówienie i niszczenie wizerunku.

0

@Stanio87 chyba dwóch czy trzech tak sprzedaliśmy jeszcze Jerry Mina i Nalcom czy jak mu tam było. Reszta straty.

0

@Plama może nie stronnicze tylko tragiczne sędziowanie było.

0

@Janas11224 A nie miało być odrazu karnych?

0

Ciekawe czego wszedł Rashford zamiast Roonya

9

@Filipem Dzban miał roczny przebłysk i grał w drużynie która wygrała LM i ponadto jest Francuzem więc musiał wygrać ZP

13

Ale i tak napiszą że jakiś guler czy inny rodrygo są więcej warci.

2

Kurde a pamiętam na początku kariery gość nie łapał kartek ba nawet nie faulował. Coś mu się odkleiło po PSG i do tej pory styki mu się przepalają.

6

A Raszford miał mecz na nodze i nie trafił nawet w bramkę. Jakby jakaś główka Realu wpadła to w karnych przegrali byśmy. Ale udało się dowieźć wynik.

7

Tylko mi się wydaje że ten typ ze zdjęcia to jakiś psychol?

15

Sędzia jak to Hiszpan trzymał równy zerowy poziom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?