mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal2007 Dziś synowi kupwalem Hiszpani Yamala na stronie Adidas różnica stronami jest ogromna na Adidas od wyboru do kolory z Nr piłkarzy i nazwiskami
0
@michal2007 Niestety w Nike nie ma Nazwisk na plecach nie wiadomo czemu
0
@michal2007 Kupywalem w domowych barwach
0
@Pawel13sz Przegramy 1:2
1
@Torto Zdecydowanie za późno zwrócili na niego uwagę
0
@zodiak_10 jprdl masakra
33
@Starrk Ona raczej japę darła i się pchała jak świni do koryta może jak by to kulturalnie robiła to by ją wysłuchał
1
@Seledynowy Myślisz że to wina flicka że tak popierdolony grafik jest i tyle meczy??
16
@Joe_Pesci A kolega co porabia w sklepie
1
Na tyle ile cie stac sie daje i powinno tak być a ktoś powie ci ze za mało to raczej.mniej wyjebane liczy się pamięć i szacunek a nie pokazanie by ktoś mówił o tobie
0
@Gaucho Też coś takiego sobie pomyślałem by Fati wszedł jak jest dobry wynik
0
@Astad Ze stadionem z którego można oglądać mecz z balkonów
0
@LukaszFan Nawet niech nie wkurwiaja bo za rok mam zamiar się wybrać na otwarci stadionu do Barcelony
0
@messi33 Ja to się zastanawiam tego że barcelona miała za każdy dzień zwłoki 1 mln odszkodowania i podobno z tego zrezygnowali
0
@Kessie W La Liga
0
@Lucyffffer1922 To pokaz mi 1 klub który ma kontrolę i jest intensywny przez 90 minut to zmienia że piłkarze w końcu będą wyczerpani i niebędąc zapierdalać na pełnej przez całe spotkanie
0
Wielki umysły tej strony chyba nie dopuszczają do glowy ze Chłopy graja co 3 dni w dupach sie wam poprzewracało
0
@Korsain może stabilny projekt gra w 1 składzie pieniądze i pewnie Simeone
0
@VeB 1899 David chce 9 mln pensji 15 mln za podpis i 10 mln prowizj pewnie dla agenta i starego
0
@VeB 1899 transfery ktory może kosztować 40 mln to nie taki darmowy
0
@cracker Podobno David zada 15 mln za podpis a cała operacja mial by się zamknąć 35/40 mln ojro a i tak nie wiadomo czy by odpalil
0
@DragonxNF Bardsiej przypomina kibel
0
@Kamiloza91 Bywało więcej
0
@Bajson Wirtz ma kontrakt do 2027 roku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@patrix211 Do 14 piękny później nie zbyt
0
Co ten Budimir jakiś Batman
0
@lucca87 nie wiem czemu ale Gyokeres w ogóle nie przemawia do mnie aby trafił do Barcy
0
@Mlody96 Jak kupowałem na stronie Nike
0
@El Plutoninho Pamiętaj że stegen wyrejestrowany został a Wojtek zarejestrowany Stegen będzie mógł grać tylko jeżeli wyrejestrowany zostanie szczesny