0

@michal2007 Dziś synowi kupwalem Hiszpani Yamala na stronie Adidas różnica stronami jest ogromna na Adidas od wyboru do kolory z Nr piłkarzy i nazwiskami

0

@michal2007 Niestety w Nike nie ma Nazwisk na plecach nie wiadomo czemu

0

@michal2007 Kupywalem w domowych barwach

0

@Pawel13sz Przegramy 1:2

1

@Torto Zdecydowanie za późno zwrócili na niego uwagę

0

@zodiak_10 jprdl masakra

33

@Starrk Ona raczej japę darła i się pchała jak świni do koryta może jak by to kulturalnie robiła to by ją wysłuchał

1

@Seledynowy Myślisz że to wina flicka że tak popierdolony grafik jest i tyle meczy??

16

@Joe_Pesci A kolega co porabia w sklepie

1

Na tyle ile cie stac sie daje i powinno tak być a ktoś powie ci ze za mało to raczej.mniej wyjebane liczy się pamięć i szacunek a nie pokazanie by ktoś mówił o tobie

0

@Gaucho Też coś takiego sobie pomyślałem by Fati wszedł jak jest dobry wynik

0

@Astad Ze stadionem z którego można oglądać mecz z balkonów

0

@LukaszFan Nawet niech nie wkurwiaja bo za rok mam zamiar się wybrać na otwarci stadionu do Barcelony

0

@messi33 Ja to się zastanawiam tego że barcelona miała za każdy dzień zwłoki 1 mln odszkodowania i podobno z tego zrezygnowali

0

@Kessie W La Liga

0

@Lucyffffer1922 To pokaz mi 1 klub który ma kontrolę i jest intensywny przez 90 minut to zmienia że piłkarze w końcu będą wyczerpani i niebędąc zapierdalać na pełnej przez całe spotkanie

0

Wielki umysły tej strony chyba nie dopuszczają do glowy ze Chłopy graja co 3 dni w dupach sie wam poprzewracało

0

@Korsain może stabilny projekt gra w 1 składzie pieniądze i pewnie Simeone

0

@VeB 1899 David chce 9 mln pensji 15 mln za podpis i 10 mln prowizj pewnie dla agenta i starego

0

@VeB 1899 transfery ktory może kosztować 40 mln to nie taki darmowy

0

@cracker Podobno David zada 15 mln za podpis a cała operacja mial by się zamknąć 35/40 mln ojro a i tak nie wiadomo czy by odpalil

0

@DragonxNF Bardsiej przypomina kibel

0

@Kamiloza91 Bywało więcej

0

@Bajson Wirtz ma kontrakt do 2027 roku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@patrix211 Do 14 piękny później nie zbyt

0

Co ten Budimir jakiś Batman

0

@lucca87 nie wiem czemu ale Gyokeres w ogóle nie przemawia do mnie aby trafił do Barcy

0

@Mlody96 Jak kupowałem na stronie Nike

0

@El Plutoninho Pamiętaj że stegen wyrejestrowany został a Wojtek zarejestrowany Stegen będzie mógł grać tylko jeżeli wyrejestrowany zostanie szczesny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?