mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam Budda sigma
0
@Kapitan hawk Na miękko to sobie mogą jajca ugotować a nie wygrać z drużyną pendolino
1
@Encore Dokładnie typowy psychopan bez skrupułów i przyjaciół zabije każdego. ostatnia scena na ławce z młodym od rana mam ja w glowie Farrel przekocor w roli ozza
0
@TR3YWAY z tego co kojarzę odrazu po ukończeniu i studiów doliczają z automatu
1
Jeżeli masz wykształcenie wyższe to ci się wlicza do lat pracy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kodi77 Na te chwile 6 pkt
0
@KrwawiaceoczyVEB No właśnie chuj wi bo takie ujęcie
0
@KrwawiaceoczyVEB Jaki skandal ?
0
@Kwiatek67 A to przeoczyłem gdzieś wiek
4
@Pnog37 Może może ma dopiero 18 lat więc bym go nie skreślał ale czy na Barcelone to bym się zastanawial
1
@MessiSuarezNeymar Eldo klasa sama w sobie już takich raperów nie ma
1
@normasubiektywna wybitnie nie ale kosmicznie to już tak. Zajebista umowa nic tylko pogratulować Laporcie
0
@Encore On już jest wrakiem piłkarza i powinien być nauczka dla innych jak nie pokierować kariera
0
Ciekawe jak by wiedzieli że wygra Carvajal czy by się pojawili na gali
4
@cosinus90 15 lig Mistrzow hehehh
2
Ciekawe czy Gavi w następnym klasyku zapyta viniego jak zlota pilka
1
@norbi77 On pokazywał jak Raphinia strzeli bramke
1
@Rastafarnianin zaraz będzie 3 rok jak Lewy gra w Batcelonie
0
@HypeR Już nie ma co pierdolic na gościa to jest jego czas i nie ma co jebac na niego
0
Co ten Penia gra
1
@KrwawiaceoczyVEB A idź w chuj sędzia liże Madrytowi
1
Sędzia gra na real słabo to widzę
1
Człowiek patrzy na ławkę Barcelony i szok jakie nazwiska
5
@macio_944 Jprdl zloto
0
@Deviler Ja już w styczniu kupiłem żeby sobie leżał i czekał
0
@pikass14 2+2 zmywarka ,suszarka 2 tv dzieci 11/13 lat na 2 miesiące wychodzi jakieś 430 zl
0
@Encore Raphinie tez juz sprzedawali a teraz gościu ponad swoje umiejętności gra
3
@maroon zawodnik wykupuje sobie sam kirdys był wywiad z Błaszczykowskim i opowiadał jak to wyglada
1
@Eto'o9 R10 15 Lig Mistrzow 15