0

@Mlody96 Jak kupowałem na stronie Nike

0

@El Plutoninho Pamiętaj że stegen wyrejestrowany został a Wojtek zarejestrowany Stegen będzie mógł grać tylko jeżeli wyrejestrowany zostanie szczesny

0

@Tarnowitz Tah bo za darmo może Salah jak ogarnie się pensje w miarę możliwości i jakiś napastnik to w sumie na pierwszym miejscu

0

@Siedlec666 Strasznie na canal plus jakość jestvtragivzna

0

@ranger3120 Lewemu to może czyścić buty

0

@Barcaa12 A kto broni wykupić Canal plus by ogladac jak sie chce mecz

0

Komentarz usunięty

0

@AduŚ07 i zajebistej niedokładności

0

@MaziFCB Dokładnie ale to akurat od zawsze mial słabe

3

@PIWOSZ89 Jak sie wykupi canal plus mozna wybrać sobie jaki się mecz tylko podoba

3

@turhiay I bardzo dobrze ze dal jak odjebal debilizm meczu

0

@konrad1661 Tragiczny to jest ten komentarz Panu już podziekujemy

0

@BulaKG Dokładnie coś jak u nas Zieliński

0

@Cvzx Tylko aby mu zdrowie dopisalo

0

@krol211 Na pewno łzy wyciera banknotami że smutku

2

@bartekvisca Przypomina Suareza z prostych sytuacji często się gubił a jak okazja nie do strzelenia do ładował piękne bramki

0

@barteq Zielu zawsze był gwiazda i młodym talentem ale jakoś zawsze ciężko mu to wychodzilo ojj już ma 30 lat więc młodym talentem ciężko bd go nazwac

1

@blakkudium Raczej pierdaln9ecia nie było tylko pięknie technicznie ale okk

2

Ale Laboge boli że Szczęsny wraca na tory oj boli

0

@old.school Był stempel

1

@Safrani To się będzie działo przed wydarzeniami z Furiozy

0

@Kazragore Ja to zawiedziony bo przed startem liczyłem na 1 miejsce ale drugie jakoś przełknę

0

@BarcaFan20048989 Bo chce i bo jest trenerem a może ma taki kaprys

0

@SelloutCrowd Szok i kto by pomyślał o gościu jak nie gra od początku sezonu hehehe

1

@626 Niech spierdala najemnik jeden

0

@RomanGroza O i tu pada kluczowe słowo " jak gra "

1

@JimMorrisonFCB O sile jeżeli nie będzie wypadal z gry na tygodnie

0

@Ja124477yr4 30% podobno

0

@Witekk10 Łunina zona twierdzi że piłkę dotkną i zmieniła tor lotu na social wrzuciła Dzis Pol mówił w kanale sportowm

0

@SinMistico No sie nie dziwię jak ich cały zespół się kladzie do dymania za byle co dlatego prześcieradła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?