0

@xvcWinterSoldier Bo ma kontuzje i nikt normalny go nie kupi za odpowiednie pieniądze po 2 ma wyjebane na odejście i jego pensja ?

0

@Bernard777 My również w tamtym. Roku dojebalismy realowi a skończyło się jak skonczylo

0

@nuevojugador Że komuś chce się pisać tyle i podniecać tym tematem jak i tak chu.. może jako kibic

0

@AndresCuccittini Walka laluny z wiolka na gołe pieści sztos napierdalaly się jak chlopy

3

@AndresCuccittini Babiarz Sigma

1

@budel17 Nasi graja katastrofe

0

@Herato Paulinhio

1

@ViscaelBarca2007 Magia co robił w swoim najlepszym czasie

1

Saga Nico staję się tak potężna jak z Verrattim

0

@cules100pro Pewnie Barcelona nie ma kasy na klauzulę

1

@barcanawieki Zdecydowanie nie dorównuje

1

@kryhaa Ale Neymarowi nie można odebrać tego że bawił się pilka w przeciwieństwie do Viniciusa

0

@MesQueUnClub96 Za mało gwałtów i uchodzcow ale za parę lat to się może zmieni

1

Dobra plus teraz to muzyka wchodzi Do ucha

0

@Messithegoat Kradzieży gwałtów i uchodźców

5

Komentarz usunięty

0

@VamoSBarca88 To by nic nie dało

6

@macio_944 Xavi xavim ale jebali strasznie na wynikach w tamtym sezonie

0

@jeronimofrancisco A na takiej że chujkow stać na takie pierdoly i pewnie im to różnicy wielkiej nie robi taka kwota

0

Labirynt z wolverinem sztos jakich mało albo Nostalgia Anioła

0

@icon3520 Detoks że stallone

0

@AlwaysBlaugrana De jong i Araujo fati roberto Roque i oriol by było zajebiscie

1

@AlexDark00 Joselu ma ME 24 to znaczy że jest lepszy od Lewego? weź przestać brać kryształ bo chyba cie mocno ciśnie pod czaszką

0

@blakkudium Jeżeli szmaciarze składają skargę to zapewnie maja kogoś lepszego dla siebie jako prezesa

0

@AlexDark00 Jeżeli siurek osiągnie to co drewniane Nóżki Lewego to pogadamy

0

@AFA Ale w senie z tym to coś ważnego???

1

@PatrychoO w sam raz do wycierania nóg

0

@ViscaBarca123 Teraz to każdy wielki talent albo gwiazdy a poz iej wychodzi ze to zwykle zapchaj dziury dla Celty albo jakiegoś innego sredniaka

1

@BulaKG Co prawda to prawda

0

@FabianekMrozek I bardzo dobrze 4 minuty to 4 minuty i koniec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?