mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xvcWinterSoldier Bo ma kontuzje i nikt normalny go nie kupi za odpowiednie pieniądze po 2 ma wyjebane na odejście i jego pensja ?
0
@Bernard777 My również w tamtym. Roku dojebalismy realowi a skończyło się jak skonczylo
0
@nuevojugador Że komuś chce się pisać tyle i podniecać tym tematem jak i tak chu.. może jako kibic
0
@AndresCuccittini Walka laluny z wiolka na gołe pieści sztos napierdalaly się jak chlopy
3
@AndresCuccittini Babiarz Sigma
1
@budel17 Nasi graja katastrofe
0
@Herato Paulinhio
1
@ViscaelBarca2007 Magia co robił w swoim najlepszym czasie
1
Saga Nico staję się tak potężna jak z Verrattim
0
@cules100pro Pewnie Barcelona nie ma kasy na klauzulę
1
@barcanawieki Zdecydowanie nie dorównuje
1
@kryhaa Ale Neymarowi nie można odebrać tego że bawił się pilka w przeciwieństwie do Viniciusa
0
@MesQueUnClub96 Za mało gwałtów i uchodzcow ale za parę lat to się może zmieni
1
Dobra plus teraz to muzyka wchodzi Do ucha
0
@Messithegoat Kradzieży gwałtów i uchodźców
5
Komentarz usunięty
0
@VamoSBarca88 To by nic nie dało
6
@macio_944 Xavi xavim ale jebali strasznie na wynikach w tamtym sezonie
0
@jeronimofrancisco A na takiej że chujkow stać na takie pierdoly i pewnie im to różnicy wielkiej nie robi taka kwota
0
Labirynt z wolverinem sztos jakich mało albo Nostalgia Anioła
0
@icon3520 Detoks że stallone
0
@AlwaysBlaugrana De jong i Araujo fati roberto Roque i oriol by było zajebiscie
1
@AlexDark00 Joselu ma ME 24 to znaczy że jest lepszy od Lewego? weź przestać brać kryształ bo chyba cie mocno ciśnie pod czaszką
0
@blakkudium Jeżeli szmaciarze składają skargę to zapewnie maja kogoś lepszego dla siebie jako prezesa
0
@AlexDark00 Jeżeli siurek osiągnie to co drewniane Nóżki Lewego to pogadamy
0
@AFA Ale w senie z tym to coś ważnego???
1
@PatrychoO w sam raz do wycierania nóg
0
@ViscaBarca123 Teraz to każdy wielki talent albo gwiazdy a poz iej wychodzi ze to zwykle zapchaj dziury dla Celty albo jakiegoś innego sredniaka
1
@BulaKG Co prawda to prawda
0
@FabianekMrozek I bardzo dobrze 4 minuty to 4 minuty i koniec