mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eto'o9 R10 15 Lig Mistrzow 15
1
@Pedri16Future A jak winnien niech mu dojebią jak najwięcej ale co chłop sobie pożył i pojeździł to jego
1
@Marian_Pazdzioch Od zubra to nic w tym kraju gorszego nie znajdziesz ajgorsze gowno będzie lepsze niż zubr
6
Ahhh ten mlody wieczny talent który się rozkreci
0
@wojopancer Albo 2 mecze i kontuzja
6
@sokot A według mnie nie jest głupie pokazuje że jaki nie jest ,awodnik kozak to ma się dostosować do tego co trener mówi
1
@Coutinho007 Szukam tylko jakiś logicznych wyjaśnień
0
@AlphaNumeric Może na treningach wygląda dobrze i Flick ma nadzieję że w końcu się odblokuje
1
@Astad Film ochydny ledwo wymęczyłem 1 część
14
@Pnog37 A co to jakiś gowniarz by go wprowadzać do gry po to został ściągnięty by bronić odrazu
0
@Jackazz Pożyjemy zobaczymy jak to wygląda
1
@Kgorecki2500 Barcelony też są
1
@(C)Puyol Jakością wykonania ja mam Meczową koszulkę i różnica w mareiale jest duża
0
@Pedri16Future Machał łapami jak typowa małpa a tak w sumie ok
0
@Danny Gaucho Co Dudek za 2 spotkania na koniec dostał szpaler to jego
1
@Fido66 od początku bylo wiadomo że musical
51
Ale Dudka boli że Szczęsny może trafić do Barcelony
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@LjakRoberciik Teraz są czasy że większość to tylko potrafi klapać gębą a jak trzeba pomoc to się okazuje pizda
1
@tristan87 Strzelań do takich psycholi
0
@Who_you_mam To co ma powiedzieć Voldemord jak białego nazywają czarnym panem
0
@SkilledHydra16 Fame mma.tv
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub_87 Jestem tego samego zdania
0
@GeneralXavi Mam airpods 3 i zdecydowanie nie rozumiem podniety nad tymi słuchawkami są ok ale nie warte ceny
0
@marcin62 Jescze jak coś wygra to już w ogóle będzie szok
0
@Patolodzi Też się nie dziwię kasy jak lodu piękne miasto wywalczył kontrakt to niech się jebia
6
Salah za rok odchodzi z Liverpoolu to wiadomo kto będzie za rok na celowniku Barcelony hahahahahah
0
@DonAndrzejos Klub już w chuj lat jest wizerunkowo tragedia i finansowo też ale dopiero covid to ukazał jak jest naprawde