mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@darek60Rozumiem że można nie wiedzieć czy przeoczyć ale Neymar kontuzje doznał już w lutym i było wiadomo że nie zagra 3/4 miechy
0
@darek60 Jprdl ty tak na serio ?????
0
@FabRomanoZagra normalnie
0
@AFA90 Bardziej Nagelsman będzie w Chealse
0
@Kamiloza91 Nocny jastrząb
0
@Kuba_1 Czyli 1 euro hehheeh. Nie ma takiej opcji i szansy
0
@Kuba_1Na pewno zrobiło na nim wrazenie
0
@BARCA1899Messi Niemiecki Turek nie zgadzać się na zapis w razie problemów z rejestracją
0
@Mixtape Sancho też był dobry a teraz kopie się po czole
1
@ranger3120 Carrey zrobił sobie skecz z chłopakami dla beki
0
@Inko Co fakt to fakt
0
Normalnie nie wierzę
3
Pasha rządzi kozak wejście
0
Załecki Charakterny
1
@Emhyr I już dzwonię na płokułatułę
1
@Comentateiro oczywiście ewentualne zwycięstwo Rakowa
5
@QQL5 Moja żona,córka i syn nic więcej do szczęścia nie potrzeba
3
@RomanHoffer Coś jest dostajesz taki instynkt ojcowski zajebista sprawa po czasie nie wyobrażasz sobie innego życia jak bez dzieci jesteś przez dzieci naśladowany i tonjest coś pięknego mam 2 córkę i syna z córką jeżdżę na rowery a z synem pogramy coś na konsoli czy na dworze każdy po narodzinach dzieci się zmienia nabiera innych nawyków ja tam nie zamienił bym tego na nic innego a z drugiej strony nikt mnie nie wyprowadza z równowagi jak córka heheh
1
@J4no Chyba po to w końcu jest var żeby takie sytuacja widzieć
2
@45 zjadła to go głupota podczas podejmowania decyzji gdy nie zgodził się na operacje kolana
0
@Encore Ansu to wypożyczenie i to najlepiej do Dortmundu albo coś tego pokroju i dopiero po roku by się zobaczyło co z niego po regularnej grze wyszło
0
@QQL5 płaski śrubokręt
2
@norbi77 Z drugiej strony można filmik zrobiony c z samym Gavi
0
@inFamous Tak ostatnio mecz Barcy chciałem oglądać u kolesia na moim koncie a nie wylogowalem się w domu a na 2 koncie koleś oglądał i informacja była że transmisja już trwa na 2 urządzeniach jednocześnie musiałem dzwonić do żony by się wylogowala z tv i dopiero mogłem odpalić u kolesia
1
@Comentateiro kur.a oczywiście że tak
1
@Ricardinio14 Paco Rabanne invictus, Calvin Eternity Now
3
@Emhyr Ja proponuję panu Kręcidło tak wziąć z 20 metrów rozpędu a ścianą sama go znajdzie. A i każdemu fanowi prześcieradeł również miłej nocy i pozdrawiam
0
@szela1899 Kolego Atletico uja grało więc niech się cieszą że strzelili
0
@nuevojugador To nie te czasy i nie ta drużyna co kiedyś by strzelać po 5 bramek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika