mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca Właśnie zauważyłem. No ja pierdole aż nóż się otwiera w kieszeni
0
@ElTomas Przecież było pisane że ma zagrać zamiast Alby To Balde
2
@Nihas Podobno doradzał mu Umtiti że nie bd musiał grać a kasa i tak bd się zgadzała
0
Ustka to jest mózg,potwór fury szykuj dupsko xdxd
0
Panowie może wiecie czy są jakieś stronki gdzie oglądane walkę Ustka vs Joshua oprócz DANZ
1
@Lionel_Messi10 Jakie te przepisy są popierdolone z rejestracją masakra
3
@mrboom ja pochowałem w tamtym roku tatę 56 lat 18 sierpnia była 1 rocznica jak ten czas leci
0
@arcziFCB Ale powiedzcie kto to ogląda?
0
@Deviler Nie wydaje mi się. Spokojnie 2 meczyki i powinien wrócić
0
@takisobiektos To tak samo jak Barcelona Busi nie nadaje się na kapitana już bym wolał dać opaskę Arajuo
0
@ViscaelBarca2007 myślę że Arthur jest do wyciągnięcia z Juve
1
@hurek12 Wypchnąć Depaya. Auba jest lepszym kotem na ten sezon
3
Lech to klub Mem jprdl xdxdxdxd
0
@TheNekro94 Oczywiście Wichniarek
2
@Kidd To samo może powiedzieć Ten Hag o ronaldo
0
@Cvzx Sławek Peszko
0
@Tridente2015 Z jakiego sklepu kolego kupiłeś?
0
@MarcinVeB10 Bardzo dobry w końcu jest klimat z 1 części
1
@Qba2312 Lech to w pucharach nie pokazał nic od pamiętnego meczu z Citi
0
@Deviler Depay zdecydowanie
0
@tristan87 I bardzo dobrze
0
@FCB_dimiC ja mam podpisana do końca roku z UPC i tak wszystko śmiga aż milo
1
@FCB_dimiC Wydaje mi się że to Viaplay ma prawo do meczy a Canal Plus bierze ochlapy
0
@MICHU_LOKU123 Zrozumiałem przesłanie ale dla mnie obrzydliwa i obleśna zależy co kto lubi we filmach
0
@MICHU_LOKU123 Końcówka to jakaś patologia a nie mistrzostwo
16
@msmsms A gdyby nie było takich debilnych komentarzy to strona była by o wiele lepsza. Factos
0
@matirix20 chu... Z Rayo aby zarejestrować nowych zawodników
0
Ciekaw jak Alba przywita Kounde
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DejMian111 Dokładnie top jak się odpalić z Tancula na fonie