mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 Real Madryt
5
@LM10GOAT Messi wraca a ty usuwasz konto jesteś za ?
1
@Kidd Zdecydowanie a. Ale niestety nie przyjdzie Messi spowrotem
1
@Trojanek23 Tylko szkoda że tylko w pół sezonu
0
@Krzysztof1987 Jakub Kosecki
0
@Mow_mi_Douglas Tak temu panu już podziękować
0
@RosjaninBut dobrE przygotowany Kubiszyn bo z załeckim starym nie wyglądał tak dobrze
0
@mateusz1989VeB Jeszcze niech doda że jest czarny
0
@shahman sprawdź na wejściach HDMI tam powinno być opisane które wejście ile ma
0
@Patriskos Na początek wyjście z grupy a potem zobaczymy heheeh
0
Mam pytanko jakiś sensowny komputer z monitorem do 5000 zł
0
Ogólnie to lipę mają ci pierwsi co stoją n drodze kibiców.Ciekawe jak jest to ustalane
0
Mamy tylko 6 mniej bramek strzelonych od drużyny kurewskich a wygrywamy tyko po 1:0
1
@Toretto Wydaje mi się że Xavi raczej nie myśli o takich rzeczach
3
Byłem fanem Fatiego ale koleś wchodzi na boisko jak za kare zero zaangażowania
0
@626 A to dzięki panowie za info bo się zastanawiałem
0
Czemu Yamala dziś nie ma ktoś coś wie
2
@The Game 10 Wiem że Legii jest nie oficjalny ale Niemen też wpada w ucho
0
@Nhyz Ogólnie nie lubię typa ale karę śmierci dla takich ludzi bym przywrócił
1
O się znawcy widzę znaleźli od zmian
0
@Survier lat jezeli ci chodzi to ja przekop Barce to miałem 20 a kibicuje od 2005 roku
0
Gra Citi przypomina najlepsza wersję Barcy za Pepa
0
@Rl9k1nG Emigracja można się pośmiać i to dobrze
0
@Lucerfi Tak zdecydowanie przy paru kwestiach pomylił się sędzia. Szkoda tylko że po takim meczu nie poszli dalej po swoje
0
@Gaz Od dobrych kilku lat to Barca nic nie gra i tu jest największą różnica
3
@domin682 Pewnie znów jakieś pojebane zmiany ustalił sobie Tebas
2
Właśnie po seansie Strażników Galaktyki 3.Film top jest w nim wszystko co trzeba
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Emhyr To porównaj sobie 1 rok Neymar i Raphinia w Barcelonie
7
@Encore jeżeli wygra Ligę i ligę mistrzów to jak najbardziej mu się należy złota piłka