0

@Barca1922 Fajnie by było ale Barca kasy nie ma

1

Myślałem by Barca powalczyła o Chukwueze a on w Milanie za 25 mln promocja normalnie

0

@Barca1922 Żadnego Felixa zgniłe jabłko tylko szatnie będzie skłócać

8

A wielu znów daje się nabrać na Dembele że strzelił gola a tak naprawdę pogra 2 miesiące i znów zapewne 3 będzie się leczył jest

0

@Roobo Bo zamiast robić co potrafi najlepiej to kombinuje z ustawieniem i rozgrywaniem pilki

0

@masq Dużo za dużo na 4 osoby z 3 tyski

0

@dzbanke trza odrazu pisać że czarni wszyscy podobni do siebie

0

Komentarz usunięty

1

@_M4rtin Dokładnie same Bambo w prześcieradłach

1

W pierwszych 2 jedenastkach tylko 4 Hiszpanów masakra

0

@Janas11224 O kolego 3 buchy i głuchy

2

@bartas97 Chyba 5:30 coś koło tego

1

@Arkadio90 To kim jest Bartomeu ??

2

@AFA90 Wena King konga

11

@DLFCB o kurwa co to się odwaliło

0

@JimMorrisonFCB Ja również nie krytykuje tylko pisze co chłopaki z Ukrainy mówią jak jest

0

@JimMorrisonFCB A ja jestem ciekaw ile z tej strony silnych chłopów którzy ssaja cyca mamy i taty i nie tylko wzięło by broń i walczyło za Polskę

1

@Jakchcesz Nie mówię że znam ale jak oni mówią. I sami twierdzą jak jest u nas że mają wyjebane na Ukrainę i na wojnę

1

@Fabik87 Prawda taka że większość Ukraińców ma wyjebane na to co się dzieje w ich kraju. Pracuje we dużej firmie samochodowej i dużo tu osób z Ukrainy dużych mężnych chłopów i każdy mówi że to ich nie dotyczy i że ich kraj teraz to Polska i co na to wy

1

Się chłopy postali jak dowiedzieli się że Roberto będzie kapitanem

4

@Kgorecki2500 Oczywiście że tak. Mam dwa koty i wyobraź sobie wygonienia ich z łozek jak z jednego go wywalę leci do dzieci heheh

0

@Deviler Lewemu nie chcieli bo bali się że wszystkie rekordy pobije Mullera

1

@Lukikiki Powiedz Mamie by cię obudziła bo widzę że możesz się zesrać

0

@Nefir Dla mnie ciężkie to że ty tego nie rozumiesz

1

@Messibestplayerintheworld pierdoli kocopoly jak by był najebany. Nie dla portugalczyka

3

@Messibestplayerintheworld trza przyznać że makaron na uszy jebaniutki potrafi nawinąć

0

@supraomnes1 Grzegorz Raiak

0

@KrwawiaceoczyVEB Śmieszne jest to że Barca takich pieniędzy zbytnio to nie ma

13

@tristan87 Kubo również jest Japońskim Messim

0

@IronSanHybrid Hahahaha jakie prawdziwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?