mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1922 Fajnie by było ale Barca kasy nie ma
1
Myślałem by Barca powalczyła o Chukwueze a on w Milanie za 25 mln promocja normalnie
0
@Barca1922 Żadnego Felixa zgniłe jabłko tylko szatnie będzie skłócać
8
A wielu znów daje się nabrać na Dembele że strzelił gola a tak naprawdę pogra 2 miesiące i znów zapewne 3 będzie się leczył jest
0
@Roobo Bo zamiast robić co potrafi najlepiej to kombinuje z ustawieniem i rozgrywaniem pilki
0
@masq Dużo za dużo na 4 osoby z 3 tyski
0
@dzbanke trza odrazu pisać że czarni wszyscy podobni do siebie
0
Komentarz usunięty
1
@_M4rtin Dokładnie same Bambo w prześcieradłach
1
W pierwszych 2 jedenastkach tylko 4 Hiszpanów masakra
0
@Janas11224 O kolego 3 buchy i głuchy
2
@bartas97 Chyba 5:30 coś koło tego
1
@Arkadio90 To kim jest Bartomeu ??
2
@AFA90 Wena King konga
11
@DLFCB o kurwa co to się odwaliło
0
@JimMorrisonFCB Ja również nie krytykuje tylko pisze co chłopaki z Ukrainy mówią jak jest
0
@JimMorrisonFCB A ja jestem ciekaw ile z tej strony silnych chłopów którzy ssaja cyca mamy i taty i nie tylko wzięło by broń i walczyło za Polskę
1
@Jakchcesz Nie mówię że znam ale jak oni mówią. I sami twierdzą jak jest u nas że mają wyjebane na Ukrainę i na wojnę
1
@Fabik87 Prawda taka że większość Ukraińców ma wyjebane na to co się dzieje w ich kraju. Pracuje we dużej firmie samochodowej i dużo tu osób z Ukrainy dużych mężnych chłopów i każdy mówi że to ich nie dotyczy i że ich kraj teraz to Polska i co na to wy
1
Się chłopy postali jak dowiedzieli się że Roberto będzie kapitanem
4
@Kgorecki2500 Oczywiście że tak. Mam dwa koty i wyobraź sobie wygonienia ich z łozek jak z jednego go wywalę leci do dzieci heheh
0
@Deviler Lewemu nie chcieli bo bali się że wszystkie rekordy pobije Mullera
1
@Lukikiki Powiedz Mamie by cię obudziła bo widzę że możesz się zesrać
0
@Nefir Dla mnie ciężkie to że ty tego nie rozumiesz
1
@Messibestplayerintheworld pierdoli kocopoly jak by był najebany. Nie dla portugalczyka
3
@Messibestplayerintheworld trza przyznać że makaron na uszy jebaniutki potrafi nawinąć
0
@supraomnes1 Grzegorz Raiak
0
@KrwawiaceoczyVEB Śmieszne jest to że Barca takich pieniędzy zbytnio to nie ma
13
@tristan87 Kubo również jest Japońskim Messim
0
@IronSanHybrid Hahahaha jakie prawdziwe