mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kondzix2115 A ja Lubię setino
1
@Gappeq Dzięki za info już aktywowane
0
@ArterkHD Ostatni zakupiłem nike air more uptempo 96 białe z czerwonym napisem jak dla mnie mega wygodne
0
@LjakRoberciik 1:2 Argentyna
0
@SinMistico za blisko sytuacja była
0
@Volk Teixeira odmówił walki z Ankalaev więc odrazu będzie walka o pas między Jankiem a Ankalaevem
0
@MESSIah16 Wieczysta Kraków
0
@Irmscher10 Może będzie powtórka karnego ?
0
@VamoSBarca88 Edytka Gorniak
1
La Copa de la Vida.... Najlepsza piosenka na Mistrzostwach świata!!!!
0
@mordini123 Kupiłem kubek od nich z biedry i jakościowo jestem zadowolony
0
@Faro ale miło że mogłem w taki sposób pomóc
0
@Faro Wpisałem tekst o sąsiadce który napisałeś i na filmweb mi wyskoczyło później znalazłem urywek na YouTube i stwierdziłem że może to być ten film i wkleiłem ogólnie jestem kinomaniakiem i mnie zainteresowało co to może być za film
1
@Nazio87 Podobno CR7 we wywiadzie potwierdził xd
1
@Faro Spoko luzik
1
@Faro
0
@Faro Może to ED I JEGO ZMARŁA MATKA
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 Nie ma co sugerować co było rok temu ja za swoją 5 z dwoma pasami dawałem 2350 w2020 w lutym więc podejrzewam że taniej można już nie dostac
2
@tristan87 Chłopak z Nowej Sol trzeba wspomnieć. Przed wypadkiem był zajebistym Bramkarzem szacun dla Ola
3
@Derean Chyba jednak Hazard
1
@panczo wszedł nakładką w kolesia
0
@pero1983 Było pisane że teraz rozegra ostatni mecz
1
@Hosh Muranski dumny
0
@czółkovsky Jordan to takie rzucał z zamkniętymi oczyma
1
@lucca87 kolo ma 19 lat i mało meczy spokojnie dostanie więcej okazji do grania to będzie można się można wypowiadać wiecej
0
@kuz hehehehehehehehehehehehehehe
0
@MesQueUnClub96 To nie oglądaj i będzie spokój a nie ciągle piszesz pierdoły
2
@Uukasz_93 A ja napisze tak.... Jebać real cieszy remis jak porażka..... Tylko Barcelona!!!!!
0
@reloaded Jak masz Disney+ polecam film Fresh