mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arczek2001 Tak jak jest napisane
2
@Qaz123Niezapominaj że Neymar był kupowany w 2013 roku teraz pewnie by kosztował 120 mln
2
@urbipl Na pewno było by więcej ludzi którzy wierzą dalej ze Turek trafi do Barcelony
2
Pamiętam jak Japoniec był nowym Messim i gdzie teraz jest. Teraz Turek jest nowym Messim hahahaha tylko Barcaa
2
Turek ładnie złomuje paru tu kolegów którzy byli w niego ładnie zapatrzeni.Miod na uszy
2
Brać 50 mln i żegnać Dembele.Bez zastanowiania
0
@serj 1000/1500 będzie bardzo dobrze
0
@doc Właśnie zostanie szkółka a powiedz kogo ze szkółki real ma u siebie z ostatnich lat
0
Demir ,Trincao,Halilovic ,Kubo,Puig,Torre a po za to był oddegard którego real ściągał za wielką gwiazdę więc nie płaczcie za Turkiem bo będą następni a on nawet nie wiadomo jak naprawdę gra
1
Czy fani Turka który jest mega gwiazda w 2 minutach skills wiedzą gdzie zagra ?
2
A tu Perez dzwoni do Turka
1
0
A pisałem że robić screen bo trafi do Realu.A po 2 To będzie drugi Kubo
3
@bartas97 Oj Fredek miał ten głos.aa
0
@Hubertusk Dzięki
0
@Hubertusk A transmisja gdzieś będzie ?
0
@Luciano99 To prawda ale Turek będzie w Realu
21
@norbi77 Rodowici z Algierii
0
Róbcie screeny Ten cały Turek Pójdzie do Madrytu
0
@krajana Tak jak wykupiłeś z35 zł to zacznie się od godziny 20
1
@Rust_Cohle Makaron ze szpinakiem w sosie serowym z hortexa
0
@tomek8756 Zwykła dzicz wypuszczona z dżungli
0
@supraomnes1 Żyjemy w wolnym świecie i chyba można być tolerancyjny lub nietolerancyjnym. Wolność wyboru
2
@xvcWinterSoldier Anglia to stan umysłu
1
@Artysta9 Okienko się dobrze nie zaczęło sezon również a już narzekanie. Jprdl
0
@Pewex Oj czekam na ten film strasznie
0
@Emhyr Z gówna bata nie ukrecisz
0
@MateuszGotowka99 O to chyba mało w życiu jednak widziałeś
9
Komentarz usunięty
1
@Emhyr A mi się wydaje że jebaniutki coś ukrywa i sprowadzi jakiegoś Napadziora po cichu a z Nazwiskiem