mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahah Brawo Psg
1
@PatrykBarcelona przeciętnie a Liverpool zagrał koszmarnie
0
Obawiam się że nasz trener nie potrafił sobie poradzić w meczu z poważnym rywalem ale i tak czuję że w sobotę będzie wygrana Barcelony
0
Hahah wszystcy w szoku a co gra w tym sezonie Liverpool wielkie gów...
1
@Pawel13sz sprzedaż z pierwszenstwem wykupu w ciągu 2/3 lat za 40 milionów ojro
2
@Janas11224 Fredek,George Michael i Amy Winehouse
0
@paweldunajecfcb Boss Level
0
@Ghotti prawda szczególnie z tymi rodzicami i chorymi dziecmi
0
@PershingFanatykLMFCB przecież jest napisane na pasku że u 21 to jaki widzisz problem ?
0
Podobno Dembele nie godzi się na obniżkę pensji przy przedłużeniu kontraktu ktoś coś więcej wie
0
Kurcze ciekawe nie opłacałem KSW a mam dostęp już do 2 gali z rzędu
1
@vangoor Dembele chociaż coś strzelal
0
@DonMatteo901 już tam odbiło
1
@FC1899Barca jak Brunostrzeli tyle karnych co Messi to możemy porozmawiać a teraz Ten Bruno może jajka lizać Messiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeszcze jak dziś Real przegra i jaki to piękny by był początek tygodnia
1
@FafitFCB Łopatka w sosie własnym z cebulką
2
@MesQueUnClub96 chyba że kontuzja jakaś się wkradnie
0
@david89 święte słowa
7
Ale Realowi strzelił :D
0
@ObiektywnyKibic121 Może ale tego zespołu by nie poukładał sam Guardiola i Kloop razem wzięci
0
@Elnuum jeżeli nie zostanie zawieszony za swoje wpisy na temat pracy sędziego grożą mu 2 mecze zawieszenia
0
@koziar Wiszą mi herbiki po prostu pisze jak jest....
4
Barca to powoli taki piłkarski Najman każdy się z nas śmieje i każdy nas leje
0
@damian16161212 ja to brałem urlop na żądanie a czasem nawet opiekę na dziecko xd ale dziś nocka i jakoś mnie nie ciągnęło ale czas jeszcze mam do 20 heheheh
1
@Gomess kiedy gasną światła
4
@itmustbejoke Lupin
1
@fart taaa Busi gra to Barca przegra
0
@Shear007 Redakcja dała post że mecz leci online a retransmisja po 23
0
@Barcza223 też ostatni się dowiedziałem byłem w szoku