1

Hahah Brawo Psg

1

@PatrykBarcelona przeciętnie a Liverpool zagrał koszmarnie

0

Obawiam się że nasz trener nie potrafił sobie poradzić w meczu z poważnym rywalem ale i tak czuję że w sobotę będzie wygrana Barcelony

0

Hahah wszystcy w szoku a co gra w tym sezonie Liverpool wielkie gów...

1

@Pawel13sz sprzedaż z pierwszenstwem wykupu w ciągu 2/3 lat za 40 milionów ojro

2

@Janas11224 Fredek,George Michael i Amy Winehouse

0

@paweldunajecfcb Boss Level

0

@Ghotti prawda szczególnie z tymi rodzicami i chorymi dziecmi

0

@PershingFanatykLMFCB przecież jest napisane na pasku że u 21 to jaki widzisz problem ?

0

Podobno Dembele nie godzi się na obniżkę pensji przy przedłużeniu kontraktu ktoś coś więcej wie

0

Kurcze ciekawe nie opłacałem KSW a mam dostęp już do 2 gali z rzędu

1

@vangoor Dembele chociaż coś strzelal

0

@DonMatteo901 już tam odbiło

1

@FC1899Barca jak Brunostrzeli tyle karnych co Messi to możemy porozmawiać a teraz Ten Bruno może jajka lizać Messiego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeszcze jak dziś Real przegra i jaki to piękny by był początek tygodnia

1

@FafitFCB Łopatka w sosie własnym z cebulką

2

@MesQueUnClub96 chyba że kontuzja jakaś się wkradnie

0

@david89 święte słowa

7

Ale Realowi strzelił :D

0

@ObiektywnyKibic121 Może ale tego zespołu by nie poukładał sam Guardiola i Kloop razem wzięci

0

@Elnuum jeżeli nie zostanie zawieszony za swoje wpisy na temat pracy sędziego grożą mu 2 mecze zawieszenia

0

@koziar Wiszą mi herbiki po prostu pisze jak jest....

4

Barca to powoli taki piłkarski Najman każdy się z nas śmieje i każdy nas leje

0

@damian16161212 ja to brałem urlop na żądanie a czasem nawet opiekę na dziecko xd ale dziś nocka i jakoś mnie nie ciągnęło ale czas jeszcze mam do 20 heheheh

1

@Gomess kiedy gasną światła

4

1

@fart taaa Busi gra to Barca przegra

0

@Shear007 Redakcja dała post że mecz leci online a retransmisja po 23

0

@Barcza223 też ostatni się dowiedziałem byłem w szoku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?