1

@wojopancer chłopie mam 34 lata i z dziećmi lecę na kosmiczny mecz 2 z tym że ja bardziej nakręcony niż dzieci xd

0

@AntekGriezmann do super to jeszcze mu dużo brakuje

1

@Lionel_Messi10 Często leci na TNT

6

@Krzysztof_Katalończyk Nie i brawa dla nich

1

@marcin62 dokładnie tam powinien być gwizdek sędziego i żółta kartka za symulkę a nie bramka

0

Messi nie przedłuży umowy z Barcą bardziej przez finansowe fair Play

1

@Pstryk Może poznamy historię złotego wora xd

0

Wczoraj piłem Ballantines passion i zmieszanie go z Tonic Schweppes jest genialne polecam

0

@Barcakolcz pamiętaj kolego że Włosi mają zajeb.. obronę w Milanie już tak dobrze nie wyglądał ale bramkarz co najwyżej dobry

1

@DaPidejpi mój koleś po Johnson tydzień gorączkę miał a ja po pfizer 2 dawce 1 dzień bolała ręką

0

@Criss18Barca i ch... To dało

0

@BorzyKrzys ciekawe czy Lewy też takie przemówienia śle drużynie

0

@Majkel34 jeszce tylko 6 dni xd

0

@marnow ja też po drugiej dawce i tylko ból ręki ogólnie już przechodzi

0

@Kamyk37 ja dostałem skarpetki i kostki do whisky z napisem najlepszy tata na świecie

0

@skorupa1117 wystarczy odinstalować aktualizacje i wszystko będzie ok

0

@DaPidejpi Na tvp4k Belgia leci

0

@Kgorecki2500 a w kadrze Francji nie zadebiutował

2

@Herato kontuzja łapał się za nogę po pseudo dryblingu

7

Dla mnie mogę nawet grać w kocach aby tylko wygrywali

0

@Cvzx Lewy na turniejach ten sam poziom co Szczęsny...

0

@deyna2018 pożegnał bym również Glika

4

@ShinobiQWE On ostatnie 3 turnieje zawodzi

0

@Yosemite Tak jak Dembele wypuścić piłkę i biec xd

1

@Ojciec5tkidzieci i bardzo dobrze mam 7 letniego syna i zawsze mówię że na pasach przechodzimy nie przejeżdżamy a tym bardziej nie puszczam go samego to tylko 7 latek a w tych czasach wiadomo jakie są dzieciaki

0

@BarcaInfo Pimienta miał drużyn nie najgorsza miał 2 lata by awansować nie dał rady trudno zmieniamy i tyle

0

@Messiah10 dokładnie siedzę popijam łychę i ciągle na fonie bez jakiegoś zainteresowania

0

@Ronmes Może zadzwoń do nc plus i zapytaj się jak to ma wyglądać z kanalem

1

@Ronmes na UPC normalnie włączyli na kanale 20,może odłącz dekoder od prądu i załącz ponownie

24

Depay nie chce grać niech nie przychodzi. Jakoś nie będę płakał w końcu Laporta stawia sprawę jasno a nie jak Barto rozdaje miliony jak cukierki na kiermaszu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?