mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wojopancer chłopie mam 34 lata i z dziećmi lecę na kosmiczny mecz 2 z tym że ja bardziej nakręcony niż dzieci xd
0
@AntekGriezmann do super to jeszcze mu dużo brakuje
1
@Lionel_Messi10 Często leci na TNT
6
@Krzysztof_Katalończyk Nie i brawa dla nich
1
@marcin62 dokładnie tam powinien być gwizdek sędziego i żółta kartka za symulkę a nie bramka
0
Messi nie przedłuży umowy z Barcą bardziej przez finansowe fair Play
1
@Pstryk Może poznamy historię złotego wora xd
0
Wczoraj piłem Ballantines passion i zmieszanie go z Tonic Schweppes jest genialne polecam
0
@Barcakolcz pamiętaj kolego że Włosi mają zajeb.. obronę w Milanie już tak dobrze nie wyglądał ale bramkarz co najwyżej dobry
1
@DaPidejpi mój koleś po Johnson tydzień gorączkę miał a ja po pfizer 2 dawce 1 dzień bolała ręką
0
@Criss18Barca i ch... To dało
0
@BorzyKrzys ciekawe czy Lewy też takie przemówienia śle drużynie
0
@Majkel34 jeszce tylko 6 dni xd
0
@marnow ja też po drugiej dawce i tylko ból ręki ogólnie już przechodzi
0
@Kamyk37 ja dostałem skarpetki i kostki do whisky z napisem najlepszy tata na świecie
0
@skorupa1117 wystarczy odinstalować aktualizacje i wszystko będzie ok
0
@DaPidejpi Na tvp4k Belgia leci
0
@Kgorecki2500 a w kadrze Francji nie zadebiutował
2
@Herato kontuzja łapał się za nogę po pseudo dryblingu
7
Dla mnie mogę nawet grać w kocach aby tylko wygrywali
0
@Cvzx Lewy na turniejach ten sam poziom co Szczęsny...
0
@deyna2018 pożegnał bym również Glika
4
@ShinobiQWE On ostatnie 3 turnieje zawodzi
0
@Yosemite Tak jak Dembele wypuścić piłkę i biec xd
1
@Ojciec5tkidzieci i bardzo dobrze mam 7 letniego syna i zawsze mówię że na pasach przechodzimy nie przejeżdżamy a tym bardziej nie puszczam go samego to tylko 7 latek a w tych czasach wiadomo jakie są dzieciaki
0
@BarcaInfo Pimienta miał drużyn nie najgorsza miał 2 lata by awansować nie dał rady trudno zmieniamy i tyle
0
@Messiah10 dokładnie siedzę popijam łychę i ciągle na fonie bez jakiegoś zainteresowania
0
@Ronmes Może zadzwoń do nc plus i zapytaj się jak to ma wyglądać z kanalem
1
@Ronmes na UPC normalnie włączyli na kanale 20,może odłącz dekoder od prądu i załącz ponownie
24
Depay nie chce grać niech nie przychodzi. Jakoś nie będę płakał w końcu Laporta stawia sprawę jasno a nie jak Barto rozdaje miliony jak cukierki na kiermaszu