messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aitana chyba kontuzja?
0
Dopiero teraz zauważyłem że ta czarnoskóra napastniczka Barcy Femenii - Oshoala zmienila klub. Redakcja mogła by chociaż jakieś podsumowanie okienka kobiecej sekcji wrzucać
0
@tristan87 tak na szybko to Simons, Frimpong, Van dr Ven, Botman
3
@Sulimo Ci nowi holenderscy trenerzy i piłkarze to sie poza naprawdę paroma wyjątkami tylko na ligę holenderską nadają.
0
Alexia dalej cienka forma czy odstawili ja bo nie chce kontraktu przedłużyć?
1
RB ma jakąś opcje wykupu Simonsa? Swoją drogą chyba jedyny piłkarz z tego zaciągu ostatnio opuszczającego La Masie który ma realną szansę zostać wielką gwiazdą światowej piłki. Siadłby teraz na takiego fałszywego LS ze swoim dryblingiem i przebojowością
0
Jakim cudem Roma zrobiła dziś aż 9 zmian?
2
@PatrykBarca Ruben Neves tu zawita zobaczysz
0
@barcelonaLM jako Polak brzydzę się węglarzami. Wolna Polska bez Śląska!
0
Dlaczego Erling nie gra dziś?
0
Dłużej trzymaj jedynego skrzydłowego na ławce Pep
0
Doku za Jacka na już
4
@MOLESTA na 10 ma Bernardo, KDB, Fodena i Alvareza. Przed tym sezonem Palmer byłby piątym wyborem, wiadomo że czasem Foden albo Bernardo zagra na skrzydle, ale i tak gęsto. Zresztą to Palmer chciał odejścia bo chciał pierwszy plac
0
Arsenal robi Arsenal. Było do przewidzenia. Kibice Arsenalu to też niezli odklejency. Już wypychają z klubu Zinchenko mimo że przed kontuzją był mega chwalony i że potrzeba 9 i 8 bo to ich na papierze różni od City. Ludzie. Przecież procz Saki to nikt z Arsenalu by nie miał pewnego pierwszego składu w City, a powalczyć o minuty to najwyżej mógłby Martin, Rice, White i może Saliba. To tak jakby napisać że nam brakuje LS i SPD żeby mieć podobnie silny skład co drużyna Pepa
0
Ter Stegen - Fort Christensen Inigo Cancelo - Roberto De Jong Fermin - Ferran Roque Felix. Przy korzystnym wyniku odpoczynek dla Cancelo i De Jonga też wskazany, ale nie na tyle aby od początku ryzykować Romeu i Alonso.
2
@Patryk1998 mogą. To wstępna data.
0
Już przeciwko Legii karne drukują. Dobrze że szybką odpowiedź
0
@FcPortoFan1999 całe życie utrudniają. Liga ustawiona pod nie wygranie Legii niczym ta obecna w Hiszpanii. Negreira
1
Legia cały sezon jak i ostatnie mocno pokrzywdzona przez sędziów. Oby chociaż te top3 zdobyli bo znów nie będzie miał kto w pucharach punkty nabijać
0
Niby człowiek szczęśliwy bo jest awans ale już Xavinete bym obejrzał. Takie 1-0 z Getafe
0
O co chodzi z tym Piechotą?
2
Cubarsi, Faye, Riad. Ciekawa opcja jest u nas. Szkoda że ta dwójka prócz Pau, bo to gamechanger nie ma paszportu angielskiego bo byłoby warci z 30mln teraz patrząc na ten rynek. Stoperów mamy kapitalnych. Faye też ma LO zagra. Ale to smutne że klub szukał piłkarzy pokroju Alonso czy Romeu zamiast dać im szansę.. Ciekawy jestem Bernala, ale Nico nie przeboleje...
0
Brakuje Szymańskiego. Ale widać że tu przede wszystkim Probierz nie chce się wyłożyć. Mam nadzieję że Seba wejdzie dobić rywala a nie gonić wynik (Modera nie liczę bo nie jest gotowy od początku pewnie)
0
@Rust_Cohle trzymaj się. Współczuję oglądania tego gówna w środku pola. Nawet xavineta lepiej chodzi
0
@Rust_Cohle oglądam i większego betonu nie widziałem. Nawet United mialo większą kontrolę. Plujesz pod wiatr
0
Który klub z tych które obecnie realnie walczą o mistrza w Top5 lig ma najgorszą pomoc i dlaczego jest to Liverpool?
0
@blakkudium Balde i Grimaldo powinni walczyć o nr 1. Ta dwójka wyżej do najwyżej o pozycję nr 3
1
@Kuba_1 a Reinildo to w szachy gra? Gimenez, Reinildo, Hermoso to bardzo dobra obrona. Problem w tym że dużo kontuzji a FFP ogranicza nie tylko nas i brak zmienników prócz Azpiego
12
Wolę dać szansę Fortowi niż kolejny raz się rozczarować. Jeśli pomoże to wykupić Cancelo to nawet minuty bym się nie zastanawiał. Wtedy Cancelo/Kounde/Fort na PO i Balde/Cancelo na LO i obronę mamy zaryzykuję stwierdzenie: top3 w Europie biorąc pod uwagę jakim kotem staje się Cubarsi a jest jeszcze Araujo, Inigo, Christensen
9
@koziar a Inter który tą samą ligę zamiata odpadł z ateltico które jest za nami w tabeli. Tyle to znaczy co i nic