messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 wreszcie ktoś rzetelny
0
@Medium boli? Ma boleć. Szarlotkę ;) byś ukręcił żeby było Cię stać mieszkać w Warszawce, ale pyr z Poznania niestety nie stać więc dziękujcie że mieszkacie w mieście drugiego sortu
0
Alez pięknie wygląda tabela ekstraklasy. Stolica musi mieć mistrza, dobrze że ten kolos na glinianych nogach z Częstochowy się wysypuje. Stadion im zbudują i będzie drugi Śląsk Wrocław, a u nas w Stolicy zawsze Żyleta pełna i piłkarze klase wyżej niż reszta
0
Ferran i Alonso na już do zmiany
1
Alonso i Mingueza po jednej stronie to najlepsza zapowiedź meczu jaka można miec
0
@JohnnyBarca skończy się jak bracia Williams stracą formę niestety - czego im nie życzę
1
Alez śmiesznie wyglądają te wszystkie Caio Henrique, Vandersony, Foythy, Pavardy czy Reguillony których z nami łączono przy Balde i Cancelo
3
@takisobiektos no jaki fan Interu uważam że nie był nawet w top3. Fakt w Interze bronił dobrze, ale gamechanger to nie był. Bez żalu za te 50 mln po roku gry się z nim pożegnałem
4
@Litman ma swoich pupilków? Serio myślisz że Fermin powinien grać za Gundo/Pedriego/FDJ czy Gaviego? Nie było meczu gdzie można było go wpuścić na dłużej. Niestety ale rozgrywanie meczów na styku po 1-0 czy 2-1 nie sprzyja wprowadzaniu młodych zawodników
0
Jak uważacie kto jest najbardziej przereklamowanym zawodnikiem w europie obecnie? Bruno czy jednak Darwin?
0
Pozwoli. Sezon-dwa i odejdzie do Anglii. Tam jest jego przyszłość. Oczywiście nie big six, ale jak delikatnie chociaż zaprogresuje w większym klubie to ktoś pokroju Aston Villi wyłoży 30 mln. Ta dynamika w Anglii zrobi swoje
1
dlaczego nasi pomocnicy boja sie zejsc na strzal w takiej sytuacji jak de jong..
0
Felix może odpalić. Jeśli tylko będzie zasuwał w pressingu to zawsze lepsza opcja na ofensywnego pomocnika niż Gavi czy Pedri. Z prawej strony typowy skrzydłowy i Cancelo który będzie pełnił rolę bardziej rozgrywającego a z lewej wysoko i szeroko ustawiony Balde żeby Felix mógł wypełniać bardziej centralne części boiska i swobodnie wchodzić w pole karne.
0
Dlaczego dybala nie gra?
1
Z angielskich zespołów lubiłem ostatnio Arsenal (od czasów młodego Fabregasa) no i City od czasów Pepa, ostatnio zerkałem na Brighton bo wiele osób chwaliło świetną piłkę jeszcze od czasów Pottera, no to jest trzecia drużyna do kibicowania w Anglii od wypożyczenia Fatiego
1
@MarcelNJ11 goretzka, kimmich, laimer są przed nim w hierarchii. Jak dostajesz 40 mln za 4 pomocnika do gry na 2 pozycjach to głupek nie weźmie. Szczególnie że Bayern może w lidze sobie uzupełniać to mlodzikami lub niżej dawać Musiale, na bundes i tak starczy, a pierwsza trójkę wrzucać na LM
Edit: i Guereirro też obskoczy SP
0
@FcPortoFan1999 jak tam byczku Nico oceniasz?
0
Wiecie że Barca z tej grupy nie wyjdzie? Wiecie to prawda?
0
Świetny ostatnio Yamal sprawił że chyba najwięksi fani Dembele już o nim zapomnieli. Kapitalny piłkarz. Dobrze że jest Raphinha, niech brazol gra w podstawie a Yamal wchodzi na ostatnie 20-30min i co któryś mecz w pierwszym. Czekam jeszcze na Roque, może technikę ma jak na napastnika z Brazylii bez rewelacji ale dynamit w nogach, niski środek ciężkości i smykałkę by czasem strzelić coś z niczego, przypomina młodego Aguero. Gdyby Ferran utrzymał formę + dołożył jeszcze kilka procent oraz Fatiemu wróciła ta pewność siebie to atak za rok - dwa po odejściu Lewego wyglądałby naprawdę obiecująco. Swoją drogą Ferran mi osobiście mega imponuje, jest tak nabuzowany jak chyba nigdy.
0
Legia gdzieś leci?
0
Jak ktoś myśli że Barca Xaviego gra słabo to odpalcie sobie wczorajsze United. Ja pie***** jakie gówno
0
@Sulimo problemem Lecha jest to że jest mega uzależniony od Velde i Marchwi, jeszcze jak Ishak nie zaczął bawić się w schyłkowego Suareza zachowując oczywiście proporcje, póki był Skóra to jeszcze to jakoś żarło. Raków to monolit bardzo dobrze zgrany, Legia ma więcej jakościowych zawodników którzy mogą coś wnieść. Pekhart, Gual to topowe 9 w lidze, Wszołek jest w życiowej formie, świetnie wpisał się ten ekwadorczyk w pomocy, Joshue może i nie da się lubić ale zjada technicznie tą ligę. A z ławki zawsze może szarpnąć Rosołek czy Muci - który był bardzo blisko Levante tak swoją drogą. Z tyłu Lech jest solidny, ale z przodu dramat. Aż strach pomyśleć co by było bez Marchwińskiego i Velde
0
@Sulimo nie wiem jak na innych trybunach ale regularnie chodzę z synem na rodzinny na Łazienkowską i nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją
Edit: wiadomo że żyleta to stan umysłu
0
Byłem na meczu Lecha w Poznaniu, mimo że nie jestem ich kibicem, a Legii, ale w pucharach trzeba dopingować wszystkie polskie drużyny a akurat byliśmy na tydzień w Pobiedziskach 20 km od Poznania to szkoda nie jechać. Żenada poznańska cięła ostrą bekę z Legii, a byliśmy z dziećmi na rodzinnym. Pamiętam że szarpnąłem do żony w przerwie że karma wróci i chciałbym zobaczyć ich miny za tydzień. Szkoda że się sprawdziło, ale dalej chciałbym zobaczyć miny tych durni
0
@Firestone teraz to już i tak by nie wyszedł w pierwszym
0
To teraz Christensen na PO bo Kundel się obrazi
1
@Sysia11 to taki sam potencjał na potęgę jak na mema bo prócz Enzo to każdy do tej pory zawodzi, a kontrakty mają 7 letnie albo i dłużej
1
Mecze ligowe po 110+ minut, puchary, presezon w USA/Azji, superpuchar gdzieś w Arabii, mistrzostwa świata które mogą się odbyć w środku sezonu, żyłujmy dalej, moim zdaniem idźmy dalej i grajmy co 2 dni po 90min + 25min doliczonego, a potem zdziwienie kontuzjami, w Madrycie już płaczą że Pintus z przygotowaniami przesadził, możliwe bo piłkarze powoli zmieniają się w celebrytow i ważniejsze dla klubu jest dobre tourne po stanach niż wygrana ligi, a że w międzyczasie robi się przedsezonowy "zapierdziel" to każdy w klubie ma w d. I później dziwota że kolana pękają
0
@Blantozaur e tam, zależy co rozumiesz przez młodych, w wieku do 25-27 lat odradzam chyba że się trafi ;). Cieszcie się życiem bo później wakacje wyglądają inaczej. Ale też nie wyobrażam siebie w wieku 60 lat idącego na wywiadówkę do syna/córki. Każdy ma swoje widełki zależne od sytuacji. Ja już dość długo po ślubie, zaraz 29 lat wskoczy na kark i chwilę później druga kruszyna, pociesza mnie to że wyjdę z pampersów pewnie szybciej niż "nowoczesne" związki sobie obrączki założą
4
@reakwon moja obecnie jest raz krecikiem, raz bocianem, takie uroki rocznego dziecka