messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Dankho94isback Guiu. Nie róbmy na Roque zbędnej presji od pierwszych spotkań
2
@Chucky nie. Wcale dużo więcej by tam nie zarabiał, oni mają klasowych stoperów a Araujo to wciąż nie jest top1 stoper na świecie żeby zarabiał 2x więcej niż taki De Ligt, a jeśli Barca wyjdzie na prostą to on u nas jako niedługo jeden z kapitanów może liczyć na większe zarobki niż gdziekolwiek indziej poza PSG. Do tego no nie oszukujemy się, będąc Urugwajczykiem wolisz grać w Niemczech czy Hiszpanii? Nasze chłopaki mieszkają w top3 miast w Europie patrząc na klimat i to co Barcelona ma do zaoferowania.
0
Szczęśliwego panowie.
Tak czysto informacyjnie to nawet VegetaPolska ma zdjęcie ze mną, chciał żebym wziął go na backstage ale niestety nie ta płeć
Za to Boysi byli chętni
4
Mam wrażenie że Guiu co wchodzi to strzela. Moze nie bierze udziału w grze ale robi to co powinna 9. Jest dobrze zbudowany, szybki, ma do re wejście w pole karne. Dałbym mi Denzel chociaż w tej 60 minucie wchodzić jak Lewemu idzie jak idzie
0
No. Wreszcie dobry mecz Pablo Torre i to z Betisem w formie. Fajnie, liczę wciąż na niego, nie jako zbawienie, ale klasowego zmiennika
0
@Amidamaru chyba jednak średnio się interesujesz bo Roberto od zawsze wróżono większą karierę niż Thiago. W młodzieżówkach był kapitanem. Nie uważam że dalej powinien nim być, wręcz powinno go w ogóle nie być ale nie mogę czytać jakie głupoty piszesz
0
@SinMistico po tylu słupkach i poprzeczkach które ma u nas boi się pewnie piłkę podnieść xd
1
@Amidamaru przecież to był nasz pierwszy wybór na prawą obronę jeszcze jakiś czas temu, ba, nawet transfermark kiedyś wyceniał go na 60 mln euro. Już nie przesadzajmy. To że teraz jest jaki jest to inna sprawa
1
Potężny Ronald Kuman by to dzisiaj wciągnął nosem grając Lengletem, Mingueza, Moribą czy Messim w pierwszym składzie, Setien by ustawił licznik na 1000 podań i 1:0 po bramce Leo, potem poszedłby krowy wypasać a Denzel pewnie skromny remisik, Lewy wróci na luzie na bezglutenową kolację i tak się będzie elegancko kręcić. Na konferencji się powie że brakowało Pedriego i Gaviego i elo
0
@Robert1603 jak młody Tommy Shelby a nie jakiś fookin cygan!
10
Kiedyś były pretensje że z Frenkiego nie będzie topowej 6 tylko przeciętna 8. Dziś facet gdy gra to jest jednocześnie 6, 8, 10 i na każdej z tych pozycji jest naszym najlepszym zawodnikiem. Niesamowita jakość. Szkoda że reszta nie dojeżdża
0
Robimy się drugim Milanem
0
Nie wiem czy widziałem bardziej drewnianego Brazylijczyka na tym poziomie niż Raphinha.
0
@BulaKG masakra
0
Co się stało w meczu Bilbao?
1
Nie rozumiem dlaczego Xavi po prostu nie zamieni Kounde i Araujo miejscami. A drugi sprawa to mega bestie będzie mieć Atletico w ataku
4
Xavi Xavim, ale my wykonawców mamy fatalnych. To jak słaby jest Lewy w tym sezonie wie każdy i nie chcę się już na nim znęcać, niech Roque uratuje od stycznia ten sezon na 9 bo w Roberta już nie wierzę, chociaż szanuje. Ale to jakimi kiepami są Raphinha i Ferran to drugie dno tej drużyny. Fa ta lni skrzydłowi, z pojedynczymi przebłyskami ale nigdy nie będący na poziomie klubu chcącego walczyć o LM. Dzisiaj taki Jeremy Doku wchodzi i w 10 min, podkreślam 10 min robi 6 udanych dryblingów, ze 100% skuteczności, widać u niego dynamikę, chęć wniesienia czegoś ekstra mimo wejścia na końcówkę. Ferran i Raphinha łącznie przez 120 minut mają 4 udane dryblingi przy 75% skuteczności. I już nie chodzi o same statystyki, to są bezpłciowi skrzydłowi, bez polotu
0
@Gaz to by przynajmniej wiedział w nie budował klocków pokroju Ferrana czy Raphinhi. Widzisz takiego Doku i jak on wygląda jako skrzydłowy w porównaniu do naszych? Chłop by u nas opierdzielil oba skrzydła jeśli chodzi o 1v1 na kilka kolejek do przodu, a u nas parowozy
0
To teraz rotacje muszą być w lidze a nie w LM. Taki Alonso, Ferran, Raphinha, Oriol. Ich to strach wypuścić na Getafe, masakra jak droga i chujowa mamy ławkę.
2
Tak to jest jak najlepszym LS jest zawodnik wypożyczony i to do odbudowania, najlepszym PS gość co ma 16 lat, a SPD potrafił zagrać 5 dobrych spotkań i zrzarla go intensywność.
Ferran, Raphinha, Oriol - ta trójka nigdy nie powinna tu trafić a kosztowali 120 mln, do tego ten Alonso to przebija chyba nawet Douglasa bo Brazylijczyk przynajmniej był niewiadomą a po Hiszpanie wiadomo czego było się spodziewać
2
Już za 5 min odpinany wrotki i wjeżdża hit ligowy. Dwie drużyny grające najładniejszą obecnie w lidze piłkę dla oka. Meczycho. Getafe - Cadiz proszę państwa
0
Będzie wam Andrzejka brakować jak się jego kadencja skończy? Fajny gość się z niego wydaje
0
Jest jakiś maniak komputerowy który mógłby pomóc? Chciałem kupić sobie jakiegoś gamingowego laptopa jako że konsola jest mało wygodna (dużo podróżuje) a zupełnie się na tym nie znam. Może ktoś coś polecić? Budżet max 7-8k. Oczywiście jak będzie taniej to super
0
Aleix Garcia zdecydowanie top3 pomocników w lidze w tym sezonie. Szkoda że nie ma lepszych warunków fizycznych bo byłby fajna opcją na DP. To jak czyta grę i operuje piłką jest imponujące, do tego świetna gra na wyprzedzenie
0
Oni ogarniają że to Savio a nie Savinho? Czy o co chodzi
0
@Rust_Cohle na czwartym od końca po Espayolu, Getafe i Mallorca
2
Girona gra pięknie, jeszcze niech Pablo więcej szans dostanie i oficjalnie awansują na moją ulubioną drużynę nr 3 w Hiszpanii, zaraz za Barca i Betisem
1
W momencie aż samemu się zostaje rodzicem i widzi takie sytuacje jak ta w Poznaniu inaczej się patrzy na to że mama wydzwania kiedy wróci się do domu i gdzie jest gdy w wieku 19 czy 20 lat wyszło się na piwo z chłopakami wieczorem w piątek. Jedna chwila, zwykły pech niewinnego dziecka że znalazło się na jego drodze, to mogło być dziecko każdego z nas. Masakra jacy zwyrodnialce chodzą po tym świecie. Gwałty to również wielkie okropieństwo, ale można je przynajmniej wytłumaczyć zwierzęcymi instynktami, oczywiście potępiam równie mocno, bo to niszczy życie pokrzywdzonej i trauma na całe życie, ale atak na 5 latka? Kurła, to ciężko sobie nawet wyobrazić i szukać jakiegoś wytłumaczenia w chorobie. Już pies bezpański ma większe możliwości obrony, jak już bardzo chciał wbić ten nóż to mógł w siebie, szkoda że miał większy instynkt samozachowawczy niż to dziecko. Ilość śmierci by się zgadzała ale przynajmniej jedna rodzina, kilkanaście dzieci i kilka pracowników nie miałoby traumy do końca życia
0
Araujo + Alex Valle i więcej nie potrzeba na backup. Nawet w razie kontuzji Cancelo mamy Kounde, w razie kontuzji Balde mamy na LO Cancelo i wtedy na PO Kounde. Tu nie potrzeba asów a rzemieślników bo na takich nas stać. Najważniejsze to podpisać Cancelo, to imo jest priorytet nawet przed ŚPD
1
@barcelonaLM no moim zdaniem kot. Nie wiem czy ktoś lepsze zaliczył. Już drugie trafienie w 7 meczu a kosztował tylko 75 mln