0

@Sulimo no to niech wraca. Hala Madrid

0

Komentarz usunięty

0

@Sulimo byczku szanuję najlepszy klub w Polsce, więc o co spina? Jakaś Niebieska Amica Wronki czy jednosezonowy twór z Częstochowy bez historii mam wywyższać?

0

@kulek22 tak. Maskotka na stadionie przyszłego mistrza Polski tj. Legii Warszawa

1

@Kamiloza91 Legia mistrza łyka, wysra i da do ponownej degustacji jakiejś mniejszej drużynie jak Lech czy właśnie Raków

0

Kapitalnie gra dzisiaj Federico

0

@kamilop no niestety. Jeszcze jeden z dwójki Alonso/Roberto to pół biedy, ale gdy muszę sobie wyobrazić obrone z jednym i drugim to nawet odmłodzony Puyol do pary z Araujo nie potrafią tego zatuszować. Dramat jeśli chodzi o backup na tej pozycji. Dlatego fajnie gdyby udało się ściągnąć np. Fresnede.

0

Kto was bardziej pozytywnie zaskoczył Christensen czy jednak Paulinho?

0

@barczyk Bremer to całkiem niezły obrońca

0

@lucca87 naucz się odmieniać nazwiska bo tego się kurwa czytać nie da. Za Ferran?

3

Niezły świr ten typ wczoraj w Poznaniu. Widziałem dużo samobójów na sadisticu ale ten to iście amerykańska produkcja. To co ta babka przeżyła przez minutę to materiał na długie lata psychoterapii dla niej.

0

@barcowy1899 w tym syfie i ja bym był w tym sezonie ich najlepszym piłkarzem. Dramat. 17 bramek to on stuknie jak Liverpool 20 karnych dostanie i Momo mu je odda. Ta zakała biegająca po boiskach to wstyd dla Cavaniego, Forlana i przede wszystkim Suareza. Jeszcze numer po nim dostanie. Tfu

0

@DonCarletto a skąd. Czyste fakty. Uważasz że te piłkarskie kiepy nie są flopami? Dla mnie topowe flopy

1

@Stinger_ Mudryk to też wysryw jak 3/4 Chelsea z tymi Fofanami, Enzami i Kukurellami

0

@takisobiektos każdemu się zdarza, to dobry piłkarz. Lepszy niż te kiepy wymienione wyżej

0

@MadafakinGuy to współczuję przeczucia. Level wróżbita Maciej

2

@Aneurysm porownujesz kapitana United i podporę reprezentacji Anglii do tych placków? To już szybciej Bruno Fernandes który tylko karne potrafi strzelać jak zresztą inny Portugalczyk

6

Darwin Nunez to najbardziej przepłacony placek w historii angielskiej piłki. Andy Carroll przy nim to pan piłkarz. Fakt, nie opinia.

Ps. Zaraz za nim są Sancho i Antony

0

@Sulimo fakt. Gavi jest jaki jest, ale piłkarsko zjada tego Enkore na raz

0

Gavi > Bruno Fernandes.

Fakt. Nie opinia

0

@DonCarletto widać że madryciok. Czyli gówno wiesz o piłce.

1

@Esteban_ klub kreujący się na topowy. Wydający więcej hajsu w stosunku wydatków i sprzedaży niż ich ropowy konkurent zza miedzy, a będący dalej klubem klasy B. To co oni wyprawiają to jest kpina. Laporta z tymi wydatkami co wali klub z prowincji Manchesteru stworzyłby dwa kluby ja tym poziomie.

0

@MesQueUnClub96 owszem. Jechać na CR7 mogli bardzo długo, do momentu jak się na nich wypiął tyłkiem i to takim brudnym, do oczyszczenia.

1

Też uważacie że nie ma bardziej przereklamowanego klubu niż United? Imo w tym sezonie zjada poniżej top 4. Gównoklub, tak w streszczeniu

1

@BARCA1899Messi Anglicy xd
No i swoją drogą City ostatnio wypuszcza naprawdę dobrych zawodników ze szkółki. Taki Lavia już szuka lepszego klubu po sezonie.

2

@Medium zgadzam się. Jak można pić browara do obiadu. Zapijasz sobie ziemniaki że schabowym? Chyba że nas morzem i jakąś rybka z frytkami to jeszcze rozumiem. Browar mi jakoś nie pasuje to tradycyjnego obiadu typu schaboszczak, ziemniaki i mizeria

17

@reloaded bo do obiadu tylko wódeczka

0

Ciekawe czy na stronie białych coś napiszą o walkach Florka i reszty realu czy dopiero z przeglądu katalońskich gazet się o tym dowiedzą i znów będzie że Sport i Mundo gównoburze robią xD

2

Unikam tematów politycznych jak ognia ale w tym kraju z dykty nawet mnie potrafią wkurzyć. Kredyty "dla młodych". Spoko, rozumiem, to jest to rozdawnictwo które jestem w stanie zaakceptować bo jednak napędza gospodarkę i przez wymogi pomaga głównie potrzebującym. No ale te wymogi... Sprzedać i wynająć przez 10 lat nie możesz? Spoko, ale to że nie możesz mieć żadnej nieruchomości to mocno niedopracowane. Rozumiem że blokuje to Januszu którzy chcieli budować za pół darmo. Ale w przypadku jak mój kumpel gdzie kupił działkę za kasę z wesela i za to co oszczędzili zrobił fundamenty... Na nic więcej go nie stać, a eliminuje go to z kredytu.

Ja sam celuje w kredyt zwykły niestety, bo zaraz wylewki robią, a kasa się kończy i wykończyć trzeba. Jedyne wyjście to nadplacac ten chory kredyt, bo inaczej to pętla na szyi, gdzie zainwestowaliśmy 500 tysięcy z własnej gotówki, na wyłożone 200 tysięcy trzeba oddać prawie 500 bez nadplacania. W sytuacji gdzie ktoś musi więc 500+ tysięcy na budowę od 0 to współczuję

1

@Kessie aż mnie zabolało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?