messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@koziar a Inter który tą samą ligę zamiata odpadł z ateltico które jest za nami w tabeli. Tyle to znaczy co i nic
8
Przykleić Araujo na plecy Kylianowi i liczyć że Dembele wylosuje się tryb dryblingu Rasiaka a nie Neymara i tam nie ma kim zagrozić. Tylko tyle i aż tyle. Półfinał teoretycznie może być jeszcze łatwiejszy. Finał jest w zasięgu, a w finale to już wszystko może się zdarzyć. Inter gorszej formie niż jest w tym sezonie zagroził lepszemu niż teraz City
0
Erling nie jest sobą w tym sezonie.
0
@Gall tylko ze sportowego punktu widzenia. Nie płacze za nim ale lepszy niż Moriba
1
@Dankho94isback to nigdy nie byl SPD. Ktoś bardziej jak Pogba. Typowy box2box do gry na 8
0
Swoją drogą pamięta ktoś jeszcze o Nico? W prezesezonie wyglądał super. Po czym postanowiono go sprzedać i zostawić Pjanicia.. i zaraz sprzedać też Pjanicia. To i tak była by teraz lepsz opcja niż Romeu, może lepsza niż Christensen, a wciąż młody gracz. Jeśli maja kupować jakiegoś Zubimendiego za 60+ mln to może warto uderzyć się w pierś i wrócić po swojego wychowanka niż iść w zaparte jak z Grimaldo. Szczególnie że Nico nie został jakoś negatywnie zweryfikowany moim zdaniem tylko był wciąż Busi i ten nieszczęsny Pjanic
0
@Kengo szkoda ze to taki dzban ale dał trochę finansowo odetchnąć. Mimo wszystko bardziej żal Xaviego Simonsa niż jego. Z drugiej strony Pedri, Frenkie, Gabi, Fermin mają przed sobą dobra 8-15 lat grania a jest jeszcze przecież Gundo I wraca Torre - może kolejny trener będzie miał na niego pomysł
0
Cała nasza kadra kosztowała klub Ok 350-370 mln euro, gdzie przez transfermarkt wyceniana jest na ponad 860, to robi wrażenie nawet odejmujac wypożyczonych Felixa i Cancelo (wróci jeszcze Fati) - a po aktualizacji wycena Cubarsiego (teraz marne milion euro) czy Yamala - z tych 60 dobije do okolic 100 zrobi brum brum do góry. Barca znów La Masia stoi.
16
@Jonyx to teraz byku spójrz na gołe stracone. Przypominam jeszcze że od kilku kolejek jedynym zdrowym stoperem w Madrycie jest Nacho
12
La Masia znów potężna. Dopiero co wszedł Fermin, Lamine i Gavi do drużyny, a tu taka perła jak Cubarsi wypływa. Do tego jeszcze Fort znów solidnie chociaż krótko, mógł do Xavim dać wcześniej szczególnie że nie mamy zbyt wielu bocznych obrońców i trzeba chłopaka budować. Szkoda że Roque nie strzelił, ale na plus ładnie zabrał się z piłką. Wreszcie mecz który chciałoby się żeby się nie kończył
0
@peetwithbarca el Robercik na spokojnie w 94 z karniaka na 2-1, potem wróci do domku i popatrzy jak Ania się z amigosem ściska w sypialni
0
@Salchent ale to ty dzwonisz
0
@messi564 swoją drogą ciekawy jestem emocji jakie pilkarze doświadczają podczas takich opraw jak ta z FK Astana, nie mówię tu o obcokrajowcach czy amebach jak Rzeźniczak a o charakternych piłkarzach jak Slisz. Serducho bije pewnie duzo mocniej
1
Można Legii nie lubić, ale przyznać trzeba że osoby odpowiedzialne za oprawy to powinny dostać jakiś kontrakt od klubu. Wczoraj też kapitalnie to rozegrali, może nie jest to aż taki top jak powstańcza oprawa z FK Astana czy świnia z UEFA, ale w świat poszło i kibice z różnych krajów propsują w komentarzach. Ciekawe czy kiedyś doczekamy takiej drużyny jakich mamy kibiców
4
@HighestInTheRoom weź się nie ośmieszaj.
1
@gumaz za messi564 i za gumas
1
Ale fatalny mecz rozegrał wczoraj Miguel Gutierrez z Bilbao. Dwie bramki na jego konto, to tylko pokazuje że nawet jak jesteś rewelacja rozgrywek to w młodym wieku zdążają się i takie mecze, Balde mimo wszystko nawet w słabej formie nie schodzi poniżej poziomu przyzwoitości
Szkoda bo kibicuje Gironie ale top4 to max i chyba nawet o to będzie ciężko
Ciekawe co na to Tomek Cwiakala, Miguel to jego ulubieniec, chyba największy po każdym zawodniku Realu, a nie czekaj .. to też piłkarz Realu w sumie
0
Myślicie że jak Tuchel poleci to dostanie od razu propozycje pracy w jakimś klubie z absolutnego topu (stare big six PL / jakiś włoski potentat typu Juve / Milan) czy już kluby półkę niżej jak Aston Villa, Sevilla czy Barca?
0
Pewnie też większości z was na różnych mediach przewijają się fundację dokarmiające dzieci w Afryce itp. sam przez ostatni rok wpłaciłem kilkaset złotych na te zbiórki, ale szczerze mam wątpliwości ile z moich pieniędzy faktycznie trafia do tych dzieci. Jest jakieś rzetelne źródło które sprawdzą takie dotacje?
4
@SelloutCrowd to nie wiesz że pierś z kurczaka rośnie na drzewach? A tak szczerze to osobiście uważam że ubojnie dla zwierząt hodowlanych to najbardziej humanitarny sposób w jaki możemy pozyskać mięso. Lepsze to niż walenie siekierą w łeb. Mój dziadek jak żył to miał specjalny nóż do uboju świń którym starał się trafić prosto w serce i krew po tym nożu spływała przez specjalną rurkę, raz widziałem i świnia i tak się męczyła. Tam przynajmniej robią to jeszcze bardziej profesjonalnie, a tak jak mówisz, jak ktoś nie miał takiego noża to walił w głowę siekierą ile wejdzie, to był dramat dla tych zwierząt a nie nowoczesne ubojnie
0
@leszeq wychodzi ponad 1000 zł miesiecznie, jak na jedno auto to raczej dużo, jeśli tankowałeś też np. żonie czy dziewczynie to raczej spoko
0
@escarabajo @AlwaysBlaugrana @bartekvisca @HighestInTheRoom @MesQueUnClub_87 sam pracuje w transporcie więc mam tego świadomość, bardziej chciałem się dowiedzieć ile przeciętnie litrów spalacie w miesiącu bo to w pierwszej kolejności boli po kieszeni. Inna sprawa, że cena żywności ostatnio wzrosła nieadekwatnie nawet do wzrostu ceny paliwa więc pytanie ile faktycznie spadnie cena w sklepach nawet przy drastycznej obniżce ceny na stacjach
1
@AlwaysBlaugrana no ostanio sąsiad mi płakał że paliwo drogie a jeździ 3l benzyną która pali pewnie w granicach 10-12l, zapytałem się grzecznościowo czy nie warto zmienić po prostu auta na oszczędniejsze to "na gaz to są kuchnie, a na rope traktory" :)
0
Tak się zastanawiam ile ludzie miesięcznie jeżdzą, że ważniejsze jest dla nich obniżenie ceny paliwa która i tak nie jest wysoka w porównaniu z resztą europy (również tej biedniejszej) niż obniżka cen np. jedzenia. Ile miesięcznie litrów spalacie? Ja pracuje głównie z domu, żona w ciąży więc do pracy nie jeździ, jedynie tyle co jeździmy co weekend do teściów więc spalam średnio ok 50 litrów miesięcznie (diesel ok 5l/100km) - ale wiem że niektórzy dużo więcej więc pytanko ile +- litrów może przeciętnie polak potrzebować miesiecznie że aż taki płacz o to paliwo w intenetach i aż tak silna karta w wyborach to jest?
1
Ciekawe co z Xabim po tym już fantastycznym sezonie. Zostanie w Bayerze czekając na Real czy odejdzie do Bayernu lub Liverpoolu. Szkoda że kiedyś grał w Realu bo to przekreśla go jako trenera Barcy, a szkoda
0
Nie dla CPK!
Ale tylko dlatego że jedna trasa ma iść zaraz obok mojego domu, ogólnie niech sobie powstaje ale gdzie indziej xd
2
W obronie i pomocy jest wiele obiecujących piłkarzy. Fort to mloda wersja Cancelo a Cubrasi to nasz najlepszy stoper w statnich meczach. W pomocy Gavi i Frenkie to top w tym sezonie. Odzyskać Pedriego który i tak już wygląda lepiej niz ostatnio, uzupełnić to defensywnym pomocnikiem (wciąż żałuję Nico) i jest dobrze. Tylko w ataku prócz Roque i Jamala brakuje kogoś jeszcze, liczę że Fati wróci i pokaże że wciąż ma potencjał. Tu kolejny kamyk do ogródka Xaviego, upycha na siłę tam Pedriego gdy brakuje Ferrana czy Felixa zamiast dać szansę nominalnemu zawodników na tej pozycji. Już dla Fermina bardziej pasuje rola fałszywego skrzydłowego
0
Ten mecz pokazał że zawsze potrzebujemy typowego przebojowego skrzydłowego. Oczywiście brawa dla Ferrana, wygrał ten mecz. Ale taki sam wkład miał Yamal. Imo optymalnie by było grać obecnie Ferranem na jednym skrzydle, a na drugim Felixem/Yamalem. W zależności od tego który będzie na boisku to po drugiej stronie gra Ferran, on i tak pełni rolę drugiego napastnika a nie skrzydłowego. Raphinha do odstrzału, chyba że nie będzie ofert a Felixa nie uda się raz jeszcze wypożyczyć.
1
Obejrzę ten mecz z nadzieją. Z nadzieją że albo to odrobimy i coś ruszy albo wrzuca jeszcze 3 i ten trener poleci, z taką kadrą zaliczać regres to kpina. Tu nikt się nie rozwija tylko zwija
0
@Firestone no co zmianę trenera wymieniają cały sztab i co nowy trener jest to samo. Ale moim zdaniem to też wina większej ilości spotkań, w Realu już x lat pracuje Pintus który jest chyba top1 w aspekcie przygotowania a w zeszłym sezonie zabrakło tlenu na koniec, w tym masa kontuzji. Moim zdaniem przy tym formacie gdzie kiedyś rozgrywano 10 spotkań mniej na sezon i graliśmy w pomocy Xavim, Iniesta, Busim i w sumie jednym zmiennikiem Keita to wystarczyło plus raz od wielkiego dzwona jakieś rotację z Barcy B. Teraz jest zajazd. Mamy Pedriego, Gaviego, Gundo, FDJ, Fermina a to i tak mało i trzeba ratować się Roberto. Zobacz że nie ma drużyny w której przy obecnej intensywności nie wypadają zawodnicy masowo. To jest inny footballu a dołożono kasę spotkań. Liverpool w zeszłym sezonie grał spotkania z nominalnie 2 obrońcami, Real obecnie też a to Vini, Tibo, Alaba, Militao, Tchou itp. W City Kevin, Haaland, Rodri w jednym czasie wypadli. To jest zajazd te wszystkie wyjazdy i mecze co 3 dni w dzisiejszym footballu przy intensywności jaką trenerzy oczekują. Jestem ciekawy co będzie w Madrycie za pół roku jeśli nawet kupią Kyliana ale odejdzie Luka i Toni. 3 klasowych pomocników i 3 klasowych napastników + 2 niezłych rezerwowych jak Cebulos i Brahim. 3-4 kontuzje które teraz są normą i nie ma opcji walczyć na 3 frontach