messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zmieniaj coś Pep bo będzie 2 lub 3 do jaja
1
Wincyj pomocników i środkowych obrońców Pep. 8 to za mało imo
14
@MOLESTA Raphinha - 7.3
Vinicius - 7.1
3
Imo pewnie powrót Messiego i pozostanie Busquetsa. Jak Alemany ma budować nowy projekt skoro rzuca mu się takie dwie finansowe kotwice i mówi "płyń".
1
@Veysel IMO Raphinha powinien zostać bo że zdrowiem Fatiego i Dembele z tego sezonu to zostaniemy bez skrzydeł w połowie roku jak oni mają grać tyle co np Vini. Raphinha do rotacji jest kapitalny moim zdaniem
0
@Cule1234 dobrze, odejść powinien Ferran i Kessie, niech przyjdzie Roque i Gundogan oraz Inigo i dla mnie bomba
0
Wiedzialem że Carlo zrobi wszystko żeby tylko nie wstawić nikogo z rezerw od początku xd Mariano gra a Alvaro ławeczka, gitówa
1
Moim zdaniem Fati rozegrał bardzo dobre zawody, piłka nie siedziała dziś nikomu, owszem na koniec zmarnował świetną okazję, ale to samo zrobił De Jong czy Pedri. Moim zdaniem jego wejście i Dembele odmieniło całkowicie grę, wreszcie graliśmy że skrzydłami. A sam Ansu prócz strzału zaczął przypominać tego sprzed kontuzji. Na następny mecz Ansu - Lewy - Dembele poproszę
1
Dobry debiut chłop zaliczył
2
@A4ron nie od dziś wiadomo że Raków nie ma kibiców
Tzn ma jak gra z Legią, wtedy cała Polska poza kibicami Legii ich dopinguje xd
0
Augustyniak tym meczem załatwił sobie powołanie do kadry imo.
Ivi za to chyba trochę za mocno się poczuł i kombinuje jak koń pod górę. Po co on próbuje ich cały czas przekładać? Niczym schyłkowy Isco
1
@barcanawieki po prostu jest za szybki, coś jak Bale dla Bartry
9
@misteriosoVEB to poczekam
1
Da się zmienić nick na Yamal564 czy nie? Bo mam nowego ulubionego zawodnika
0
@cules100pro nie no to było trochę sarkastycznie. Mam nadzieję że zamiast ściągać "drugiego Raphinhe I Kounde" czytaj jakikolwiek skrzydłowy I np Foyth to damy szanse tym którzy są + uzupełnimy kadrę zawodnikami z wygaszajacymi kontraktami i oszczędzimy trochę $ na kolejny sezon gdzie odejdzie spora ilość doświadczonych graczy
0
Dobra Panowie i Panie. Robimy tak:
Out: Ferran, Kessie (za dobry pitos)
Busquets i Alba jako uzupełnienie składu
In: Gundogan, Messi, Roque, Inigo
I jedziemy elo melo, okienko z delikatna przebudowa, a za rok pożegnanie Messiego, Alby, Busiego, Alonso, może Roberta jak Roque wypali. I jedziemy z większymi zakupami.
A rzeczywistość będzie taka ze Lapcio uruchomi 99 dźwignie w tym oknie i pościąga zawodników na sztukę byle wyciągnąć maxa z następnego sezonu a nie budować coś długoterminowo
1
@MOLESTA Barcelona Valverde: potrzymaj mi piwo
0
@mekston kiedyś było 5 hiszpańskich drużyn i zastanawiałem się dlaczego, ale to wtedy Sevilla awansowała za wygranie LE. Lag mózgu
0
Jeśli Live będzie 5 w lidze a City zgarnie LM to Liverpool ma LM w przyszłym sezonie?
0
Gra ktoś w D2 Resurrected na PC? Jak to wygląda z Botami? Wolne od botów czy nic względem starego D2 się nie zmieniło?
0
A może by tak City wypożyczyć Araujo na dwa mecze z Realem?
4
Skoro numerem 1 na LO ma być Balde to logiczne że z prawej strony trzeba to zrównoważyć "nowym Abidalem". Foyth ok ale max 20-25mln, moim zdaniem i tak Kounde wygląda na tyle solidnie że może tam grać, szczególnie przy formie Araujo i Christensena, szkoda żeby jeden z tej 3 siedział na ławce w ważnych meczach
2
@Kessie Eazy-E? To nawet nie jest on
1
Jak La Bamba ocenia wczorajszy występ Erica na pozycji DP? Osobiście chętnie bym go zobaczył jeszcze kilka razy w tym sezonie. Elegancko piłkę wyprowadzał, motorycznie lepszy znacznie niż Busi. Przy naszych problemach finansowych może być to jakaś opcja jeśli Sergio odejdzie.
6
Gavi kocham Cię niczym swoje kochanki
0
@FCB24 czy ja wiem. Nie widzę tam nowej jakościowej 9, a jak odejdzie na emeryturę Gryzak to i 10. Na 6/8 jest Czuameni i długo długo nic. Za to obrona solidnie zabezpieczona. Francja zawsze będzie mocna, bo z dobrą defensywą mogą po prostu liczyć że z przodu szarpnie coś żółw
0
Dybala to kot. Ale nie jest to zawodnik który moze dostosować się do każdego klubu. Tak jak Griezmann potrzebuje odpowiedniego otoczenia. Francuz musi zasuwać i grać między formacjami, a Argentyńczyk musi mieć absolutnie wolną rękę co do pozycji.
Chciałbym Paulo kiedyś zobaczyć w Hiszpanii. Kiedy chciałem u nas, teraz już za późno. Ale w takim Atleti z Griezmannem za plecami dobrej 9 mogliby zrobić furorę. Najpewniej jednak zostanie nowym Cesarzem Rzymu po Francesco
0
@Encore to zapytaj się czy wolałaby poczuć w tyłku Rodriego czy Bruno
0
@kejdzi o pensje na poziomie Varana
2
@messi564 dzięki Espanyol. Życzę spadku