mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Trzeba zaznaczyć, że w erze MJa obrońcy w NBA mogli sobie pozwalać na dużo twardszą grę niż teraz. Nie było takiej ochrony graczy ofensywnych jak obecnie. Gdyby teraz można było bronić jak wtedy to liczby Lebrona czy Curry'ego bardzo by spadły i nikt nawet by nie pomyślał o porównywaniu ich do Jordana.
0
Popracuj nad interpunkcją, będziesz częściej właściwie rozumiany.
0
4 komentatorów na meczu to trochę za dużo.
0
Chyba pomyliły Ci się Koree.
0
W Korei to może nic nie dać.
0
Maciek, weź chłopie wznów karierę, gorszy nie będziesz.
9
Trafiła kosa na kamień.
4
Borka fajnie słuchało się kilka lat temu, zanim stał się bardziej celebrytą niż dziennikarzem.
2
Jakim upodleniem dla reszty naszych klubów jest to, że przegrały mistrzostwo z drużyną, która przegrywa z mistrzem Luksemburga?
0
Przecież jakby wpisał inny klub to nikt by tam nie zajrzał.
0
Szczególnie, że większość głosów na WZA mają polscy udziałowcy...
2
Stanowski i mówienie jak jest? W żadnym serwisie o sporcie nie ma tylu niedomówień, domysłów i chamstwa co na weszło. Koleś został oderwany od koryta Legii i nie może tego przeboleć, nie ma już newsów od BL, skończyły się płatne reklamy od klubu i teraz ma ból d...
0
Leśny to głównie wydawał pieniądze, a jak pojawiła się okazja to zawinął 20 baniek i się ulotnił.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
"Nago" piszemy łącznie. Jak się ubierze, to będzie wyglądał lepiej :)
0
Po co Pietrowski go łapał za ten bark? Większa szansa była, że Wegrowi się nogi poplączą niż, że to wykorzysta.
0
Na astmę Korzeniowskiego też tak narzekałeś?
0
Zawsze tak było w sph, nie tylko w tym roku.
1
Efekt Vikriego.
0
Akurat pensje Jędzy i do niedawna Chukwu to "spadek" po Leśnym.
0
Oczywiście, że znam, ale on tak postawił cudzysłów, że wynika z tego, że to jego słowa.
0
Jak to możliwe skoro wg profilu masz 22 lata? Kłamiesz w profilu czy tutaj?
0
Bilety kupili na jutro a nie pojutrze.
0
Akurat na wrc syf robili Estończycy. Jak nie wiesz dlaczego to zobacz kto dostał rajd zamiast nas.
0
Był na testach, ale z Chelsea dostał lepszą ofertę.
1
To poleciałeś z tą ekstraklasą. Wiem, że nasza liga to przeciętniaki, ale stawianie jej ma równi z 3 ligą hiszpańską to po prostu ignorancja i kompletny brak wiedzy w temacie.
0
Kałucki jak zwykle, rozdwojenie jaźni...
0
Po pierwsze przeczytaj cały kontekst naszej rozmowy. Po drugie nie sądzę, żeby Kolega Faberr był sędzią ESA więc z varem kontaktu mógł nie mieć. Sędziowie ESA mieli szkolenia z VARu kończone testami, więc nie jest tak że nie było tego w przepisach gry, bo ci co mieli tego używać musieli być do tego przygotowani i dopuszczeni.
0
Poprzedni sezon z varem w ESA był grany bez przepisów? Nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się nie wcinaj między wódkę a zakąskę.
0
To jest oczywiste, tylko z czasem kiepsko. Jak dzisiaj znajdziesz coś nowego to jutro to zdasz, ale w meczu gdzie masz na decyzję 1-2 sekundy będzie ciężko o właściwą interpretację.
Mimo wszytko, powodzenia na egzaminie.