0

Orzech nie taki ciężki, ale za to twardy :)

16

Mierzejewski chociaż grał cały sezon, a nie się leczył czy siedział na ławce. Ta liga australijska wcale nie jest taka słaba jak się wydaje.

0

Właśnie, " niby dobry".

0

Gol Miny idzie na jego konto. Jak bramkarz wychodzi do piłki jej nie łapie, to jest to jego błąd.

0

Jest jeden problem. Lewy w BVB przez ten rok grał. PSG stać, żeby go wysłać na rok na trybuny jak nie podpisze kontraktu. Znając "miłość" szejka do Barcelony to pewnie tak to by się skończyło.
Nie potrzebujemy zawodnika, który przez rok nie kopnie piłki w meczu.

0

Co takiego zrobił Neuer? Jeden błąd w momencie, gdy już praktycznie byli poza turniejem.
Oczywiście i tak twierdzę, że powinien bronić Marc, ale to nie ma nic do rzecz.

0

Argentyńczykom to chyba Messi ma wypłacić bo w związku raczej takiej kasy nie mają.

0

Skąd wiesz jakie premie i za co mają dostać nasi?
Może był warunek, że muszą wyjść z grupy...

0

To nie kawał. Poza zwrotem "zapisz nas" to w całości rzeczywistość.

2

Teraz Perez szuka pretekstu jak się pozbyć Julena, bo Loew może być do wzięcia...

1

Higuain tą 100 to chyba zmarnował przy wyniku 1-1.

0

One nie są nowe. Seria wyszła jakieś 2 lata temu.

0

Jak można zadać tak durne pytanie?

0

Komentarzu?

0

Obaj nie oboje, to raz. Póki co Neuer nic nie zawalił, więc po co ma go zmieniać? To nie jest mecz o pietruszkę, żeby grać rezerwami.

0

Przecież oni co rok kupują kilku zawodników.

0

Masz 100% racji. Mam kolegę, który teraz warczy na City, że kupują kogo chcą i nie liczą się z kasą. On sam kibicuje Chelsea (oczywiście od czasu jak przejął ich Romek) i jak mu przypomnieć, że wtedy to oni kupowali kogo chcieli, a inni tylko na to patrzyli to udaje, że nie pamięta.

0

Te zwody w obronie mogą mu już się nie udać. Teraz każdy rywal będzie się tego spodziewał i będzie śmierdziało stratą.

0

Są miejsca parkingowe, które można wykupić od miasta, ale nie wiem czy taka możliwość nie dotyczy tylko konkretnego samochodu (wtedy jest tabliczka z nr rej.)

0

Braci czy sióstr Wachowskich?

1

Wprowadzanie piłki do gry przez obrońcę to podanie do partnera, który piłkę chce dostać, a nie wchodzenie z piłką w przestrzenie, gdzie strata jest praktycznie pewna, bo rywale podejdą bliżej a kierunki podania będą nadal pozamykane.
Myślisz, że Kolumbijczycy przypadkiem zostawiali przed nim tą wolną strefę? Oni właśnie czekali aż tam wejdzie w piłką, żeby go spresować i ruszyć z kontrą. W tej "analizie" widać, że zawsze trzech ich zawodników stoi szerzej, żeby go tam wpuścić.

1

Do kogo on miał grać jak wszyscy byli pochowani za rywalami albo kryci? Nikt nie wychodził do podania.

1

Chorwaci już chyba podali, że 10 z pierwszej jedenstki nie zagra.

0

Krycha szczególnie ogarniał przy drugim golu...

Akurat Pazdan już nie raz pokazał, że na to "wielkie granie" to nadaje się jako jeden z niewielu w naszej kadrze.
Ta analiza jest na poziomie gimnazjalisty. Czepianie się Pazdana o nie wchodzenie w wolną przestrzeń świadczy o braku podstawowej wiedzy tego "eksperta" - każe wejście Pazdana w te "chmurki" to doskok co najmniej dwóch Kolumbijczyków i pewna strata. W tym czasie Rybus jest z przodu, Bednarek na środku, Krycha i Góralski za pierwszą linią rywali - autostrada do naszej bramki otwarta.

0

Cavaniego to tam bardziej "uchylił" rosyjski zawodnik. Sam może by nie zdążył :)

0

Jakby na to nie patrzeć to skutecznością karnych CR bije Leo na głowę. Jak Messi podchodzi do karnego i strzeli to zawsze mam poczucie ulgi, że się udało.

10

Nie, ale można zajechać zawodników i to właśnie się stało.

1

Żeby grać jak Iran trzeba być przygotowanym tak jak oni. Naszych Nawałka i jego sztab przygotował na 30 minut gry.

2

W Hiszpanii varu nadal będą używać hiszpańscy sędziowie. Na cuda bym nie liczył.

0

Mają dobre przygotowanie fizyczne, nasze leży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?