2

Niezłe czasy. Polski kibic marzy żeby nasza drużyna grała chociaż tak jak Iran czy Maroko.

0

Jego cenę przede wszystkim obniżyła katastrofalna gra w meczach z Realem. To głównie przez jego zmarnowane setki Bayern odpadł.

2

Kiedyś wytrzymywali 70 minut bo przyjeżdżali na zgrupowania z formą przygotowaną przez swoich trenerów klubowych. Zgrupowania trwały tydzień i tam się nie pracowało nad siłą, szybkością itd. Teraz nasi spece mieli piłkarzy przez miesiąc i efekty widać.
PS
Pazdan już mówi, że "przyjdzie czas żeby opowiedzieć o przygotowaniach", więc coś na rzeczy jest. Były sygnały z obozu, że trenują ciężej niż przed ostatnim Euro, więc może po prostu ich zajechali.

1

Pytanie czy nadal byśmy byli w gronie tych 16,6% gdyby tak zorganizować globalne eliminacje i nasi musieliby grać z drużynami z Afryki czy Ameryki Pd.

0

To pytanie do Pana Adasia...

0

Na selekcjonera jest potrzebny ktoś z charyzmą i jajami. Magiera mi tu nie pasuje.

0

Glik przez te 15 minut miał 3 akcje do zrobienia wślizgu. Nie zrobił żadnego, było widać, że się waha. Bał się upaść na rękę i obciążyć bark?

0

Fifa ma jasne przepisy. Ich impreza, ich zasady. Nie podoba się to pajace z onr i im podobni powinni siedzieć w domu, a nie jeździć na mecze.

0

Tak, tylko ty.

0

Wg Wikipedii obaj mają albanskie pochodzenie. Ich nazwiska też na to wskazują. Skąd masz te informacje?

0

Pytanie brzmi - jak jesteśmy słabi, że znimi przegraliśmy?

0

Akurat flaga Katalonii jest prowokacją od kiedy ta ogłosiła plany niepodległościowe a wiele osób zwiazanych z Barcą oficjalnie popiera jej dążenia niepodległościowe.

0

Oni pochodzą z Albanii a nie Kosowa.

0

Z Iranem jeszcze nic nie strzelił.

0

Grosicki ze swoją kondycją to się nadaje na ostatnie 15 minut.

0

Jak dzisiaj przegramy to z Japonią zagrają rezerwowi, więc Peszko wyjdzie w podstawie.

0

Skąd wiesz, że nie dostał. W naszej lidze wiele razy olewał sygnały z varu bo uważa, że ważniejszy jest jego instynkt.

4

W kraju będącym w stanie wojny patrzą na to trochę inaczej.

0

Z drugiej strony patrząc to właśnie 6 da awans, bo 2 drużyny za takim dorobkiem awansują, a tylko 1 nie :)

4

Dwa mecze na raz, żaden z nich porządnie nie obejrzany ale po nich wysyp mądrości taktycznych i ocen piłkarzy w komentarzach.

0

Przy 2 drużynach nie ma żadnej małej tabeli, od razu liczy się bilans bramkowy.

1

W tenisie sytuacja jest jasna, albo piłka była za linią albo nie. W piłce zawsze pozostaje kwestia interpretacji sytuacji przez sędziego.

0

To nie pech tylko trener minimalista.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Za pierwszym razem ocenili podanie z wolnego, później przedłużenie piłki.

0

W meczu z Rosją stworzyli sobie 2-3 sytacje, których nie wykorzystali. Nasi z gry nie zrobili nic, zero pomysłu na rozwiązanie akcji.

0

Strzał w okno wyciągnięty przez Muslerę był niecelny?

1

Lewy może i był świeży i w dobrej formie fizycznej po sezonie, ale niestety musiał 3 tygodnie trenować po okiem naszych speców.
Gołym okiem widać, że przygotowania zostały skopane, bo nie jeden czy dwóch zawodników źle wygląda. Całej drużynie brakuje szybkości, biegają w jednostajnym tempie.
Mam nadzieją, że po prostu nie trafili ze szczytem formy i świeżość i siła wróci do meczu z Kolumbią.

0

Problem polega na tym, że naładowani to może i wyjdą, ale wygląda na to, że drużyna jest fatalnie przygotowana fizycznie.

0

Ty oglądałeś wczoraj drugą połowę? Pazdan jako jedyny grał do przodu, do tego podłączał się pod akcję, gdy widział, że Zieliński chodzi zamyślony w kole środkowym. Pazdan grał do tyłu tylko wtedy, gdy w pomocy nie było żadnego ruchu. Do tego miła 8 udanych długich podań (najwięcej) w drużynie.
Czasami mam wrażenie, że tacy jak Ty jadą po Pazdanie tylko dlatego, że gra w Legii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?