2

To po co pytasz?

2

Tak, a świstak siedzi i zawija...

2

I teoria o ucieczce CR przed varem padła:)

1

Nie rozumiem jak można napisać, że grał przeciwko "drużyną".

0

Weź pod uwagę, że dla wielu czołowych piłkarzy to Real a nie Barca jest klubem docelowym. Może się nam, kibicom Barcelony to nie podobać, ale tak jest.

0

Co to ma do rzeczy?
Kluby muszą się dogadać i tyle. Piłkarz ma ważny kontrakt i nieistotne czy podpisał go tydzień czy rok temu.

0

To zagrajmy też 5 sierpnia. Nie, czekaj wtedy Barca ma tourne po Ameryce.

1

Widziałeś zdjęcia z tej jaskini? Gdzie oni mieliby się tam zmieścić z takim sztywnym klocem?

0

Siłą mieli go przyciągnąć? Nie chciał grać w Lechu, to nie będzie.

0

Kiedy tacy jak Ty skumają, że Inter po prostu nie chciał Rafy a nie nie było ich stać.

0

Wymieniasz nike, adidas i chcesz zaimponować dziewczynie?

0

Racja. Tylko sprawdź w słowniku czym różni się adopcja od adaptacji :)

6

No co, funt szterling.

0

Akurat w naszej tv siedzi tylko jeden ekspert od sędziowania i on twierdzi, że by dał karnego.

0

No właśnie nie miał prawa. Faul albo jest albo go nie ma. Bez varu mógł nie zauważyć, ale właśnie po to stworzyli możliwość weryfikacji żeby uniknąć takich błędów.

0

Napisałem, że wymaga a nie wymagał. W Barcelonie już Go parę lat nie ma.

0

No popatrz, a amator Guardiola wymaga atakowania nawet przy 4-0.

0

Co im da mistrzostwo Wielkopolski?

0

Strzelili szybko gola, to normalne, że się cofnęli i kontrują.

6

Zaraz Ci ktoś zmieni opis zdjęcia na "Miesięcznica Smoleńska" i będzie ten sam efekt. Jakiś dzieciak zrobił sobie jaja i przeżywasz niepotrzebnie. Nie sądzę, żeby na oficjalnych stronach KODu, czy kogokolwiek z opozycji była taka informacja.

0

Żeby Juventus coś zarobił na akcjach to raczej musi je sprzedać.

8

Jak byś odjął bramki CR (wyjął Go ze składu) to chyba nie graliby w 10? Ktoś za niego by grał i coś by raczej strzelał.

0

Z jego wykończeniem akcji może po prostu stać w linii z obrońcami i dokładać głowę/stopę. Tak grać może jeszcze spokojnie 4-5 lat.
Tak jak Pedeudo napisał, CR drastycznie zmienił swój styl gry (chyba nawet wcześniej niż 2 lata temu).

0

Fajnie, że odgrzewasz temat, który był tu wałkowany ponad tydzień temu na 100 różnych sposobów.

2

Nie wiem czy jest gdzieś stosowane takie rozwiązanie, żeby dawać SP bez grania meczu. Przecież te mecze są grany też dla kibiców, a nie kolejnej puszki w gablocie. Akurat Barca nie chce grać dwóch meczów, bo nie ma terminów z uwagi na nasze mecze presezonu.

0

Jakby wykorzystali okazję to byłoby 1-0. Nie ma strzałów za 3 punkty.

1

Może wiedzieli ile wydadzą na nowych zawodników i na Rafę już zabrakło. Może po prostu uznali, że nie jest tyle wart.

0

Przecież Cou od 60 minuty nie ma siły, żeby biegać.

1

Używanie varu jest dla Szymonka uwłaczajace. On ma instynkt.

1

Probierz się nie nadaje właśnie przez swój charakter. On zawsze widzi problem we wszystkich wokół, a nie w swoich błędach. Zawsze winny jest sędzia, terminarz albo system rozgrywek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?