mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To po co pytasz?
2
Tak, a świstak siedzi i zawija...
2
I teoria o ucieczce CR przed varem padła:)
1
Nie rozumiem jak można napisać, że grał przeciwko "drużyną".
0
Weź pod uwagę, że dla wielu czołowych piłkarzy to Real a nie Barca jest klubem docelowym. Może się nam, kibicom Barcelony to nie podobać, ale tak jest.
0
Co to ma do rzeczy?
Kluby muszą się dogadać i tyle. Piłkarz ma ważny kontrakt i nieistotne czy podpisał go tydzień czy rok temu.
0
To zagrajmy też 5 sierpnia. Nie, czekaj wtedy Barca ma tourne po Ameryce.
1
Widziałeś zdjęcia z tej jaskini? Gdzie oni mieliby się tam zmieścić z takim sztywnym klocem?
0
Siłą mieli go przyciągnąć? Nie chciał grać w Lechu, to nie będzie.
0
Kiedy tacy jak Ty skumają, że Inter po prostu nie chciał Rafy a nie nie było ich stać.
0
Wymieniasz nike, adidas i chcesz zaimponować dziewczynie?
0
Racja. Tylko sprawdź w słowniku czym różni się adopcja od adaptacji :)
6
No co, funt szterling.
0
Akurat w naszej tv siedzi tylko jeden ekspert od sędziowania i on twierdzi, że by dał karnego.
0
No właśnie nie miał prawa. Faul albo jest albo go nie ma. Bez varu mógł nie zauważyć, ale właśnie po to stworzyli możliwość weryfikacji żeby uniknąć takich błędów.
0
Napisałem, że wymaga a nie wymagał. W Barcelonie już Go parę lat nie ma.
0
No popatrz, a amator Guardiola wymaga atakowania nawet przy 4-0.
0
Co im da mistrzostwo Wielkopolski?
0
Strzelili szybko gola, to normalne, że się cofnęli i kontrują.
6
Zaraz Ci ktoś zmieni opis zdjęcia na "Miesięcznica Smoleńska" i będzie ten sam efekt. Jakiś dzieciak zrobił sobie jaja i przeżywasz niepotrzebnie. Nie sądzę, żeby na oficjalnych stronach KODu, czy kogokolwiek z opozycji była taka informacja.
0
Żeby Juventus coś zarobił na akcjach to raczej musi je sprzedać.
8
Jak byś odjął bramki CR (wyjął Go ze składu) to chyba nie graliby w 10? Ktoś za niego by grał i coś by raczej strzelał.
0
Z jego wykończeniem akcji może po prostu stać w linii z obrońcami i dokładać głowę/stopę. Tak grać może jeszcze spokojnie 4-5 lat.
Tak jak Pedeudo napisał, CR drastycznie zmienił swój styl gry (chyba nawet wcześniej niż 2 lata temu).
0
Fajnie, że odgrzewasz temat, który był tu wałkowany ponad tydzień temu na 100 różnych sposobów.
2
Nie wiem czy jest gdzieś stosowane takie rozwiązanie, żeby dawać SP bez grania meczu. Przecież te mecze są grany też dla kibiców, a nie kolejnej puszki w gablocie. Akurat Barca nie chce grać dwóch meczów, bo nie ma terminów z uwagi na nasze mecze presezonu.
0
Jakby wykorzystali okazję to byłoby 1-0. Nie ma strzałów za 3 punkty.
1
Może wiedzieli ile wydadzą na nowych zawodników i na Rafę już zabrakło. Może po prostu uznali, że nie jest tyle wart.
0
Przecież Cou od 60 minuty nie ma siły, żeby biegać.
1
Używanie varu jest dla Szymonka uwłaczajace. On ma instynkt.
1
Probierz się nie nadaje właśnie przez swój charakter. On zawsze widzi problem we wszystkich wokół, a nie w swoich błędach. Zawsze winny jest sędzia, terminarz albo system rozgrywek.