mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten okres ochronny został zlikwidowany, chyba w 2012 roku. Było to efektem m.in. protestów hiszpańskich piłkarzy.
2
Gdzie masz napisane, że to kwota brutto? Tutaj Douglas dostawał 1,5 mln netto. Jak są podawane wysokości kontraktów to na ogół chodzi o kwoty netto.
0
To chyba jest pachołek a nie kołek...
2
Większość ludzi, którzy je noszą nie wie co znaczy PW, a o Powstaniu tylko słyszeli, że było w Warszawie. To nie bluzy są problemem.
2
On to powtarza bo większość ludzi zamiast coś sprawdzić, opiera swoje postrzeganie świata na zasłyszanych stereotypach.
0
Sprawdź gdzie urodzili się zawodnicy, którzy wygrali Młodzieżową Ligę Mistrzów dla Chelsea. Jak Ci się nie chce to od razu podpowiem - 10 z pierwszej 11 pochodzi z Londynu i okolic.
2
W meczu z Portugalią nie zabrakło determinacji tylko trenera z jajami, który nie chciał bronić wyniku od 5 minuty.
0
Gdzie ja to napisałem? Wykupił eleven, które może wycofać z nc+.
0
Tak, kupił za 38mln euro.
22
Atmosfera w meczu była słaba to trochę podgrzał.
2
Chlopie, idź do lasu i porównaj smak tych malin z tymi ze sklepu. Więcej nie kupisz.
1
To wszystko pod warunkiem, że Solorz nie wycofa Eleven z nc+.
20
Chyba składy a nie kluby...
3
Pierwotny termin SPH to 5 i 12 sierpnia. Sevilla będzie grała w LE 2 sierpnia, więc 3 dni do 5 to w sam raz. Problemem od początku jest mecz towarzyski Barcelony, który będzie właśnie 5 sierpnia.
Ps
Mecze w LE to oficjalne terminy uefa, teoretycznie mogli ustalić mecz sph na 5 i nic byśmy nie mieli do gadania.
1
Przecież on nie mówi o szansach tylko o braku możliwości obejrzenia meczu na swoim stadionie. Trochę racji ma, bo gdyby Barca nie miała w planach tourne w Stanach to o terminy dla 2 meczów byłoby łatwiej.
21
Naprawdę nie widzisz różnicy w ich stylu gry?
0
Weszły w mundurach milicji, więc je puścili.
0
Tak samo by nie było goli gdyby nie kilka zagrań wcześniej.
0
Dembele nie przepracuje całego okresu przygotowawczego.
4
Po tych wuwuzelach miałem dość oglądania meczów.
0
Jedyny komin płacowy to kontrakt Leo. Chyba do końca nie rozumiesz tego pojęcia.
5
Wierzysz w Sampera a uważasz, że miałby gorsze statystki od Gomesa?
3
Stwierdzenie "typek" jest raczej określeniem negatywnym i pogardliwym w stosunku do określanej nim osoby.
Słowo żywcem wzięte z ławki pod blokiem.
Nie każda "nowomowa" może być bezmyślnie stosowana.
10
Kiedy się tak wydawało? Jak miał 13 lat?
1
Przede wszystkim żenadą jest bazgranie jakichś napisów na Fladze. Za to powinny być porządne mandaty.
1
Nawałka dogadał się z Bońkiem, że to będzie rezygnacja a nie zwolnienie, żeby lepiej wyglądało. Boniek nie miał w planach przedłużenia z Nim kontraktu.
1
Awans jest za wygranie dywizji, a tam są jeszcze inne grupy:
Grupa 1: Niemcy, Francja, Holandia
Grupa 2: Belgia, Szwajcaria, Islandia
Grupa 4: Hiszpania, Anglia, Chorwacja
Daje nam 0,1% szans.
1
Z nimi gramy w Lidze Narodów. Co to ma wspólnego z Euro?
3
Nie ma to jak nie wiedzieć nic o kapitanie drużyny, która zdobyła srebro na Igrzyskach Olimpijskich.
Nie zmienia to faktu, że na selekcjonera się raczej nie nadaje.
1
To może też niech od razu wyciągną teczki Piotrowicza...