mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fryzura powiadasz... :)
1
Chyba nie zrozumiałeś przesłania tego klasyka. Pomyśl kto i w jakiej sytuacji powiedział te słowa.
3
Sam pomierzyłeś te 99% czy wyszło Ci z jakiegoś tajnego algorytmu?
3
Wczoraj były 2 spalone, więc nie jest jakoś źle.
0
W tej słabej lidze nie widzę dla nich konkurencji. Nikt nie jest w stanie regularnie punktować, a Legia to wykorzystuje.
0
W ostatnich tygodniach? Przecież w takiej np. Ceucie to norma od kilku lat.
5
Chyba nie wierzysz, że to działa?
0
Goal i lateral to nazwy trybun. Zerknij sobie na grafikę stadionu i wiesz wszystko.
0
To że Legia ma 4x większy budżet to tylko teoria. Kasa idzie też na inne sekcje (judo, boks, kosz, siatkówka). Do tego porównaj koszty wynajmu stadionu od miasta (Legia ponad 9 mln rocznie, Lech poniżej 1 mln).
41
Skoro piszesz "oboje", to jakaś różnica musi być - jedno z nich musi być kobietą...
0
Przetarg potrwa ze 2 lata, a później się go unieważnieni. Wojska specjalne miały dostać śmigłowce bez przetargu, do tej pory ich nie ma. Tutaj masz obietnicę swojego boga:
http://www.defence24.pl/466922,black-hawki-leca-do-wojsk-specjalnych-macierewicz-pierwsze-dostawy-w-tym-roku
0
Gdzie jest 20mld, które były przeznaczone na śmigłowce? Gdzie są obiecane przez Antoniego Blachkawki (5 miało być u nas przed końcem 2016r).
Kasa poszła na rozdmuchany socjal, a śmigłowców jeszcze długo nie będzie.
1
W Realu nie zagra Carvajal.
1
Carvajal nie zagra tylko w jednym meczu. Wliczyli mu chyba do kary mecz z BVB.
0
Ci co grają w okręgówce nie mają nic wspólnego z Barceloną. Escola ma umowę z Barcą tylko na dzieciaki do 12 roku życia.
1
Chyba u św. Piotra...
1
Skąd wiesz jak uderza wolne ojciec CR7?
Jeżeli zaś chodzi Ci o syna Cristiano, to jemu chyba jeszcze nie dopisali 7 do nazwiska :)
1
Co to ma do pieniędzy płaconych przez UEFA za awans i wyniki?
3
Serio myślisz, że byliśmy o klasę słabsi od Juve przez stratę sił w CdR?
2
Np. granie dwumeczu w 1/16 z taką np. Murcią.
Powinien być 1 mecz na boisku niżej notowanej drużyny.
PS
Kolega wyżej pisał o chorym systemie rozgrywek, a nie o samym pucharze.
1
Zanim Ney odejdzie z PSG to Pepa już nie będzie w City. Jeżeli nie zmienił swojego podejścia do zawodu to po maksymalnie 4 sezonach zmieni klub.
21
W Niecieczy mieszka 750 osób, więc frekwencja na poziomie 3 tyś. to raczej nie wstyd. To coś jak niemieckie Hoffenheim, gdzie mieszka 3,5 tyś ludzi, a na meczach jest 25 tyś.
2
Najpierw zrobili to w sezonie 11/12.
1
Tego typu strony są zawsze "antyrządowe". Bez znaczenia kto w danym momencie jest u władzy.
0
Już się wyleczyła, ale odstawała formą od reszty.
0
Jest zgłoszony do LM?
0
Może, jak kiedyś taki klub powstanie.
1
Może miał Glocka 42 .380.
Przetłumaczyli na żywca i tak wyszło...
4
Pewnie Perez posmarował :)
30
"Hiszpania postara się uniknąć Messiego i Neymara".
Jaki wpływ na wynik losowanie mają Hiszpanie, że postarają się uniknąć Argentyny i Brazylii?