mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie chciałem być zbyt surowy dla kolejnego "nowego Messiego" :)
13
Ambicja i zaangażowanie to jedno. Drugie to brak umiejętności przyjęcia piłki, brak umiejętności jej prowadzenia w biegu i brak umiejętności celnego podania. Puszczenie sobie piłki i obieganie rywala uda się raz, może dwa razy w meczu, a i tak później boisko okazuje się "za krótkie". On nadaje się tylko na grę z kontry i to w sytuacji 4 na 1, gdzie nie da się nic zepsuć.
2
Ten mecz o wszystko w LE Bilbao gra za tydzień, a kolejna runda Pucharu Króla jest w styczniu, więc raczej im to za bardzo nie przeszkadzało.
0
Jak Deulofeu strzeli w 3 lata 47 goli i zaliczy ponad 30 asyst to może nie będą się różnili...
0
Real tylko podbijał cenę...
1
Ty naprawdę nie widzisz, że chęć reformy sądownictwa (która oczywiście jest potrzebna) jest tylko przykrywką do podporządkowania sądów politykom?
Wyobraź sobie sytuację, że masz firmę i sądzisz się ze skarbem państwa o powiedzmy 100mln. Myślisz, że sędzia, którego przełożonym będzie minister bez wahania zasądzi na twoją korzyść? Szczególnie jeżeli będzie to minister, który już pokazał, że np. prokuratora, który nie prowadzi sprawy po jego myśli potrafi przenieść z Warszawy do jakiejś prokuratury na prowincji.
0
Pan Sumliński nie jest wyrocznią jeżeli chodzi o najnowszą historię Polski. Otwarcie opowiada się pod jednej stronie (jego prawo oczywiście). Wszystkie niejasne i niejednoznaczne fakty interpretuje tak, żeby pasowały do tezy, którą założył. Jeżeli łykasz bezkrytycznie wszystko to co pisze i uznajesz to za prawdę objawioną to gratuluję umiejętności samodzielnego myślenia.
0
W tym sezonie na trybunach nie ma Qatar Airways :)
0
Na tej stronie kiedyś znalazłem informację, że Górnik Łęczna jest poważnie zainteresowany Messim, więc wiesz... :)
0
United mają w zasadzie pewny awans, pytanie jakim składem wyjdą...
2
W pucharowej grali z Napoli, Bayernem, Atletico i Juve. Skąd Ty wziąłeś Szachtar i Malmo?
2
Przez cały sezon najlepiej zarabiający deblista uzbierał tyle co singlista za wygranie 1 turnieju(i to nie najwyższej rangi) :)
0
O ligę to raczej nie ma się co martwić, ostatni raz Barca przegrała mecz w sezonie 13/14 :)
Od czasu likwidacji Ciudad Real (2011) do teraz przegrali łącznie chyba 3 mecze (po 1 w sezonie).
0
Ajax - Legia 0:2
2
Gdybyś obejrzał materiał TVP to byś usłyszał, że bogaci się szary Kowalski, co ma tyle wspólnego z prawdą jak teza o płaskiej ziemi.
5
No tak. W Hiszpanii wszystkie gole to cudowne akcje albo strzały z dystansu w samo okienko. Tutaj nigdy obrońcy i bramkarze nie robią błędów...
3
Messi ma mniej goli niż zawodnik z Ekstraklasy :)
0
Ten granatowy taki trochę niebieski, ale pomysł super.
0
Kto w Polsce dostał wcześniej wo za race?
0
Fake, do tego z 2012 roku...
0
Porównanie trochę z d..., bo BBC od dawna nie istnieje.
4
Zbyt późno? Niepotrzebnie, a nie zbyt późno.
0
To był jego trzeci mecz.
1
Kiedy Ramos grał w obronie najlepiej na świecie? Jego oceny są zawyżone przez strzelone gole.
Pique? Dzisiaj poza grą głową fatalny występ.
0
Mamy problem ze środkowymi obrońcami a Ty chcesz grać 3. Kto? Samu, Alba, i Semedo? Do takiego grania jest potrzebnych 3 ŚO żeby to miało sens.
0
Później taki oglądacz skoków będzie oceniał piłkarzy po meczu widzianym jednym okiem.
0
Co jeśli za 20 lat władza uzna, że dzisiejsze służby to gang? Facet pracował w drogówce...
Mam wrażenie, że dla ciebie milicja i SB to jedno i to samo.
Od pałowania ludzi to było ZOMO, nikt drogówki czy kryminalnych nie wysyłał do pacyfikacji strajków.
0
Tutaj masz dużo informacji
http://barcalena.pl/pl/
0
"Lublin" miał więcej finezji.
2
Ta grupa marginesu to m.in. mój sąsiad, który pracował 1,5 roku w milicji i 21 lat w policji. Chore jest wrzucanie wszystkich do jednego wora.