mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pogoń ma nowego trenera. Może zadziałać "efekt nowej miotły" jak to cz eto się dzieje w naszych klubach...
0
Pochodne to chyba w szkole średniej są...
0
Moim zdaniem teraz była ostatnia podwyżka dla Leo. W 2020, gdy będzie pora na nowy kontrakt będzie miał 33 lata i raczej już nikt nie da Mu więcej niż teraz zarabia, a nie sądzę, że np. Chiny to kierunek, który Leo by interesował.
0
Mieli wtedy transmisje z meczów?
0
Spokojnie, Meksyk też zagra rezerwami.
1
Tu nie widać stosunku faszystów do reszty. Jest tylko porównanie ich ilości :)
8
Naprawdę sądzisz, że ci w maskach i kominiarkach byli tam z pobudek patriotycznych?
0
W swojej wypowiedzi widziałeś problem w meczu z Leganes...
0
Hiszpania gra we wtorek, Barca w sobotę - typowy układ meczów, do tego 1 towarzyski. Czego się tu obawiać?
0
Jednak stroje Barcy to głównie paski.
1
Dawno nie czytałem czegoś z taką masą niedomówień i błędów merytorycznych. Tekst o di Stefano słabo grającym dla Barcelony bije wszystko.
3
Ty sam nazywasz ludzi o innych poglądach "lewakami", więc czego oczekujesz? Wiesz chociaż co znaczy to określenie?
0
Pewnie tak. Polska myśl szkoleniowa.
0
Bielik mówił to o kadrze Dorny.
0
To jego czwarty mecz, trzecie zgrupowanie. Pamiętaj, że wielu graczy mu odpadło ze względu na wiek.
0
Swój potencjał pokazali na ostatnim Euro.
0
Sprawdź ile meczów opuścił przez ostatnie 5 lat...
6
Za pięć lat On będzie miał 30-tkę na karku. Przy jego trybie życia i historii innych brazylijskich "cracków" będzie wtedy wrakiem piłkarza.
2
Jeżeli nie jest prawdziwy to już nie cytat :)
0
Wtedy nie było autobusów...
0
Na Abrahama bardzo liczą w Chelsea, więc raczej go nie puszczą.
0
To, że Ty się drukujesz to jedno, ale co z kontraktem Leo?
4
Przecież przeprosił :)
10
Ci co się cieszyli "mają małą mentalność" :)
0
Taka japońska tradycja.
3
Poczytaj trochę o Icardim i jego pobycie w Barcelonie.
0
To był jego drugi medz w lidze. Debiutował z Bayerem Leverkusen.
0
Długo to wszystko liczyłeś?
0
Mecze Realu i Villarealu mają się nie odbyć? Nie ma siły, żeby nic się tu nie zmieniło.
1
https://www.biblionetka.pl/bookSerie.aspx?id=12137