0

@karci0 jakby się przyjrzeć to faktycznie, u tych większych to się tak nie rzuca w oczy

1

@clyde byłoby ciasno i jedna wielka kopanina

0

@Herato tylko, że one grają z czołówką Europy, na turnieju jest 16 drużyn, a nie jak u facetów 24

0

@Foton Bąkiewicz przeniesienie swoje bojówki

0

@Kazragore trzeci od końca robił dokładnie tak samo

1

@Adran360 typ ewidentnie usztywnił rękę żeby zatrzymać pikę, naturalnie to on ma tą rękę chwilę przed kontaktem

1

@michal26 ten gem powinien się skończyć do zera dla niej, zawaliła po całości

0

@Encore tylko teraz ona ten ryk przedłuża praktycznie aż do zagrania rywalki

1

@PatrychoO kopia dzisiejszego gola Piny

0

@Eklerek Sam pisałeś, że miał być spacerek Sinnera i męczarnie Igi...

0

@Benz Niemcy jedynie mogą podawać ilu nie wpuścili, bo o tych cofniętych to nasza SG ma swoje dane i niemieckie nic tu nie wnoszą.

1

@Vegeta88 nie pytam czy był pierwszy czy piąty, a gdzie był jego ROG w 2023. To on świeci mordą w mediach i antagonizuje ludzi.

0

@michal26 ale readmisja nie dotyczy obywateli danego kraju, a innych które tam napłynęły,
Jak chcesz odesłać Kolumbijczyka do Kolumbii to mamy deportację.
Oni cbyba nie byli tak głupi żeby np. ściągać Pakistanczynów z Bangladeszu?
To że nie mamy umowy o redamisji z USA to nic dziwnego, ciężko żeby np. Meksykanie nielegalnie będący w USA chcieli się przedostać do nas.
W tym programie chyba faktycznie ktoś pomylił pojęcia.

71

@PatrychoO Gdzie były patrole Bąkiewicza w 2023, gdy poziom migracji na zachodniej granicy był zbliżony? Wtedy "patrioci" nie czuli się w obowiązku bronić granic, bo liczyli kasę z dotacji od rządu PiSu, więc na inne rzeczy czasu nie było. Bąkiewicz swoją osobą z automatu dyskredytuje takie działania.

0

@michal26 z jakimi krajami nie mamy umowy o redamisję, z których sprowadzali tych migrantów? Przecież to by oznaczało, że oni sprowadzali ludzi już mających status imigranta w tamtym kraju.
Mam wrażenie, że pomyliłeś to z deportacją.

2

@Encore Chłopak ma coś więcej do zaoferowania niż sam serwis, w przeciwieństwie do HH.

0

@BorzyKrzys Max jest mocny, tylko auto ma jakie ma.

0

@pluszek jeden z niewielu+ k0

0

@Prorokk ten jego doping to taki jak Sinnera, tylko kary inne

0

@Deathwing112 no to wyjaśniłeś...

0

@PeteR10 on w poprzednim sezonie grał głównie na lewej stronie

0

@Deathwing112 Oboje?

0

Atletico za 45 baniek wzięło Baenę, to też była dobra opcja na lewą stronę.

0

@Jonyx do kariery Neymara to on nigdy nawet się nie zbliży

2

Niezłych "ekspertów" od tenisa ma Polsat. Właśnie się dowiedziałem, że piłka grana po krosie leci klika sekund dłużej niż po prostej...

0

@Roobo rozumiem, że jak ten sam Gortat brał kasę od PiSu to już było ok?

3

@Gibbon_FCB jego elektorat to kręci, on dobrze wie do jakich ludzi chce tracić, w myśl wyznawanej przez nich zasady "przekaz musi być prosty, bo inaczej nasz elektorat nie zrozumie"

0

@clyde od miesiąca ropa nie spadła poniżej 65$, skąd te dane?

2

@Starrk chłopak ma w głowie jeden slogan, którego nie rozumie, ale ma nadzieję, że kiedyś trafi

0

@Stinger_ to nie ja, to teza Autora wątku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?