mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karci0 jakby się przyjrzeć to faktycznie, u tych większych to się tak nie rzuca w oczy
1
@clyde byłoby ciasno i jedna wielka kopanina
0
@Herato tylko, że one grają z czołówką Europy, na turnieju jest 16 drużyn, a nie jak u facetów 24
0
@Foton Bąkiewicz przeniesienie swoje bojówki
0
@Kazragore trzeci od końca robił dokładnie tak samo
1
@Adran360 typ ewidentnie usztywnił rękę żeby zatrzymać pikę, naturalnie to on ma tą rękę chwilę przed kontaktem
1
@michal26 ten gem powinien się skończyć do zera dla niej, zawaliła po całości
0
@Encore tylko teraz ona ten ryk przedłuża praktycznie aż do zagrania rywalki
1
@PatrychoO kopia dzisiejszego gola Piny
0
@Eklerek Sam pisałeś, że miał być spacerek Sinnera i męczarnie Igi...
0
@Benz Niemcy jedynie mogą podawać ilu nie wpuścili, bo o tych cofniętych to nasza SG ma swoje dane i niemieckie nic tu nie wnoszą.
1
@Vegeta88 nie pytam czy był pierwszy czy piąty, a gdzie był jego ROG w 2023. To on świeci mordą w mediach i antagonizuje ludzi.
0
@michal26 ale readmisja nie dotyczy obywateli danego kraju, a innych które tam napłynęły,
Jak chcesz odesłać Kolumbijczyka do Kolumbii to mamy deportację.
Oni cbyba nie byli tak głupi żeby np. ściągać Pakistanczynów z Bangladeszu?
To że nie mamy umowy o redamisji z USA to nic dziwnego, ciężko żeby np. Meksykanie nielegalnie będący w USA chcieli się przedostać do nas.
W tym programie chyba faktycznie ktoś pomylił pojęcia.
71
@PatrychoO Gdzie były patrole Bąkiewicza w 2023, gdy poziom migracji na zachodniej granicy był zbliżony? Wtedy "patrioci" nie czuli się w obowiązku bronić granic, bo liczyli kasę z dotacji od rządu PiSu, więc na inne rzeczy czasu nie było. Bąkiewicz swoją osobą z automatu dyskredytuje takie działania.
0
@michal26 z jakimi krajami nie mamy umowy o redamisję, z których sprowadzali tych migrantów? Przecież to by oznaczało, że oni sprowadzali ludzi już mających status imigranta w tamtym kraju.
Mam wrażenie, że pomyliłeś to z deportacją.
2
@Encore Chłopak ma coś więcej do zaoferowania niż sam serwis, w przeciwieństwie do HH.
0
@BorzyKrzys Max jest mocny, tylko auto ma jakie ma.
0
@pluszek jeden z niewielu+ k0
0
@Prorokk ten jego doping to taki jak Sinnera, tylko kary inne
0
@Deathwing112 no to wyjaśniłeś...
0
@PeteR10 on w poprzednim sezonie grał głównie na lewej stronie
0
@Deathwing112 Oboje?
0
Atletico za 45 baniek wzięło Baenę, to też była dobra opcja na lewą stronę.
0
@Jonyx do kariery Neymara to on nigdy nawet się nie zbliży
2
Niezłych "ekspertów" od tenisa ma Polsat. Właśnie się dowiedziałem, że piłka grana po krosie leci klika sekund dłużej niż po prostej...
0
@Roobo rozumiem, że jak ten sam Gortat brał kasę od PiSu to już było ok?
3
@Gibbon_FCB jego elektorat to kręci, on dobrze wie do jakich ludzi chce tracić, w myśl wyznawanej przez nich zasady "przekaz musi być prosty, bo inaczej nasz elektorat nie zrozumie"
0
@clyde od miesiąca ropa nie spadła poniżej 65$, skąd te dane?
2
@Starrk chłopak ma w głowie jeden slogan, którego nie rozumie, ale ma nadzieję, że kiedyś trafi
0
@Stinger_ to nie ja, to teza Autora wątku