mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 no i nadal nie wiem czym rzucała
1
@FcPortoFan1999 A czym ona niby rzucała?
0
W tych jej rzutach w ogóle nie ma dynamiki
0
@NeroTFP1 w drugim rzucie to akurat wypuściła go zbyt pionowo
0
@BartqRKO skąd dodi ma to wiedzieć?
1
@Stinger_ JPII.
1
W finale piłkarek gra córka Denisa Rodmana, Trinity.
0
@Encore przecież mógł sam przyjąć, rozegrać i zaatakować...
0
@FcPortoFan1999 nie już, igrzyska to polityczna impreza co najmniej od igrzysk w Berlinie, czyli w zasadzie od zawsze
0
@Pedri16Future z tych 10 to pewnie połowa w zmiennych, które będą nie do osiągnięcia
0
@FanBarcy22 Fornalowi to niestety Brizard wszedł do głowy i go zgasił.
1
@PeteR10 chyba żadna drużyna nie wzięła na ten turniej dwóch libero
1
@MarFan Gdzie on użył czasu przeszłego? Z treści jasno wynika, że mowa o obecnej reprezentacji.
0
@Hosh odwiń sobie mecz z Bodoe...
0
@FanBarcy22 dzisiaj to on chyba na zastrzykach grał, praktycznie używał tylko jednej ręki
0
@Salchent Leon prawie nie dostaje piłek do ataku
0
@A4ron W Zawierciu
1
@lukaszbrk od nas wyszedł to może ogarnie
5
@kuz albo się ocknął i zasnął, u nich to możliwe
1
@MartinRNB9 ale jak zgodził się na odroczenie większości pensji bo Klub był w cz.. dupie to było ok
1
@J4no pomimo wszystko trochę brakuje Mu do Shojiego, Grebennikowa czy Thalesa
1
@Bunk420 a tak naprawdę to na tej pozycji nigdy nie mieliśmy zawodnika z topu w porównaniu do innych czołowych reprezentacji, aczkolwiek Igła dawał radę
0
@FcPortoFan1999 inna pisowsnia
2
@Hummer to już bardziej filmowa kaskaderka niż sztuki walki, ale ogląda się fajnie
1
@arasz1819 tutaj bardziej działa niemal pewność śmierci w razie wypadku, pomimo większej ilości ofiar w samochodach, strach przed jazdą jest mniejszy
0
@FcPortoFan1999 Jest też jego brat Filip.
1
@FcPortoFan1999 to już wiem, że nie sensu z tobą konwersować... Nawet o polskich ligach piłkarskich, które komentujesz na bazie flashscore
0
@jacobFCB to jest oficjalna konkurencja, czy tzw. pokazowa?
3
@NeroTFP1 Może jednak warto zrobić te igrzyska w Polsce... :)
1
@FcPortoFan1999 fakt, fajne jest odbieranie dzieci, które przejawiają jakiś talent, rodzicom, którzy potem nie wiedzą co się z nimi dzieje i trenowanie gorzej niż zwierząt w cyrkach