mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys No tak to się kręci w związkach, w których w większości we władzach siedzą od lat ci sami ludzie. Ciśniesz po Nitrasie i Piesiewiczu, ale czas na porządki dające jakiekolwiek zmiany mogące oddziaływać na obecne igrzyska był wcześniej.
Dlaczego poprzedni minister nic nie robił (poza rozdzielaniem państwowej kasy między kolegów)? Dlaczego poprzedni prezes pkol, profesor honoris causa uczelni Collegium Humanum nie reagował? Widocznie im pasowało to jak było.
0
@BorzyKrzys Jak Bortniczuk odda te kilkanaście milionów danych swoim kolegom, które rozdysponował ze środków ministerstwa to może i ten "cwaniak" Nitras będzie mógł więcej zdziałać.
0
@kanver_ nie było, będzie gol
2
@fart już myślałem, że to przekombinują
0
@Majowy_ przede wszystkim problem polega na tym, że każdy młody, który dwa razy prosto kopnie piłkę już pcha się na zachód,
Wokół takich dzieciaków krążą menago jak takie sępy. Roztaczają wizję kariery, kasują premię za transfer i tak w kółko.
1
@Kgorecki2500 mam dokładnie odwrotne odczucia, do tego Adidas nie zażyczył sobie 3,5mln za ubranie reprezentacji, uznali, że dla nich to reklama i jeszcze za to zapłacili
0
@ShawnC albo chcemy się wycofać z transferu Okno bo brakuje kasy na Nico
0
@Pnog37 nie pomylił, bo twierdził, że z Węgrami jest walka o brąz, chyba, że Węgierki też z kimś pomylił
0
@RafiVeB Może Tokyo mu puścili z odtworzenia.
1
@mmaciass Podobno się tam okopują. Jeżeli prawdą jest, że jest już tam ponad 10 tys. ukraińskich żołnierzy to ruscy muszą ściągnąć wojsko w innych odcinków frontu. Pewnie głównie o to w tej akcji chodzi.
2
@zodiak_10 Nie mógł skłamać skoro nigdy tego nie powiedział.
0
@MesQueUnClub_87 bo garda w boksie olimpijskim jest źle widziana i to strata czasu, tutaj punktuje się ofensywę i aktywność, nie da się wygrac trzema ciosami z obrony
0
@BorzyKrzys bidulek, bez pieniędzy ze spółek SP został mu malutki laptop, nawet telewizora nie ma
1
@vangoor kiedyś był Messi i odpowiedzi były zbędne
0
@michal26 ja dla odmiany z komentarzem Drzyzgi i Swędrowskiego
I odruchów reakcje jakby to było na żywo
0
@Culer9002 zaraz rusza
2
@Kgorecki2500 ojoj, a przecież sytuacja była opanowana
4
@NeroTFP1 Prawdziwy kapitan...
0
@FCB24 po pierwszym nasz dostanie kartkę
0
@tbas gdzie ja porównałem piłkarzy Maroka do naszych? Portugalia na każdej pozycji miła zawodnika o klasę lepszego, a to nie wystarczyło. Nasi piłkarze mają jedynie ego ma poziomie top, reszta aspektów nie dojeżdża.
0
@Nazio_87 ten hiszpański luz po dosłownym przetłumaczeniu też brzmi jak polska wieś
0
@BorzyKrzys jemu chyba chodzi o "italiańcow"
0
@tbas gdyby tak było to takie Maroko nigdy nie wygrałoby z Portugalią bo umiejętności są nieporównywalne, nasi kopacze mają to do tego, że przed meczem zawsze jest "będziemy walczyć o każdy metr boiska", a w meczu nie widać tego nawet przez 5 minut
2
Coś pięknego - "postanowiliśmy, że nie przegramy tego meczu...".
2
@tbas ch..., nie prawo kibica, kibicować masz do końca, po meczu można narzekać, szczególnie w przypadku siatkarzy, którzy głów nie spuszczają jak kopacze
0
@MesQueUnClub96 nie kiedy potrzebujesz przerwy
0
@zadafcb oni powinni teraz siedzieć cicho, nic im nie może pomóc, a takie wystąpienia mogą tylko zaszkodzić
0
@Zoker Chłop pobiegł 100m w 9.83, do tego ma brąz w sztafecie, więc jeszcze trzech się znalazło. Każdy sportowiec na takim poziomie wykonuje tytaniczną pracę. Poczytaj sobie wywiady z Gortatem jak zobaczył treningi w zawodników NBA, on na początku nie był w stanie wytrzymać 30% zajęć.
0
@Zoker
Tak samo było gadane, że Chińczycy nie będą na poziomie Amerykanów czy Australijczyków w pływaniu, bo nie mają predyspozycji.
Jakoś od igrzysk w Pekinie genetyka przestała mieć znaczenie...
Taki Su Bingtian to pewnie jakiś przeszczep genetyczny przeszedł.
0
@Zoker w biegach płaskich niech też na każde zawody rzucają na bieżnię losowo kamienie bo nuda i cały czas to samo,
zaraz chińczycy sobie wyprodukują zawodników i będą tłuc medale na potęgę...