mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Holandia jest niesamowita. Malutki kraj a już 13 medali, w Tokyo było 36.
1
@cules100pro co ma do tego tebas? Girona to satelita arabów z City, ma ogrywać zawodników i zarabiać pieniądze.
1
@Lidwinho nie salutuje się do samej głowy, musi być czapka z insygniami państwa, godło lub flaga; poza tym cywile nie salutują
0
@RosjaninBut "baza się właśnie rozbudowuje", co z serwisem, sieciocentrycznością, osłoną p-lot tej bazy? Holendrzy 10 lat przygotowywali infrastrukturę pod te samoloty i dopiero je kupili, u nas one nie będą mogły wykorzystać nawet połowy swoich możliwości.
Typowy zakup na potrzeby bieżącej polityki, żeby odtrąbić sukces.
0
@Odcinkowy tak jak Szpakowski widział walkę naszych wioślarzy z Brytyjczykami, którzy byli pół łodzi z tyłu
0
@tbas przecież w boksie olimpijskim garda prawie nie istnieje, tam liczy się aktywność i to głównie punktują, jak trzymasz gardę to się bronisz i tracisz czas
0
@Majowy_ tym tokiem myślenia to na igrzyska w ten sposób pojechało z 90% sportowców
0
@RosjaninBut ciekawe gdzie oni będą je trzymać, chyba w niemieckich bazach bo u nas kompletnie nie ma dla nich infrastruktury
0
@Dieselzor Novak w czapce Barcy?
3
@MesQueUnClub96 co z tego że wysoki skoro nie umie wyskoczyć z właściwym timingiem
1
@budel17 bo są, mają zakaz wyjazdowy to wynajęli domki przy stadionie
0
@AFA ta sama federacja, która nie miała kasy na zrobienie zgrupowania i Messi musiał je opłacić
0
@TankerHunter tutaj na punkty raczej nikt nie liczył
1
@marcjanna odczytanie kartki od prezesa tvp, który jak żaden inny wcześniej był nominatem politycznym do robienia propagandy to mało? Jaki wpływ na wyniki skoczków miało to kto je akurat transmituje?
1
@barcelonaLM za rok mało kto będzie pamiętał, że grali razem; gdyby chociaż jakiś medal zdobyli to może, ale nie po rozegraniu dwóch czy trzech meczów
4
@NeroTFP1 Przemysław nie taki apolityczny jak się wielu wydaje.
0
@FcPortoFan1999 Wtedy on mówił o możliwym rocznym urlopie a nie o zakończeniu kariery. Czyli bardziej zrobił to co Pep a nie Klopp.
1
@FcPortoFan1999 Kiedy Papszun ogłosił zakończenie kariery?
0
@MesQueUnClub96 Phelps w wieku 22 lat miał 23 złote medale mś i igrzysk. Francuz póki co ma 7. Bez porównania.
0
@TheNekro94 nie ma to jak porównać dwie różne konkurencje gimnastyczne
1
@Yamal_Williams Dodi pewnie lubi. On ogólnie lubi angielskie słowa.
2
@don'T.R.I.P.e A co im Żydzi w tym zawinili, że zrobili zamieszki pod synagogą?
1
@escarabajo Ale Struski to nie "polski Messi"...
0
@Tomason Był w ogóle przez ostatnie lata czas, że oni nie byli w konflikcie? Przecież taki stan jest od rewolucji islamskiej w Iranie.
0
@Tomason A to pierwszy raz Izrael zabija kogoś na terenie innego kraju? Przecież oni w Damaszku odstrzelili Musawiego (irański generał).
2
@Yamal_Williams z DNA laporty.
2
Swatowska po raz kolejny pokazała siłę nerwów w finalnym pojedynku. Tak samo było z Włoszkami w finale mś, gdzie wygrała 9-3 i wyciągnęła wynik z -2.
1
@MesQueUnClub96 Póki co to Jarecka weszła i wygrała swój pojedynek doprowadzając do remisu.
0
@nabial I zapewne taki Nico i jego agenci siedzą cicho jak ktoś rzuca na lewo i prawo jego nazwiskiem...
1
@bartas97 nie ma wymuszenia przy jeździe na sygnałach dźwiękowych i świetlnych,