19

@Zoker Niby głupie, ale jestem w stanie sobie wyobrazić taką Żukowską wygłaszającą taki tekst.

0

@Safrani Wszyscy wiedzą jak gra, Flick też wie od dawna. Gdyby go nie widział w składzie to transfer byłby dopinany miesiąc temu, za jakiekolwiek pieniądze a nie teraz na szybko bo Laporcie pali się koło d... bo mu biznesy nie wyszły.

0

@Katalończyk 99 pewnie cyrk z łukiem brwiowym zdecydował...
Przecież to jest oczywista i typowa sytuacja (nie tylko w Barcelonie), że zawodnik bliski odejścia z klubu z nie gra w meczu w obawie o kontuzję i wynikające z niej zablokowanie odejścia.

2

@Katalończyk 99 Flick go nie widział bo taki dostał przykaz "z góry".

1

@Sulimo Mnie niedawno zdziwiło jak płynnie mówi po polsku i wydało mi się to "podejrzane", że tak dobrze to opanował. Patrzę a tu miejsce urodzenia: Łódź. :)

0

@Kinginiesta już raz było to pewne i finalnie podpisał nowy kontrakt "przed wejściem do samolotu do Madrytu"

0

@Kinginiesta w momencie jak on zdecydował się na przejście do realu to nie było jeszcze Mbappe i Bellinghama...

0

@krol211 wtedy może być już za późno...

0

@Encore masz przykład Borowskiej, też nieświadomie, też śladowe ilości i nie było żadnej kary

0

@Encore wiadomo też że świadomie nic nie brał, a d... dał jego fizjoterapeuta

0

@Encore nie bez powodu tenisiści w trakcie okresu przygotowawczego są informowani o tym gdzie i kiedy będą mieli kontrolę

0

@adi7adi8 nie będzie kłopotów, już wszystko wiadomo

0

@Sysia11
Odpowiadając na twoje pytanie-stwierdzenie: nie, Sinner nie brał dopingu, uwierzyłaś tylko w clickbitowy tytuł onetu i wyciągnęłaś wnioski bez czytania treści...

0

@Sysia11 przeczytaj artykuł a nie sam tytuł

0

@betonito biorąc pod uwagę, że pewnie z 80% ceny przytula Nike to mała szansa na jakiś sensowny zwrot

0

@barcelonaLM Mieli przebudować system odwodnienia drogi w pół roku?
Przez taki okres nawet projektu nie da się zrobić.

0

@barcelonaLM A to przypadkiem nie znowu od strony S8, czyli drogi krajowej zarządzanej przez GDDKiA? Już rok temu był pojazd po Trzasku, a okazało się, że to gddkia zarządzana przez ludzi pisu nie radzi sobie ze swoją wodą deszczową...

2

@Kidd I zepsułeś dzieciakom zabawę.

0

@tristan87 Przypadek, ona się na nazywa Sykut

0

@tadzik447 to Surkis załatwił euro

0

@snupson oni tam już podawali transfer Messiego do Piasta jako "prawdopodobny"

1

@zadafcb może dlatego że defilady jeszcze nie ma

0

@norbi77 i zamknąć oczy

0

@norbi77 no czy murawa na narodowym jest jak dywan to śmiem wątpić bez jej sprawdzania

0

@partymaker u nas de Jong po skręcaniu kostki 4 miesiące temu jeszcze kuleje

1

@Herato Cristiano to właśnie poszedł na 9 po tym jak stracił większość atutów

0

@juarez to jest polityka, jak UEFA pogrozi palcem że zawiesi polskie kluby to odgórnie idzie przykaz nie ruszania tematu, Drzewiecki chciał zrobić porządek w pzpn i nic nie wskórał

0

@FcPortoFan1999 to Ci się nawet udało

0

@koziar i finalnie stają na podium po odbiór pucharu

0

@Aragorn33 w swoich strukturach są i mogą robić co chcą, wtedy prokuratura zawinęła manatki po jednym mailu z uefy, wg ich statuty PZPN jest częścią UEFA i każda ingerencja z zewnątrz powoduje zawieszenie; chore to jest ale sport to nie mniejsze szambo niż polityka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?