mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@Zoker Niby głupie, ale jestem w stanie sobie wyobrazić taką Żukowską wygłaszającą taki tekst.
0
@Safrani Wszyscy wiedzą jak gra, Flick też wie od dawna. Gdyby go nie widział w składzie to transfer byłby dopinany miesiąc temu, za jakiekolwiek pieniądze a nie teraz na szybko bo Laporcie pali się koło d... bo mu biznesy nie wyszły.
0
@Katalończyk 99 pewnie cyrk z łukiem brwiowym zdecydował...
Przecież to jest oczywista i typowa sytuacja (nie tylko w Barcelonie), że zawodnik bliski odejścia z klubu z nie gra w meczu w obawie o kontuzję i wynikające z niej zablokowanie odejścia.
2
@Katalończyk 99 Flick go nie widział bo taki dostał przykaz "z góry".
1
@Sulimo Mnie niedawno zdziwiło jak płynnie mówi po polsku i wydało mi się to "podejrzane", że tak dobrze to opanował. Patrzę a tu miejsce urodzenia: Łódź. :)
0
@Kinginiesta już raz było to pewne i finalnie podpisał nowy kontrakt "przed wejściem do samolotu do Madrytu"
0
@Kinginiesta w momencie jak on zdecydował się na przejście do realu to nie było jeszcze Mbappe i Bellinghama...
0
@krol211 wtedy może być już za późno...
0
@Encore masz przykład Borowskiej, też nieświadomie, też śladowe ilości i nie było żadnej kary
0
@Encore wiadomo też że świadomie nic nie brał, a d... dał jego fizjoterapeuta
0
@Encore nie bez powodu tenisiści w trakcie okresu przygotowawczego są informowani o tym gdzie i kiedy będą mieli kontrolę
0
@adi7adi8 nie będzie kłopotów, już wszystko wiadomo
0
@Sysia11
Odpowiadając na twoje pytanie-stwierdzenie: nie, Sinner nie brał dopingu, uwierzyłaś tylko w clickbitowy tytuł onetu i wyciągnęłaś wnioski bez czytania treści...
0
@Sysia11 przeczytaj artykuł a nie sam tytuł
0
@betonito biorąc pod uwagę, że pewnie z 80% ceny przytula Nike to mała szansa na jakiś sensowny zwrot
0
@barcelonaLM Mieli przebudować system odwodnienia drogi w pół roku?
Przez taki okres nawet projektu nie da się zrobić.
0
@barcelonaLM A to przypadkiem nie znowu od strony S8, czyli drogi krajowej zarządzanej przez GDDKiA? Już rok temu był pojazd po Trzasku, a okazało się, że to gddkia zarządzana przez ludzi pisu nie radzi sobie ze swoją wodą deszczową...
2
@Kidd I zepsułeś dzieciakom zabawę.
0
@tristan87 Przypadek, ona się na nazywa Sykut
0
@tadzik447 to Surkis załatwił euro
0
@snupson oni tam już podawali transfer Messiego do Piasta jako "prawdopodobny"
1
@zadafcb może dlatego że defilady jeszcze nie ma
0
@norbi77 i zamknąć oczy
0
@norbi77 no czy murawa na narodowym jest jak dywan to śmiem wątpić bez jej sprawdzania
0
@partymaker u nas de Jong po skręcaniu kostki 4 miesiące temu jeszcze kuleje
1
@Herato Cristiano to właśnie poszedł na 9 po tym jak stracił większość atutów
0
@juarez to jest polityka, jak UEFA pogrozi palcem że zawiesi polskie kluby to odgórnie idzie przykaz nie ruszania tematu, Drzewiecki chciał zrobić porządek w pzpn i nic nie wskórał
0
@FcPortoFan1999 to Ci się nawet udało
0
@koziar i finalnie stają na podium po odbiór pucharu
0
@Aragorn33 w swoich strukturach są i mogą robić co chcą, wtedy prokuratura zawinęła manatki po jednym mailu z uefy, wg ich statuty PZPN jest częścią UEFA i każda ingerencja z zewnątrz powoduje zawieszenie; chore to jest ale sport to nie mniejsze szambo niż polityka