1

@Kgorecki2500 pierwszy był kiedyś w Legii

0

@Kamil689 nasi już kiedyś na plaży pokazali swoje możliwości

1

@barcelonaLM Chińczycy już wygrali klasyfikację w 2008

0

@DonCarletto co nie zmienia faktu że on urodził się i wychował w Hiszpanii więc teoria o angielskim bo "jest z pochodzenia Ghanczykiem" nie ma tutaj nic do rzeczy

0

@DonCarletto urodził się i wychowywał w Hiszpanii, więc chyba pochodzenie jego ojca nie tutaj nic do rzeczy

1

@Lisuuu najlepsze jest to że tej konkurencji nie ma jakiegoś specjalnego sprzętu

0

@sevs taki paradoks, jak ze sraczką, i rzadko i często

3

@norbi77 wygląda na osobiszcze


0

@aldewir fakt, to wygląda jakby sobie źle wyrzucił do serwu:)

1

@Objectivo tylko to nadal wygląda jakby Amerykanie podchodzili do meczów mało poważnie, jak przeciskają bo muszą to nie ma co zbierać

6

@Culer9002 zdjęcie surfera nad falą wygrywa

0

@norbi77 ten najnowszy sezon się chyba rozkręci w drugiej części

0

@tristan87 nie od zawsze, wprowadzili limit u23 w 1992, a w 1996 dopuścili trzech starszych

0

@tristan87 nie jednego a 3,
biorąc pod uwagę politykę Fify to nie jest dziwne, nie chcą mieć konkurencyjnego turnieju do swoich imprez

0

@BorzyKrzys nie wiem czy w pamięci...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96 skoro słaba to rozumieni, że Hurkacz na luzie robi tu finał

1

@MesQueUnClub96 Co Serbia mogła? Przecież jak Amerykanie zaczęli bronić to tamci nie wiedzieli co się dzieje.

0

@MesQueUnClub96 carvajal do nikogo nie ruszył z pięściami

0

@pawello10 no jest ale rywalki na a każdym turnieju to podważały

1

@TheNekro94 sędzia pytał obu i obaj chcieli skakać

0

@pawello10 to przeczytaj z nią wywiad i zobacz jak wygląda

0

@MesQueUnClub96 wcześniej przegrała np. z rywalką Julii z półfinału

0

@pawello10 Karolina Michalczuk się z tym raczej nie zgodzi

0

@Colon ona/on jest z Tajwanu

0

@TheNekro94 Z drugiej strony my na pobicie rekordu Szewińskiej z tamtych latach trochę czekaliśmy

0

@Sysia11 tylko lubią dać d... w sztafecie 4x100 gdzie mają teoretycznie olbrzymią przewagę

0

@FcPortoFan1999 przecież tutaj jest mowa o Kazimierskiej i jej 10 miejscu w biegu na 1500m

0

@BorzyKrzys trochę mylisz stanowiska szefa pkol z ministrem sportu, Piesiewiczowi nikt stanowiska nie dał, został wybrany przez delegatów i to olbrzymią większością głosów, chłop w związku koszykówki się sprawdził, tutaj chyba kieruje swoją energię w złym kierunku

1

@Ojciec5tkidzieci problem w tym, że w związkach teoretycznie rządzą ludzie związani z daną dyscypliną, problem jest szerszy, bardziej społeczny,
np. w boksie, przychodzą młodzi ludzie, niektórzy mają talent, a po roku czy dwóch idą trenować mma bo tam nawet na małych galach są większe pieniądze,
u nas ogólnie od kilku czy kilkunastu lat nie ma kultury sportu, ludzie stali się wygodni, niezdolni do wyrzeczeń a bez tego sukcesu w sporcie nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?